MTV Video Müzik Ödülleri En İyi Sanatçı Websitesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Atla: kullan, ara

MTV Video Music Award for Best Artist Website ödülü bir kereye mahsus olarak 1999 yılında sahibini bulmuş ardından da bu kategori MTV Video Music Awards kapsamından çıkarılmış ve bir daha tekrarlanmamıştır. 1999 yılında verilen bu ödülün adayları ve sahipleri aşağıdadır.

Artist Website
Kazanan Red Hot Chili Peppers www.redhotchilipeppers.com
Adaylar David Bowie www.davidbowie.com
Jennifer Lopez www.jenniferlopez.com
Massive Attack www.massiveattack.co.uk
Sheryl Crow www.sherylcrow.com
Smashing Pumpkins www.smashingpumpkins.com
Limp Bizkit www.limpbizkit.com