Tartışma:Arka Sokaklar (dizi)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
VikiProje Televizyon dizileri (Taslak-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Televizyon dizileri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan bir iş birliği çalışması VikiProje Televizyon dizileri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-Sınıf olarak değerlendirilmiştir
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir
 


Bu madde isminde 1970'li yıllarda çevrilmiş birde erotik bir film olacak. Madde ismine parantez içinde (dizi) eklemek gerekli olabilir.--78.180.84.124 19:58, 30 Kasım 2009 (UTC)

Yanlış Bilgi[kaynağı değiştir]

Bu Türkiye Polisiye Dizinin Gerçek olmayan bilgiler taşıyor koray demirel Küçük bebek eylül adlı oyuncular bölümünde bulunan bilgiler yanlış Ayrıca Düzeltiyoruz Hala Eski haline Getiriyorlar Dizide Elif Karakteri 20 Haziran 2011 Pazartesi Yayınlanan 209.Bölümde Şehit Oldu Sinan Diziden ayrıldı Onun Köpeği diye bir Karakter yok sinan Köpeği Diye bir Karakter olmadığı halde Kafalarına göre Bilgi yazıyorlar Ve emin değiller Kaynak yok Dizide beren gökyıldız diye bir karakter yok ana karakterlere De Konuk oyuncu diye bilgi ekliyor dizinin resminde eski ekip var şuan ki ekipte Sinan Elif Engin Melek yok Bu Konudan Şikayetçiyim Doruk 455


Haklısın kardeşim.olsa öyle birşey gözükür.bende 2 kere düzelttim hala yapıyolar. EfeFirat

arka sokaklar[kaynağı değiştir]

Sezon finali yapacak mı Aydınhan aydın (mesaj) 08:09, 30 Mart 2016 (UTC)

Arka sokaklar nezaman sezon finali yapacak Aydınhan aydın (mesaj) 14:55, 30 Mart 2016 (UTC)

Arka sokaklar haziranın kaçın da sezon finali yapacak Aydınhan aydın (mesaj) 07:54, 1 Nisan 2016 (UTC)