Tartışma:Himalaya Dağları

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje GM (Başlangıç-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki GM maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje GM kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje 10K (Başlangıç-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 

himalaya daglari[kaynağı değiştir]

himalaya daglari tamamen yaridan sonra kalan bolumu bir buzul kutlesi mi acaba sormak istiyorum bu konu hakkinda yorumlaririnizi bekliyorum

Imaus[kaynağı değiştir]

Eskiçağda Yunanlılarca bilinen adı Imaus'tur. Böri 09:59, 8 Aralık 2009 (UTC)

Noel baba?...[kaynağı değiştir]

tırmanıcıların yazdığı yerde bir de Noel baba var. üzerine tıklayınca da bildiğimiz Noel bab'nınn vikipedi sayfası geliyor. Anlamadım?...--Deniz Gün Gökçen (mesaj) 16:21, 12 Ocak 2015 (UTC)

Vandalizm amaçlı yazılmış bir ifade. Doğru ismi yazdım. Bildirim için teşekkürler. --Uğurkentmesaj 16:25, 12 Ocak 2015 (UTC)