Tartışma:Osmanlı İmparatorluğu duraklama dönemi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Osmanlı İmparatorluğu duraklama dönemi sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Osmanlı İmparatorluğu (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Osmanlı İmparatorluğu maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Osmanlı İmparatorluğu kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Açıklama[kaynağı değiştir]

Şuan bu maddeyi geliştiriyorum lütfen değişiklikleri geri almayınız! --Kingbjelica (mesaj) 13:40, 17 Şubat 2016 (UTC)

@Kingbjelica Maddedeki içerikleri çıkarmadan geliştirmeniz doğru olur. Eğer içerik çıkarırsanız yanlış algılanacaktır. Tartışma sayfalarına katılırken 4 tilde ile imza atmayı hatırlayalım. Başarılı çalışmalar. Alexandre M. 05:23, 17 Şubat 2016 (UTC)

Bahsettiğiniz konularda bende hemfikirim fakat başka bir devriye ile bu konuyu zaten görüştüm. Madde boşaltma olayının yanlış algılanacağı konusundan da bahsettim kendisi çalışama var şablonunu kullanmamı söyledi. Madde boşaltıp tekrar geliştirme çabamın kısa sürede olacağını düşündüm fakat çalışma uzun sürüyor, bugün gün içinde maddeyi geliştirmeyi bitireceğim.. Bundan sonraki köklü değişikliklerimde deneme tahtası veya kendi kullanıcı deneme sayfamı kullanmaya çalışacağım.. Anlayacağınız sıkıntı yok gibi, iyi çalışmalar. --Kingbjelica (mesaj) 10:40, 17 Şubat 2016 (UTC) @AlexandreManette