Tartışma:İsmail Aydoğan

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bu maddenin KD etiketi kaldırılmalıdır. Bu imzasız yazı Sn. Tonyukuk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 09.01, 12 Aralık 2020 (UTC)

KD etiketini ekleyen @Dr. Coal'a sesleneyim. Yeni kaynaklar eklenmiş. Tekrar değerlendirebilir misiniz etiketi? Sevgiler Kadıköylümesaj 09.07, 12 Aralık 2020 (UTC)
Başka bir değerlendirme çok daha iyi olur Kadıköylü, zira benim şüphem sürüyor. Bu etiketleri de gurur meselesi haline getirmemek gerek. Dr. Coalmesaj 09.19, 12 Aralık 2020 (UTC)
KD Yönergesini okuduk, kaynak gösterimini genişlettik...Sizin kişisel KD Yönergeniz mi var? Belli ki öyle. Türk bir Akademisyen 60'ın uzerinde eseri olacak, prof olacak, dekan olacak, kitaplari ders kitabı olarak okutulacak.Akademik bir otorite olarak önemli dergilerde hakemlik ve yazarlık yapacak, Adıyaman, Sivas, Kırşehir, Ankara, Kırıkkale vb. birçok ile Milli Egitimin davetlisi olarak katilip konferans verecek, yurtdışındaki sempozyumlara bildiri sunacak. Akademik bir kurulun/kurumun tepesinde olacak (+70 akademisyen) ve +1000 akademisyenin olduğu üniversitenin senato uyesi olacak, "Kültür Temelli Egitim, Egitimin Türkçesi" gibi ozgün ve akademik etkiye sahip düşunceleri olacak ama sizin kişisel KD süzgecinizin etkiteti sayfaya yapışacak. Sadece dekan olmakla vikipedi'de yer alan kaç kişi var, bunlar KD Yönergesinden nasıl oluyorda geçebiliyor? Tutarlı ve adil olmak istiyorsanız onları da siliniz.Sn. Tonyukuk (mesaj) 11.15, 12 Aralık 2020 (UTC)
@Sn. Tonyukuk Vikipedi:Nezaket Kadıköylümesaj 13.22, 12 Aralık 2020 (UTC)
Nezaketsizlik yaptığımı düşünmüyorum. Eleştirilmeye tahammül edebilme, eleştiri yapmak, eleştirilmek. Haksız, yersiz ve dayanaksız bir işlemi kabul etmemek Vikipedi:Nezaket kurallarına aykırı olamaz. İfadelerim nezaket ölçüleri içindedir.mesajSn. Tonyukuk (mesaj) 15.12, 12 Aralık 2020 (UTC)

VP:AKADEMİSYEN 6. madde uyarınca rektör olmak kayda değerlik göstergesi olarak kabul edilir, dekan değil. Bu nedenle kayda değerlik yönünde tek bulgusu dekan olmak olan herhangi bir biyografi maddesi varsa Vikipedi'den rahatlıkla silinebilir. İsmail Bey'in mevcut ölçütler arasında sağlama potansiyeline sahip olduğu maddeler 1 ve 4. maddeler gibi görünüyor, ancak bunun da elbette gösterilebilmesi gerekir. Bunu da tek başına Google Scholar rakamlarına dayandırmak çok sağlıklı sayılmaz.

Vito Genovese 15.31, 12 Aralık 2020 (UTC)

Dayanağı olmayan suçlamalarda ısrar etmek, "siz akademisyen maddelerine karışmayın" gibi söylemlerde bulunmak yerine yukarıda Vito Genovese'nin ifade ettiği hususların dikkatle okunmasını tavsiye ederim. Ben maddeye konu kişiyi tanımam, kendisine karşı bir husumetim yok, eklediğim etiket başına para falan da almıyorum. Onun için mesaj sayfamda da birden çok kez geri aldığım türden kişisel söylemlerin bırakılıp maddenin geliştirilmesine odaklanılması herkes için hem en kolay hem de en verimli olacak yoldur. İyi çalışmalar. Dr. Coalmesaj 16.22, 12 Aralık 2020 (UTC)
+1 Kadıköylümesaj 16.51, 12 Aralık 2020 (UTC)
Dr. Coal Merhaba maddeye en son Hocanın H indeksiyle ilgili durumunu da yazdık. Kaydadeğerlik etiketinin tekrar değerlendirebilir misiniz Bu imzasız yazı Sn. Tonyukuk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 07.29, 25 Şubat 2021 (UTC)

Vito Genovese Dr. Coal [[Kullanıcı:Vito Genovese| İsmail Aydoğan maddesi üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda kaydadeğerlik etiketinin kaldırılmasını talep ediyoruz.Tanersahin2002 (mesaj) 10.13, 9 Mart 2021 (UTC)

Ben aksine VP:HS#M6 gerekçesiyle hızlı silinmesi gerektiği görüşündeyim.
Vito Genovese 10.21, 9 Mart 2021 (UTC)