Kullanıcı mesaj:Turasayb

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Vikipedi'ye hoş geldin Bturasay![kaynağı değiştir]

  Bu su soğuk değil. Cesur ol!

  Kategoriler[kaynağı değiştir]

  Merhabalar sayın Turasayb. Kullanıcı sayfanıza eklediğiniz kategoriler ansiklopedi sayfaları için. Onun yerine "Kategori:Biyoloji bilimini seven kullanıcılar" diye bir kategori eklerseniz daha uygun olacaktır. İyi çalışmalar.--Ğ 13.57, 30 Nisan 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Bronze medal wikiproject.png
  İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba Turasayb,
  17. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan kişiler kategorisindeki maddelere bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.33, 3 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Kindness Barnstar Hires.png
  Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Turasayb,
  17. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan kişiler kategorisindeki maddelere bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.33, 3 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Guestbook barnstar.png
  Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Turasayb,
  17. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan kişiler kategorisindeki maddelere bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.33, 3 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Turasayb adlı kullanıcıdan soru (10.09, 4 Mayıs 2021)[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Sormak istediğim bir konu var: Kitaplar, sanatçılar, bilim insanları vb. bilgi kutularını düzenlerken, resimsiz bilgi kutuları için internetten ilgili resim bulup yükleyebilir miyim? Yükleme esnasında telif hakları ile ilgili seçeneklerden hangisini seçmem gerekir? Resim yükleme ile ilgili ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler. --turasayb (mesaj) 10.09, 4 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Merhaba sayın Turasayb, yaşayan insanlarla ilgili internetten bulduğunuz fotoğrafları kullanmamız mümkün değildir. Kitap kapakları, hayatını kaybetmiş insanların fotoğraflarını ise adil kullanım kapsamında yüklenebilmektedir. Benzer dosyalara bakarak lisanslama yapabilirsiniz. Eğer sorun yaşarsanız yine mesaj yazabilirsiniz. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 07.05, 5 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  İyi vikiler[kaynağı değiştir]

  Sevgili Turasayb, Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.

  Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya Köy Çeşmesi'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki Telegram grubuna da katılabilirsiniz.

  Size Türkçe Vikipedi başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye (WMTR) adlı oluşumu da tanıtmak isterim.

  WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.

  Kolay gelsin ve iyi vikiler Face-smile.svg Sakhalinio (mesaj - e-posta) 15.53, 5 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]


  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Guestbook barnstar.png
  Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Turasayb,
  18. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Tanımlanmamış parametreler içeren kitap bilgi kutusu kullanılan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.24, 10 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Turasayb,
  19. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Açılması istenen bazı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 13.19, 17 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Sayfa dil bağlantısı[kaynağı değiştir]

  Merhaba, oluşturduğunuz sayfaların diğer mevcut dillerle bağlantılanabilmesi için sayfanın solunda diğer diller kısmında "bağlantı ekle"ye tıklayarak bağlantılayabilirsiniz. İyi Vikiler :) Melissadilara (mesaj) 23.11, 19 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Merhaba, hatırlatma için teşekkürler. Bilmediğim bir özellikti, sayenizde öğrenmiş oldum. İyi vikiler. turasayb (mesaj) 06.29, 20 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]