Kullanıcı mesaj:Semih Oğur

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba ve Türkçe Vikipedi'ye hoş geldiniz! Sercan Yıldırım sayfasında bir açıklama yapmadan içerik sildiğiniz için bu değişiklikleriniz geri alındı. Lütfen içerik kaldırırken her zaman bilgilendirici bir düzenleme özeti girin ve lütfen gereksizce içerik silmeyin.

İşte yeni gelenlere yardımcı olacak birkaç bağlantı:

İşte bazı ipuçları:

  • Tartışma sayfalarını kullanırken, lütfen mesajlarınızın sonunda dört adet tilde (~~~~) kullanarak imzalamayı unutmayın. Bu otomatik olarak kullanıcı adınızı (veya IP adresinizi) ve tarihi yazacaktır.

Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikipedist olmaktan hoşlanırsınız! Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Vikipedi:Danışma masasına veya mesaj sayfama, sorunuzu sormaktan lütfen çekinmeyin. Tekrar hoş geldiniz! Yaratmayıcı evet? 18.00, 28 Nisan 2020 (UTC)


Nisan 2020[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Chansey. Bilmeni isterim ki son katkılarından bazıları (örneğin: Sercan Yıldırım sayfasındaki) geri alındı veya silindi çünkü yıkıcı veya iftira olarak değerlendirildi. Vikipedi'ye katkı yapma konusunda bilgi almak için karşılama sayfasına bakmanı öneririm. Teşekkürler. --chansey mesaj? 13.20, 29 Nisan 2020 (UTC)

Liam Hemsworth hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba, Sn. @Semih Oğur. Şu düzenlemede bahsettiğiniz ilgili düzenlemeyi an itibariyle Liam Hemsworth adlı sayfaya eklemiş bulunmaktayım. Bu tarz istekleriniz için en uygun yöntem "Tartışma" başlatmak olabilir. İlgili öneriniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar. --aniladiguzel (mesaj) 18.24, 21 Haziran 2020 (UTC)