Tartışma:Fizyoterapist

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Tıp (Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Tıp maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Tıp kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 Bilinmeyen  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Fizik (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Fizik maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Fizik kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 


Orhangürleyen (mesaj) 00:42, 28 Nisan 2016 (UTC)Bu sayfada yer alanlar hukuksal açıdan Türkiye'deki fizyoterapistlerin görev ve sorumluluklarını barındırmaktadır. Ancak fizyoterapi bir bilimdir, fizyoterapistler de bir bilim olarak fizyoterapinin uygulayıcılarıdırlar ve bana göre olması gereken bu sayfada fizyoterapistliğin bilimsel boyutunun ele alınmasıdır. Bu bağlamda tavsiyem odur ki fizyoterapist/fizyoterapi sayfasının ingilizce aslı, aslına uygun olarak Türkçe'ye çevrilmeli ve bir bölüm olarak da "Türkiye'de fizyoterapi" bölümü eklenmelidir. Ancak o zaman bilimsel ve düzgün bir çalışma ve bilgilendirme yapılmış olur. Orhangürleyen (mesaj) 00:42, 28 Nisan 2016 (UTC)