Kullanıcı mesaj:Piet

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin Piet![kaynağı değiştir]

Face-smile.svg ilk adımlar

Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

Face-angel.svg Yardım bulmak

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Vikipedi'nin bazı önemli politikaların özetlerini okuyarak Vikipedi'nin işleyişini öğrenmenizde yarar var.
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Takabeg 18:51, 7 Şubat 2008 (UTC)


Resim etiketi[kaynağı değiştir]

Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye telif hakkı saklı veya belirsiz olan resimleri yüklemeniz mümkün değildir. O yüzden yüklediğiniz resimlere mutlaka kaynak ve telif etiketi bilgisi eklemelisiniz. Eklemediğiniz takdirde, yüklediğiniz resim bir süre sonra silinecektir. Resim yükleyebileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için Vikipedi:Özgür görüntü kaynakları sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse Vikipedi:Kamu malı görüntü kaynakları sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! Gökhan 19:43, 7 Şubat 2008 (UTC)

Merhabalar lütfen yüklediğiniz resimlerin kaynak ve lisans bilgilerini giriniz, aksi halde bunlar 7 gün içerisinde silineceklerdir. Emeğinize yazık olmasın, iyi çalışmalar--Gökhan 19:49, 7 Şubat 2008 (UTC)

Merhabalar[kaynağı değiştir]

Öncelikle Hoşgeldiniz; Lütfen yeni bir madde üzerinde çalışmaya başladığınızda , üzerine {{Çalışma var}} şablonu koyun böylece kimse size sormadan oluşturduğunuz madde üzerinde değişiklik yapmaz (yâni çalışma var şablonu kalkana kadar).... İyi çalışmalar ,Nikbinlik
Eu EPISTVLA 21:27, 8 Şubat 2008 (UTC)

Daha öncede uyarılmışsınız ancak ısrarla yüklediğiniz resimlerin kaynaklarını ve lisanslarını eklemiyorsunuz.Resimler birkaç gün içinde silinecekler.Daha fazla bilgiyi VP:RKP sayfasından alabilirsiniz.Bilginize.--Eldarionileti 23:03, 8 Şubat 2008 (UTC)
Yüklemiş olduğunuz resimler göstermiş olduğunuz kaynakta telif hakkı saklı biçimde yer aldıkları için Vikipedi'de yer alamazlar.Resimlerinizi tekrar siliyorum.Lütfen yeniden yüklemeyiniz.--Eldarionileti 11:22, 9 Şubat 2008 (UTC)

Yanıt[kaynağı değiştir]

Rica ederim ne demek,Face-smile.svgelimden geldiğince hayranı olduğum Mahşer-i Cümbüş ile ilgili maddeleri geliştirmeye çalışacağım.İyi çalışmalar.Icon apps query.svg bora006ileti 15:11, 17 Nisan 2008 (UTC)

  • Önce sana ufak bir tüyo vereyim bana e-posta atmak yerine ileti yazsan benim için daha iyi olurFace-grin.svg,Ankara'dan beri kendilerine (manyak gibi Face-smile.svg) hayranlığım var.Diğer diller ile ilgili dedğine gelince maalesef benim ingilizcem zayıf ama uğraşacağız tabii ki.Icon apps query.svg bora006ileti 15:18, 17 Nisan 2008 (UTC)
  • Daha da önce istersen sana kullanıcı sayfası oluşturalım,böyle boş olunca çok garip duruyo Face-smile.svg

yardım ister misinIcon apps query.svg bora006ileti 15:26, 17 Nisan 2008 (UTC)