Kullanıcı mesaj:Qwerty61

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoş geldin Qwerty61![kaynağı değiştir]

  Face-smile.svg İlk adımlar

  Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

  Face-angel.svg Yardım bulmak

  Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

  Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.png
  kullanarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Vikipedi'nin bazı önemli politikaların özetlerini okuyarak Vikipedi'nin işleyişini öğrenmende yarar var.
  Mediawiki.png Kardeş Projeler

  VikiSözlük
  Özgür Sözlük

  VikiKitap
  Özgür Kitaplar

  VikiKaynak
  Özgür Kütüphane

  VikiSöz
  Özdeyişler

  Commons
  Çoklu ortam paylaşım

  Meta-Wiki
  Viki Merkez

  Takabeg ileti 09:04, 8 Haziran 2008 (UTC)

  Crystal Clear app error.png
  Lütfen çok kısa içerikli maddeler oluşturmayınız, taslak kriterlerini sağlamadığı için silinecektir. Yarattığınız maddelerin silinmesini önlemek için biraz daha kapsamlı bilgi yazmanız uygun olacaktır. Taslaklar hakkında daha fazla bilgiye Vikipedi:Taslak sayfasından ulaşabilirsiniz.
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.--

  Levent Abi ileti 19:01, 28 Haziran 2008 (UTC)

  İçeriği az olan maddelere bilgi eklemeye çalışıyorum.[kaynağı değiştir]

  İçeriği az olan maddelere bilgi eklemeye çalışıyorum, yani yeni madde oluşturmuş değilim. Wikipedia'nın katkılarla büyüyeceğini düşünerek, hatalı bilgi, eksiklik ya da yazım hatası gibi konularda düzeltme ve eklemler yapıyorum.

  • Pardon, yanlış anlaşılma olmuş; maddeyi siz eklememişsiniz, iletinizi kendi sayfanıza değil, size yazan kullanıcının tartışma/mesaj sayfasına yazarsanız görülmesi daha garanti olur. İyi çalışmalar. Levent Abi ileti 19:08, 28 Haziran 2008 (UTC)