Tartışma:Karadeniz Bölgesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Resim değişmeli sanırım[kaynağı değiştir]

Diğer tüm bölgelerin maddelerinde bölgenin haritası varken karadeniz bölgesinde tüm Türkiye'nin bölgelerini gösteren harita var; Karadeniz bölge haritası ile değiştirmeliyiz kanısındayım--~Tarkovsky~ 14:20, 1 Eylül 2006 (UTC)

eski haritada, bölge sınırları yanlıştı. evet bu harita kötü size katılıyorum ama doğru sınırları gösteriyor.--Ollios 10:57, 25 Ağustos 2009 (UTC)

kocaali[kaynağı değiştir]

iklimsel ve bölgesel bakımdan kocaali(sakarya) karadeniz sınırları içindedir ve maddeye eklenmemiş ben ekledim düzeltmeleri yaparsanız sevinirim.

Erzurum[kaynağı değiştir]

Erzurum'un hepsi Karadenizde değildir belli bir kısmı Karadenizdedir! aynı Sakarya Gibi Sakarya Marmara da ama 1 ilçesi karadenizde aynı onun gibi!!!!!!belli Bir Kısmı!!!

Yerel Saatler[kaynağı değiştir]

Yerel saatleri de eklerseniz iyi olur.--Kaan7899663 (mesaj) 19:13, 20 Aralık 2012 (UTC)

Ardahan[kaynağı değiştir]

Ardahan Karadeniz'de değildir. Harita yanlış ve kötü. Ordu Doğu Karadeniz'dedir.--Kaan7899663 (mesaj) 19:14, 20 Aralık 2012 (UTC)

Kocaali ilçesi[kaynağı değiştir]

sakarya iline bağlı kocaali ilçesi daha önce de tartışmaya eklenmesine rağmen listeye eklenmemiş, kocaali ilçesi sakarya ilinin tek karadeniz bölgesi sınırları içinde olan yerleşim yeridir.Hayati54 (mesaj) 02:07, 24 Ağustos 2013 (UTC)

Tavsiyelerim[kaynağı değiştir]

İlk önce harita,sonra bir iller listesi yollayacağım.Azerbeycanca sayfa daha güzel arkadaşlar hiç kusra bakmayına ama yani gerçekten öyle Kullanıcı:Mehmedoğukanebili