Tartışma:Mehmet Âkif Ersoy

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Edebiyat (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Edebiyat maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Edebiyat kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Madde Korumaya Alınsın![kaynağı değiştir]

Maddenin saldırılara ve reklamalara konu olmasından tiksiniyorum. Madde hemen korumaya alınsın... Bu imzasız yazı Ogranver (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20 Aralık 2010

İstek yapıldı Yapıldı --Superyetkinileti 15:47, 20 Aralık 2010 (UTC)

Etnik Köken[kaynağı değiştir]

anne tarafından özbek baba tarafından arnavut. o yüzden etnik köken için arnavut,özbek veya arnavut,türk yazmak daha doğru olacaktr.

Bu tür bir karmaşaya ve kaynak belirtilmeyen karışıklığa ve gerek yoktur. Bizzat kendi şiirinde Âkif kendisini Arnavut olarak tanıtmıştır. Ayrıntıları için gerekli düzenleme, kaynak da belirtilerek eklenmiştir. --Öterbülbülileti 06 Ocak 2016 (UTC)

Kaynakçada "|website= dış bağlantı" sorunu[kaynağı değiştir]

Bunu çözebilecek biri yok mu? - Ullierlich 17.45, 15 Ocak 2019 (UTC)