Tartışma:Atılım Üniversitesi

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Vikiproje Ankara (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Ankara maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Ankara kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
   Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   
  Vikiproje Yükseköğretim (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
  VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Yükseköğretim maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Yükseköğretim kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
   Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
   

  Kötü Taraflar[kaynağı değiştir]

  Sonsuz sayıda öğrenci klubü listesi, laboratuvar listesi, bölüm isimleri... bunların çıkarılması gerekli. Çok kaba reklam ve kaydadeğer olmayan bilgiler. Ansiklopedi maddesine girmeyi hakeden belki bir kaç paragraftan başka bir şey yok bu sayfada.Freelon 00:22, 17 Ocak 2010 (UTC)

  Çok fazla eleştirmeden atılım üniversitesinin yaşadığı zorluklardan bahsedilebilir. Hatta bunu tüm üniversiteler sayfaları için yaparsak en azından üniversiteyi tanımaya çalışan öğrenciler için el broşüründen fazla bilgi vermiş oluruz. --Y cilek 21:11, 25 Ağustos 2006 (UTC)

  Socrates kısmı çıkarılabilir, liseler için. ERASMUS kalmalı. Ama denirseki herkes Socrates denilince program daha kolay akla geliyor, kalabilir o zaman.--Kutu su 03:52, 20 Temmuz 2006 (UTC)