Tartışma:Magna Carta

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Hukuk (C-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Hukuk maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Hukuk kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Konuyla ilgili fazla bilgim yok fakat el atılması gerektiği belli..Uzman şablonu koyuyorum.Saygılar...Alpaslan 18:17, 1 Haziran 2010 (UTC)

Lütfen biraz bilgi..[kaynağı değiştir]

)

Bu konu incelenmesi gereken bir konu gibi duruyor. Evet biliyorum kitaplarda bununla ilgili çok fazla bilgi var ama wiki de de olması gerekiyor diye düşünüyorum ve açıkçası benim de pek bilgim yok ve katkılarınızla bilgilenmeyi bekliyorum.Pit10.alp

  • Haklısınız öksüz kalmış bir maddemiz. Sizin de yardımlarınızla geliştirebiliriz.Kolay gelsin.--Abuk SABUK♫ ♫ 18:38, 12 Temmuz 2011 (UTC)