Kullanıcı mesaj:Xanılx2

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Hoş geldin![kaynağı değiştir]

Gönüllü katılımcıların çabalarıyla 250 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü olan Vikipedi'ye hoş geldin!

Katkıda bulunurken cesur ol! Hadi kolay gelsin.

Khutuckmsj 00:07, 25 Kasım 2007 (UTC)Sil şablonu[kaynağı değiştir]

Sayfaları boşaltmak yerine {{ }} şu parantezlerin içine sil yazarak sil şablonuyla işaretlemeniz silecek olan yönetici açısından daha kolaylık olacaktır ve gözden kaçmasını engelleyecektir.İyi çalışmalar.--Eldarionileti 00:19, 30 Kasım 2007 (UTC)

Classical Japanese[kaynağı değiştir]

Hi, I am 榎, a user of Japanese Wikipedia. Now, I have a request to you. Could you write a new article about Classical Japanese in Turkish based on the English article or the Japanese article or the others, and then please put an External link to Wp/jpn-classical. A few sentences would be enough.-- 04:21, 7 Aralık 2007 (UTC)

Felemenkçe[kaynağı değiştir]

Merhaba ve Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Felemenkçe maddesindeki "polyglot" bağlantısını silme nedenim bu bağlantının genel bir nitelik arz eden, ticari bir siteye ait olması. Bence maddelerdeki bağlantıların o maddeye özel bir konuda, mümkünse ticari amaç taşımayan sitelerden olmasını tercih etmeliyiz. Aksi halde, her dile bir polyglot.com, her habere bir haber.com veya gazeteler.com bağlantısı eklenebilir. (bu site isimleri gerçeğe uymayabilir, örnek diye veriyorum) Önemli olan, kullanıcılara google'dan kolayca erişemeyecekleri, doğrudan konuyla ilgili ve ansiklopedik içeriği olan bağlantılar verebilmek. Saygılarımla, Filanca 19:22, 7 Aralık 2007 (UTC)

Uyarı[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar,
  • Reklam olarak algılanabilecek, ansiklopedik olmayan katkılarda bulunmayınız. Bu yasaktır ve engellenmenize yol açabilir. Daha detaylı bilgi için: Vandalizm sayfamıza bakınız. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesaj 03:12, 1 Ocak 2008 (UTC)
Crystal Clear app error.png
Lütfen çok kısa içerikli maddeler oluşturmayınız; taslak kriterlerini sağlamadıkları için silineceklerdir. Yarattığınız maddelerin silinmesini önlemek için en az üç-beş cümleden oluşan ve maddenin ele aldığı konuyu nitelikli bir biçimde tanımlayan bir bilgi girişi yapmanız uygun olacaktır. Taslaklar hakkında daha fazla bilgiye Vikipedi:Taslak sayfasından ulaşabilirsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

kibelemesaj 21:22, 23 Mart 2008 (UTC)

Sil şablonu[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Maddeler sil şablonu koyduğunuz zaman bu şekilde {{sil|sebebi}} nedenini belirterek işaretlerseniz hizmetliler ve bizim için kolaylık olur. Eğer bu şekilde {{sil}} işaretlerseniz herkes için zaman kaybı yaratır. İyi vikiler.--C. Jones msj 10:27, 1 Ağustos 2009 (UTC)

Eurovision Şarkı Yarışması'nda Tunus silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Eurovision Şarkı Yarışması'nda Tunus) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Eurovision Şarkı Yarışması'nda Tunus sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.----Zaitsév 22:48, 15 Şubat 2017 (UTC)