Tartışma:Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Eurovision (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Eurovision maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Eurovision kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Arkadaşlar, Hande Yener'in Eurovisiona katılması kesin değil, bu nedenle 2008'deki katılımcıyı siliyorum... İsimsizzorcocuk 11:47, 10 Temmuz 2007 (UTC)

  • eğer başta yazdığı gibi bunlar otuz yılın istatistikleri ise, "Türkiye'nin en çok puan verdiği İLK 5 ülke" ve "Türkiye'ye en çok puan veren İLK 5 ülke " başlıklarında bir yanlışlık olsa gerek. --kibelemesaj 07:39, 27 Mayıs 2008 (UTC)

Lütfen Şablonu düzeltin... 88.235.210.199 16:16, 26 Kasım 2008 (UTC)

Maddedeki üslup hoş değil. --Maniaqq 11:26, 15 Haziran 2009 (UTC)

Üslup[kaynağı değiştir]

Sevgili Maniaqq çok haklı bu konuda. Maddenin üslubu kısa sürede değiştirilmeli. Aynı zamanda sayfa çeşitli anonim kullanıcılar tarafından gerçeği yansıtmayan ve/veya taraflı bir şekilde değiştirilmekte ve bu bir çok kişinin gözünden kaçmaktadır. Bu sebeple sayfa düzenlene kadı yarı korunmaya alınırsa iyi olacağı kanaatindeyim. --H. Aziz Kayıhan 17:48, 27 Haziran 2009 (UTC)