Kullanıcı mesaj:Yasing

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Hoş geldin![kaynağı değiştir]

Hoş Geldin Yasing!

Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 250 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldin!

  • Bu ansiklopedi beş ana madde üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Vikipedi'nin yazım kuralları basittir. Ne şekilde madde yazabileceğiniz biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanıyor.
  • Herhangi bir sorun olursa, yardım sayfalarına bakabilirsin.
  • Diğer kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, ansiklopedi maddeleri hariç, lütfen imza atmayı (~~~~) ihmal etmeyin.
İletişim
için
Köy çeşmesi
Ortak çalışma alanı
Topluluk portali
Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsanız
VikiKaynak
Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsanız
VikiSözlük
Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsanız
VikiKitap
Özlü sözleri eklemek istiyorsanız
VikiSöz
En çok sorulan... Burada
Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (yorum yaparken katılımcılya değil konuya odaklanın) ve Sorun çözümü

Kolay gelsin... --Garbino ileti 22:52, 10 Ocak 2013 (UTC)

Vikipedi'de deneme yaptığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz için teşekkürler. Denemeniz işe yaradı, ancak şu anda geri alındı, silindi ya da silinmek üzere işaretlendi. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Vikipedi'ye gerçekten katkıda bulunmak istiyorsanız, nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoş geldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler. --Khadkhall (mesaj) 11:43, 4 Nisan 2013 (UTC)


Merhaba[kaynağı değiştir]

Attığınız e-posta'yı henüz okuyabildim. Açtığınız Abuzer Kendigelen adlı maddenin kayda değerlik kriterlerini karşılamadığına inanmaktayım dolayısıyla hızlı silinmek üzere etiketledim. Şimdi baktığımda madde daha evvel 3 kez kayda değer konulu olmadığından ve telifli içerik barındırdığından dolayı silinmiş. Bu konunun daha fazla kullanıcı tarafından değerlendirilmesi ve sizinde bu konudaki görüşlerinizin duyulması açısından konudaki hızlı sil etiketini kaldırıp silinmeye aday sayfalar arasına ekledim. Bu bağlantıda konuyla ilgili yorumlarınızı paylaşmanızın faydalı olacağını düşünüyorum.
İyi çalışmalar, Khadkhall (mesaj) 20:15, 4 Nisan 2013 (UTC)

ilginiz ve maddeyi tartışma sayfasına taşımanızdan dolayı teşekkür ederim. Düşüncemi orada da paylaştım.Yasing (mesaj) 22:09, 5 Nisan 2013 (UTC)

uyarı[kaynağı değiştir]

Nuvola apps important.svg
SON UYARI !
Bu size yapılan son uyarıdır. Vikipedi sayfalarına zarar vermeye devam etmeniz durumunda engelleneceksiniz.
Eğer engellenmek istemiyorsanız, başkalarının emeğine zarar veren bu tutumunuzdan vazgeçiniz.
Eldarion 19:16, 6 Haziran 2015 (UTC)

Eldarion denilen kişi sayfama "son uyarı" eklemiş. Halbuki daha önce hiç uyarılmamıştım. Genel tavrı olduğu üzere şahıs bir açıklama yapma ihtiyacı da durmuyor. Hiçbir hizmetli kişisel sebeplerden, Engelleme Politikasında belirtilmeyen bir sebepten veya keyfi olarak hiçbir kullanıcı veya anonim IP adresini engelleyemez. Bu uyarınızın nedenini belirtmek zorundasınız. Wiki'ye nasıl zarar veriyorum. Bir şekilde yetki alıp burada (siber) kabadayılık yapmanın bir anlamı yok. Açıklama yok, gerekçe yok. Yazıklar olsun!.