Tartışma:Üsküdar Anadolu SK

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Futbol (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

[kaynağı değiştir]

@Teacher0691, aynı logo hem burada hem de Bağcılar SK maddesinde var. Hangisi doğru? Aynı logoyu ikisinin birden kullanacak hâli yok :) Maddeler zaten oldukça karmaşık vaziyette...--NanahuatlEfendim? 07.46, 5 Ağustos 2020 (UTC)

Evet @Nanahuatl bir karışıklık var gibi ama çözemedim tam olarak. @Sabri76 da bir baksın bence.--Teacher0691 (mesaj) 22.20, 6 Ağustos 2020 (UTC)
@Teacher0691, @Nanahuatl. Karıştırılacak bir şey yok aslında. Üsküdar Anadolu, Anadolu Üsküdar'ın pilot takımıydı ve bu nedenle logoları aynıydı. Sonra Anadolu Üsküdar Bağcılar olunca logosu değişti. Üsküdar Anadolu İstanbul 1. Amatör Lig'de mücadele ediyor ve halen aynı logoyu kullanıyor. Karışıklık olmasın diye 1999-2000 sezonu 3. Lig'den örnek vereyim. Şimdiki Bağcılar SK, o zamanlar Öz Sahrayıceditspor adıyla 3. Lig 7. Grup'ta birinci olurken Üsküdar Anadolu 11. sırada yer aldı. Aslında bu kulüp Üsküdar Anadolu görünümlü Selimiyespor'du. Bu ifadem için kaynak: bu. İstanbul Süper Amatör Ligde Selimiyespor var ama bu kulüple bir ilgisi yok. Ayrıca Bağcılar SK maddesinin tarihçesinde de bu minvalde bir içerik var.--Śαвяí¢αи76ileti 08.39, 7 Ağustos 2020 (UTC)