Tartışma:Arka Sokaklar (dizi)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Vikiproje Televizyon dizileri (Taslak-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Televizyon dizileri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Televizyon dizileri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 


Bu madde isminde 1970'li yıllarda çevrilmiş birde erotik bir film olacak. Madde ismine parantez içinde (dizi) eklemek gerekli olabilir.--78.180.84.124 19:58, 30 Kasım 2009 (UTC)

Yanlış Bilgi[kaynağı değiştir]

Bu Türkiye Polisiye Dizinin Gerçek olmayan bilgiler taşıyor koray demirel Küçük bebek eylül adlı oyuncular bölümünde bulunan bilgiler yanlış Ayrıca Düzeltiyoruz Hala Eski haline Getiriyorlar Dizide Elif Karakteri 20 Haziran 2011 Pazartesi Yayınlanan 209.Bölümde Şehit Oldu Sinan Diziden ayrıldı Onun Köpeği diye bir Karakter yok sinan Köpeği Diye bir Karakter olmadığı halde Kafalarına göre Bilgi yazıyorlar Ve emin değiller Kaynak yok Dizide beren gökyıldız diye bir karakter yok ana karakterlere De Konuk oyuncu diye bilgi ekliyor dizinin resminde eski ekip var şuan ki ekipte Sinan Elif Engin Melek yok Bu Konudan Şikayetçiyim Doruk 455


Haklısın kardeşim.olsa öyle birşey gözükür.bende 2 kere düzelttim hala yapıyolar. EfeFirat

Rütbeler Konusu[kaynağı değiştir]

Rütbeler konusunda ufak bir yanlışlık olabilir. Arda ve Eda'nın resmi Polis kıyafetlerinde rütbe yoktu. SPEEDY85 (mesaj) 13:57, 7 Eylül 2016 (UTC)