Tartışma:Münir Nurettin Selçuk

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Müzik (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Müzik maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Müzik kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Biyografi (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

27 Nisan 1981'de evinde,akşam saatlerinde büyük acılar çekerek vefat etmiştir. ifadesi maddeyi niteliksizleştirip garip bir mesaj ! (çok kötü birisiydi acılar çekerek öldü gibi, anlaşılması güç tuhaf bir durum) veriyor. düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Fmuratozdemir (mesaj) 22:26, 16 Mayıs 2012 (UTC)

Doğum tarihi ve Askerî Rüşdiyesi[kaynağı değiştir]

On beş yaşında Dar-ül Feyz-i Musıkî Cemiyeti'ne öğrenci olarak girdi; üç yıl sonra da, hanendelerinden biri olduğu bu topluluğun konserlerine çıktı. 1907'de Soğukçeşme Askerî Rüşdiyesi'ni bitirip Kadıköy Sultanîsi'ne yazıldı. 1900 yılında doğan biri 1907de soğukçeşme askeri düşdiyesini nasıl bitiriyor?Hatalı bilgiler --195.142.6.54 17:52, 14 Aralık 2016 (UTC)

Kim görse seni[kaynağı değiştir]

Adının/başlığın altında bulunan tuhaf yazının silinmesini veya düzeltilmesini rica ediyorum. Akay Çelebi (mesaj) 20:33, 8 Eylül 2017 (UTC)