Tartışma:Ali Çetinkaya

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jump to navigation Jump to search
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Siyaset (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Hukuk (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Hukuk maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Hukuk kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Demiryolu güzergâhlarında yabancılara verilen imtiyazlar Çetinkaya’nın bakanlığı sırasında degil Ataturk zamanında kaldırılmıstır.
Maddeden metin çıkaracaksanız lütfen haklı nedenlerini yazınız.--~Tarkovsky~ 06:36, 14 Aralık 2006 (UTC)

nuri demirağ[kaynağı değiştir]

nuri demirağ ile ilgili kısımlar acaba yeni mi eklendi? tam da seçim meydanlarında bu konu konuşulmaya başlaadan önce.78.160.6.59 18:13, 18 Mayıs 2011 (UTC)

lakapları: "Kel" Ali, "Cellat" Ali lakapları eklenmiş ama hiçbir kaynak gösterilmemiş.Hiçbir kaynak yokken lakap eklenmemeli. Bu imzasız yazı 95.10.25.135 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.