PowerPuff Girls Doujinshi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara


Bu sayfanın içeriği uygun değil ya da boş!


Hızlı Sil Bu sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme politikası gereğince silinmesi için etiketlenmiştir ve bir hizmetlinin incelemesini beklemektedir.
Sayfanın silinmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, bu şablonu kaldırmadan,
Nedeninizi tartışma sayfasında belirtiniz ya da
Sayfayı, silinme gerekçelerini ortadan kaldıracak biçimde düzenleyiniz.

Hizmetliler için: Lütfen sayfanın geçmişine, özellikle de son değişikliği; kontrol etmeden sayfayı silme; işlemini gerçekleştirmeyiniz.


Neden ? M6: Kayda değer olmayan konulu madde
Kim ? Bu sayfa üzerindeki en son değişiklik, 0 saniye önce By erdo can (katkılar| kayıtlar) tarafından gerçekleştirildi.

Powerpuff Girls Doujinshi, Bleedman adlı kişi tarafından çizilmiş bir doujinshi'dir. Bu çizgi romanın içinde Powerpuff Girls ile alakasız bir sürü şey vardır.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Kızlar Townsville şehrinden taşınıp Megaville adlı bir şehre yerleşmişlerdir. Bu okulda Dexter adlı bir çocukla tanışırlar. Blossom, Dexter'a âşık olmaya başlamıştır. Dexter'ın, Mandark'la olan bir savaşı sırasında Mandark'ın robotunun (o da Mandark'a ait değil tabii, My Life as Teenage Robot çizgi filminden) hedefi Dexter'ın önüne Deedee'nin atlamasıyla Deedee ölür. Mandark'tan ne kadar intikam almak istese de, Dexter, bir türlü başaramamıştır. Blossom ve Dexter'ın ilişkisinden haberdar olan Mandark, yeni üvey kardeşi Bell'den yardım alarak Blossom'ı kaçırmıştır. Onu, su dolu bir fanusun içine koyarak ölümüne sebep olmuştur. Ama bunları, Deedee'nin istemeden katili olduğu için, bilinci dışında yapmıştır. Öbür dünyada Deedee, Azrail görevini üstlenen Grim'e rüşvet vererek, Blossom'ın tekrar hayata dönmesini sağlamıştır. Bu sırada olay yerine kız kardeşleri de gelmiştir. Bir bomba olduğunu fark eden Megas XLR'den Coop onları alarak gitmiştir ve orada Mandark'ı ölüme terk etmişlerdir.