Kullanıcı mesaj:Salihhr91

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Lütfen![kaynağı değiştir]

Lütfen oluşturduğum içerikleri kafanıza göre silmeyiniz. BSchrödinger1887 (mesaj) 23.50, 24 Ocak 2020 (UTC)

Elazığ Depremi - Tablo[kaynağı değiştir]

Merhaba Salihhr91. Buradaki katkınız için teşekkürler, ancak Vİkipedi yapısı gereği bu tür listelere maalesef yer vermiyoruz. Bu içerik ansiklopedi kapsamının dışında yer alıyor. Ancak dış kaynaklarda (gazete vb) böyle bir liste varsa orayı kaynak olarak verebiliriz, okumak isteyen kullanıcılara yol gösteririz. Katkılarınızın devamı dileklerimle. --Khutuckmsj 15.31, 25 Ocak 2020 (UTC)

tartışma sayfası görüş talebi[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Tartışma:Türkiye'de 2020 koronavirüs pandemisi#her gün güncellenen sayısal verilerin bir şablondan kullanılması önerisi diye bir öneri ortaya attım. Görüşlerinizi alabilirsem sevinirim. İyi vikiler... LostMyMind (mesaj) 06.22, 3 Nisan 2020 (UTC)

Kaynakça şablonu[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Acaba açtığınız maddelere şu şekilde kaynakça şablonu ekleyebilir misiniz? Kolaylıklar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 09.45, 2 Haziran 2020 (UTC)

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Salihhr91: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)