Tartışma:Malezya

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Başarısız SMA Bu madde, eski bir seçkin madde adayıdır. Adaylık sayfasını inceleyerek başvurunun neden başarısız olduğunu görebilirsiniz.

Eski adayların tamamı için arşive bakabilirsiniz.

Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Viki dışbağlantı deposu değildir[kaynağı değiştir]

Öncelikle en.wikipedia.org/wiki/Malaysia'nın dış bağlantı olarak eklenmesi gereksiz ve anlamsız. İnterwikilerde var zaten.

İkincisi www.asyaulkeleri.com diğer maddelere de eklenmiş spam dışbağlantı olduğu düşünülür.

Üçüncüsü www.malezyadaegitim.com Malezya'daki eğitimi hakkında bir site ve konu da çok sınırlı. Ayrıca ayrıntılı bilgi almak için foruma kayıt olması lazım.

Dördüncüsü ansiklopedi.turkcebilgi.com/malezya bildiğimiz gibi Türkçebilgi.com. Ne gerek var ?

Beşincisi www.malezya.net/ bu tatil, otel v.s. sitelere link veren site. Ticari.

Altıncısı malezya.blogspot.com Malezya Günlüğü bir blog

Yedincisi malezyaislamuniversitesi.blogspot.com Malezya İslam Üniversitesi maddesine eklenebilir.

Usta tatildeyim. Gereksiz iş asgariye indirelim :) Takabeg ileti 03:21, 1 Nisan 2010 (UTC)


En kısa zamanda bende bir tatil yapacağım ama gereksiz iş dediğin yaptığım geri alma işlemi mi? Güzel dış bağlantılar eklemişsin takabeg o halde keşke bunu başta yapsaydın. Ayrıca ben çok daha kötü bağlantılar gördüğüm için yukardaki bağlantılar o kadar da berbat ve konuyla alakasız değil ya da reklam amacı taşımıyor. Toptan hepsini silelim biraz tuhaf. Dış bağlantı deposu konusunu biraz daha incele...Blog diye küçümsediğimiz şeyde epey bir şey varmış mesela...haydi görüşürüz.--Boyalikus 14:14, 1 Nisan 2010 (UTC)