Tartışma:Mustafa Öztürk (ilahiyatçı)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

Madde anlaşmazlıkları[kaynağı değiştir]

  • listelenilen çalışmalar
  • telifli resim
  • kaynakça

--Ayrıntılı Bilgimesaj 14:47, 11 Mart 2014 (UTC)

Stabil sürüm[kaynağı değiştir]

@Nushirevan11: anlaşmazlık durumlarında standart uygulama ihtilafa yol açan değişiklik öncesi, yani stabil sürüme döndürmektir. Bu konuda mutabık olduğumuzu umuyorum. Burada söz konusu değişiklik 6 Ağustos tarihli şu değişiklik olarak gözükmekte. Ondan önceki son sürüm, Haziran ayında, cümle "Kur'an'ın evrenin, insanın ve diğer canlıların oluşumu" şeklinde. Nisan ayında da bu şekilde olduğunu görmek mümkün. Bu durumda ihtilafa yol açan 6 Ağustos tarihli değişiklik olduğundan, aksi yöne karar alınmadıkça teamül gereği "evren" şeklinde kalması daha doğru olur (bkz. [1]). Ben mi bir şeyi kaçırıyorum, bilip bilmeden konuşuyorum? Hatam olduysa affola. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 22:56, 6 Ağustos 2017 (UTC)

@Seksen iki yüz kırk beş Pardon, ben tarihlere dikkat etmedim. Başlangıçtan beri kainat olduğunu zannediyordum.--Nushirevan11 23:06, 6 Ağustos 2017 (UTC)
Önemi yok Nushirevan11, anlaşma sağladığımıza sevindim :) Kolay gelsin çalışmalarınızda... --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 23:08, 6 Ağustos 2017 (UTC)