Tartışma:Arjantin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Vikiproje GM (Başlangıç-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki GM maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje GM kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

İlişkiler hususunda[kaynağı değiştir]

Ermeni Soykırımını tanıması üzerine meydana gelen gerginliği yazan sevgili yazarımız, wikipedia bir ansiklopedidir, bu anlamda milliyetçi değil, evrensel olmalıdır. Arjantin'le olan ticari ilişkilere de yer vermek yerine ilişkiler kısmında sadece böyle bir maddeyi yazıp bırakmayı doğru bulmuyorum.

Teşekkür[kaynağı değiştir]

Sevgili kullanıcı Theodisk, kaşla göz arasında çok güzel bir madde yaratmışsınız. Teşekkür ederiz--Atacameñoileti 20:06, 14 Nisan 2007 (UTC)


EKSİK VAR[kaynağı değiştir]

Bütün kullanıcıların dikkatine! Lütfen kaynağı bulunan bir kullanıcı İklim ve Bitki Örtüsü bölümüne iklim isimlerindede ekleme yapsın

resmi dil[kaynağı değiştir]

benim bilidğim sadece ispanyolca kullanılıyor,italyanca'da konuşuluyor olabilir ama hemen iki konuşan kesim var diye bence resmi dil olamaz.--Cocomilos 07:52, 29 Haziran 2009 (UTC)

Adalar[kaynağı değiştir]

Adalar bölümünde Güney Gürcistan olarak kaydedilen adayı Güney Georgia olarak düzelttim çünkü türkçede de öyle geçiyor isim benzerliğinden yola çıkarak Güney Gürcistan yanlış.--Turkoglu Mustafa 003 (mesaj) 19:15, 24 Haziran 2015 (UTC)