Kullanıcı mesaj:Verman1

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba Verman1. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

Rapsarbi diyeceğin mi vardı? 11:50, 9 Ekim 2011 (UTC)


Dağlık Karabağ mekalesinde Karabagin tarihine ait yazilari neden geri aldiniz? --Verman1 11:46, 9 Ekim 2011 (UTC)

Merhaba. Eklediğiniz bilgiler Vikipedi standartlarına uygun olmayan ve kaynaksız bilgilerdi. Standartlara uygun olmamasını bir kenara bırakırsak, eklenen bilgilerin birden fazla kaynağa dayandırılması hayati önem taşımaktadır burası için. İyi çalışmalar.--Rapsarbi diyeceğin mi vardı? 11:50, 9 Ekim 2011 (UTC)

Evet, Vikipedi propaganda için bir zemin olmamalı. Eğer vaktiniz ve bu konu ile ilgili bilginiz var ise sayfada düzenleme yaparsanız çok makbule geçer. İyi çalışmalar. Sadrettinmesaj 17:43, 24 Kasım 2011 (UTC)

Merhaba Rapsar. Tatul Krpeyan adındakı bir terörist hakkında olan makale tamamen Ermeni propagandası halindedir. Sayfanın deyiştirilmesine neden engel oluyorsunuz? --Verman1 10:03, 8 Aralık 2011 (UTC)

Merhaba. Maddenin mevcut hali iyi değil, haklısınız. Ancak sizin eklediğiniz içerik de maddeyi iyi yapmıyor, bu sefer terazinin diğer kefesine doğru kaydırmış oluyor.--Rapsar da ne ki? 10:06, 8 Aralık 2011 (UTC)
Ortak bir nokta bulmak mümkün deyilmi? Her halde Ermeni milliyetçisi Erivandan Azerbaycana barış harekatına destek vermek için gelmemiş. Aynen Kuzey İraktan Türkiyeye geçib gelenler gibi. --Verman1 10:09, 8 Aralık 2011 (UTC)
Tarafsız bir gözle düzenleme yapılırsa zaten onay verilecektir.--Rapsar da ne ki? 10:13, 8 Aralık 2011 (UTC)