Tartışma:Üsküp Aziz Kiril ve Metodius Üniversitesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Yükseköğretim (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Yükseköğretim maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Yükseköğretim kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Kuzey Makedonya (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kuzey Makedonya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kuzey Makedonya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 


Madde adı[kaynağı değiştir]

Üsküpte bulunan bu üniversitenin resmi adı Üsküp Aziz Kiril ve Metodius Üniversitesi'dir (Makedonca: Универзитет Св. Кирил и Методиј – Скопје ve ingilizce: St. Cyril and Methodius University) (üniversitenin resmi sayfası: http://www.ukim.edu.mk/en_index.php). Maddenin başlığı Üsküp üniversitesi değildir sadece öğrenciler veya halk arasında kısaltılmış halde kullanılıyor. Madde başlığının ismi değişmesi gerekmekte.

AEM (mesaj) 23:23, 8 Ağustos 2017 (UTC)