Tartışma:Hücre

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje 10K (C-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Moleküler ve hücresel biyoloji (C-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Moleküler ve hücresel biyoloji maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Moleküler ve hücresel biyoloji kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Hücre[kaynağı değiştir]

hücre yenilenmesiyle en yaşlı hücre nin 15 yaşında olduğu inandırıcı gelmiyor. TRT haberin ana sayfasını kaynak göstermek uygun değil bunu iddia eden lütfen düzgün bir kaynak belirtsin Bu imzasız yazı Meteislam (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Hücre‘den PTT‘ye[kaynağı değiştir]

Hücre sayfasında, Ökaryot (ökaryotik) hücreler başlıgında ‘Kalıtsal materyal‘i tıkladıgımda https://tr.wikipedia.org/wiki/PTT Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü sayfasına yönlediriyor. ilginize... Bu imzasız yazı 77.58.211.97 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 21 Haziran 2017

Düzeltildi, teşekkürler. --Superyetkinileti 16:50, 21 Haziran 2017 (UTC)