Kullanıcı mesaj:Myxomatosis57

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoş Geldin![kaynağı değiştir]

  Hoş Geldin Myxomatosis57!

  Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 250 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldin!

  • Bu ansiklopedi beş ana madde üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Vikipedi'nin yazım kuralları basittir. Ne şekilde madde yazabileceğiniz biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanıyor.
  • Herhangi bir sorun olursa, yardım sayfalarına bakabilirsin.
  • Diğer kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, ansiklopedi maddeleri hariç, lütfen imza atmayı (~~~~) ihmal etmeyin.
  İletişim
  için
  Köy çeşmesi
  Ortak çalışma alanı
  Topluluk portali
  Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsanız
  VikiKaynak
  Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsanız
  VikiSözlük
  Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsanız
  VikiKitap
  Özlü sözleri eklemek istiyorsanız
  VikiSöz
  En çok sorulan... Burada
  Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
  Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
  Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
  Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
  Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (saldırı yasaktır) ve Sorun çözümü

  Kolay gelsin... --i.e. msj 18:26, 29 Şubat 2012 (UTC)

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  Rock ve diğer müzik türleri üzerine oldukça yoğun ilginiz olduğunu görüyorum. Ancak eklediğiniz müzik türlerinden bazılarını internette tüm aramalarıma rağmen bulamıyorum. Oysaki hala yaşayan kişilerin müzik tarzları hakkında katkılar yapıyorsunuz. İsterseniz önce belirttiğiniz müzik tarzının ne olduğuna dair maddeyi oluşturun ve ardından bu daldaki müzisyenleri ekleyin. Aksi takdirde anlaşılmaz bir kavram kargaşası içerisine girmiş oluyoruz. Teşekkürler. i.e. msj 21:11, 1 Mart 2012 (UTC)

  Eksik lisans bilgisi[kaynağı değiştir]

  İyivikiler... [ho? ni!] 06:23, 2 Mart 2012 (UTC)

  İyivikiler... [ho? ni!] 06:26, 2 Mart 2012 (UTC)

  İyivikiler... [ho? ni!] 06:27, 2 Mart 2012 (UTC)

  Merhaba,
  Vikipediye dosya yükleyerek katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Ancak yüklediğiniz albüm kapaklarında bazı sorunlar var. Bu tür dosyalarda mutlaka dosyanın alındığı yerin linki ve uygun bir lisans etiketi (bu durumda {{Kapak-Albüm}}) belirtmeniz gerekli. Ayrıca VP:AKGY kuralları çerçevesinde bir adil kullanım gerekçesi de vermelisiniz. Ben Dosya:Pretty Hate Machine (1989 full artwork).jpg dosyasında bu eksikleri giderdim. Bu dosyayı örnek alarak yüklediğiniz diğer resimleri de düzenleyebilirsiniz ve yeni yükleyeceğiniz dosyalarda bu örnekten faydalanabilirsiniz. Resim yükleme ve telif konularında sorularınız olursa bana mesaj yazabilirsiniz. İyivikiler... [ho? ni!] 16:25, 2 Mart 2012 (UTC)

  Yardımınız için çok teşekkür ederim. Kullanıcı:Myxomatosis57 18:59, 2 Mart 2012 (UTC)

  Yardım[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Yeni bir kullanıcı olmanıza rağmen olumlu yöndeki katkılarınız dikkatimi çekti. Bunlar için teşekkür ediyorum öncelikle. Herhangi bir konuda sıkıntınız olursa bana mesaj atabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım. İyi çalışmalar.--RapsarEfendim? 18:01, 15 Mart 2012 (UTC)

  Resim kaynakları[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Resimlerin kaynağı olarak İngilizce Vikipedi'yi değil de, esas kaynağı gösterirseniz daha iyi olacaktır. Bazen oradaki resimler silinebiliyor, İngilizce Vikiyi göstermek sorun yaratabiliyor. İyi çalışmalar.--RapsarEfendim? 12:34, 24 Mart 2012 (UTC)

  Vandal[kaynağı değiştir]

  Öncelikle merhabalar. Şu kullanıcı anlamsız ve içeriksiz maddeler açmakta. Kullanıcıyı uyarabilir ve ilgili maddeleri silebilir misiniz lütfen? Şimdiden teşekkürler. Myxomatosis 14:27, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Merhabalar, bu tür durumlarda kullanıcıyı siz de uyarabilirsiniz. Açtığı maddeler silindi, teşekkürler. --M.M.ileti 14:40, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Engel[kaynağı değiştir]

  Yeniden rahatsız ettiğim için çok özür dilerim ama şurada küfürlü değişiklik yapılmış. Her ne kadar sonrasında düzeltilmesine rağmen adresi engelleyebilir misiniz? Tekrar teşekkürler. Myxomatosis 19:38, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  Engellendi. Haber verdiğiniz için teşekkürler (özüre hiç gerek yoktu, bu arada). --M.M.ileti 19:52, 7 Mayıs 2012 (UTC)

  Engel[kaynağı değiştir]

  Öncelikle merhabalar. Silinmeye aday gösterdiğim bir sayfanın tartışma sayfasında küfürlü bir içerik bulunmakta. Engelleyebilir misiniz? Teşekkürler. Myxomatosis 14:32, 21 Mayıs 2012 (UTC)

  tamamdır, teşekkürler. --kibele 14:37, 21 Mayıs 2012 (UTC)
  Aynı zamanda şu sayfayı da silebilir misiniz? Bir şahsa saldırıda bulunulmuş. Tekrar teşekkürler. Myxomatosis 14:40, 21 Mayıs 2012 (UTC)

  VikiProje Müzik[kaynağı değiştir]

  A C D notes.svg VikiProje Müzik davetiyesi
  Merhabalar, VikiProje Müzik olarak yeniden yapılanma sürecine giriyoruz, isterseniz siz de bu çalışma yer alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tartışma sayfasına bakabilirsiniz. --BilalOkms[o.O] 09:11, 6 Haziran 2012 (UTC)

  Haydi iş birliğine![kaynağı değiştir]

  İş birliği projesi çağrısı!


  Wikipediye kolektif katkı
  İş birliği projesine katılın!

  Bu haftanın konusu:Kaynakları eksik maddelerin kaynaklandırılması


  İş birliği projesini büyütmeyi hedefliyoruz. Yeni İBP ile kullanıcılar daha kolay bir şekilde katkıda bulunabilecek, kazanan Vikipedi olacak!

  İBP yeni kullanıcılar için en iyi tecrübe kazanma yerlerinden biridir. Çekinmeyin, bir taraftan kolektif çalışma sayesinde tecrübenizi artırıp diğer taraftan wikipedinin gelişmesine katkıda bulunun!

  Haydi, 25.06.2012 günü başlayacak projeye katılarak hemen siz de birlikte başarma heyecanına ortak olun!  

   


  Bundan sonraki haftalar için mesaj almak istemiyorsanız lütfen bu sayfada bildirin.

  Sargon (mesaj) 06:10, 25 Haziran 2012 (UTC)

  Bir kağıt kek de sizin için![kaynağı değiştir]

  Choco-Nut Bake with Meringue Top cropped.jpg Merhaba. Katkılarınızı gördüm ve çok beğendim. Acaba yürüttüğümüz projeye ait şu listeden bir çeviri ile katkıda bulunursunuz. VP:İBP'den detaylara bakabilirsiniz. Sargon (mesaj) 15:01, 11 Temmuz 2012 (UTC)

  Hayko Cepkin[kaynağı değiştir]

  Maddeyi eski haline getirmekteki amacın nedir? Aydınlatırsan sevinirim. Teşekkürler...--Depakin (mesaj) 18:31, 11 Ocak 2013 (UTC)

  Aslında tartışma da, tarz bölümüne Metalcore konmam istendi. Yaptığım değişiklik üzerine tartışma yapılmadı. Neyse, iyi çalışmalar :) --Depakin (mesaj) 22:59, 11 Ocak 2013 (UTC)

  John Cale[kaynağı değiştir]

  Hi, I noticed that you have created article about Billy Corgan (last year). Thank you for them. Should I request to you, you would want to create at least a short article for John Cale (en) (together with Lou Reed founding member of The Velvet Underground)? Thank you in advance for any resolution. --Marek Koudelka (mesaj) 18:07, 28 Mart 2013 (UTC)

  Thank you very much! --Marek Koudelka (mesaj) 19:30, 30 Mart 2013 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
  Hannibal (dizi) için yazı hazırlarken Boston saldırısı ile ilgili yazınızı ve kullanıcı sayfanızda bir çok yeni madde açmış olduğunuzu gördüm ve bundan dolayı bu ödülü size vermeye uygun gördüm. POPE (mesaj) 20:15, 6 Eylül 2013 (UTC)

  Sizi özledik Myxomatosis57![kaynağı değiştir]

  Myxomatosis57, Vikipedi sizi özledi!
  Wikipedia mini globe handheld.jpg
  Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

  Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
  Sizi Bekliyoruz!


  En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:28, 19 Aralık 2014 (UTC)

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, Myxomatosis57
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:10, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  Seçkin içerik[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Devam eden seçkin/kaliteli madde adaylıkları/incelemeleri ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Maddeleri okuduktan sonra adaylık/inceleme sayfalarında görüşünüzü belirtebilirsiniz. İyi günler.--B.S.R.F. 💬 10:50, 7 Temmuz 2015 (UTC)

  Request for help[kaynağı değiştir]

  Hi, I found your name at en:Wikipedia:Translators available. I don't speak Turkish, so I hope you don't mind me asking this in English. Would you be willing to have a look at Yaşayan 110 yaş üstü kişiler listesi? This article is badly outdated but my attempt to remove wrong information was reverted yesterday. The article lists 10 people as being alive even though they have died, see e.g. en:List of oldest living people for correct sourced information. Thanks, Gap9551 (mesaj) 17:04, 14 Mayıs 2016 (UTC)

  Hello, I've updated the list and translated the first 10 people directly from the English Wikipedia. There's a problem with the age template though, and as a result it doesn't properly show the days. I'll consult some users who may know how to fix it. Myxomatosis 14:05, 30 Mayıs 2016 (UTC)
  Thank you so much! The age template worked when looked a few weeks ago, I hope that can be fixed. Gap9551 (mesaj) 16:56, 30 Mayıs 2016 (UTC)

  Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Ekim 2016 iş birliği projesi "Afiş aranan filmler kategorisinin temizlenmesi" olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibariyle 1.015 olan afiş aranan film maddelerin sayısının proje sonunda, 500'e düşürülmesini hedeflemekteyiz. Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN. --Pragdonmesaj 20:20, 18 Ekim 2016 (UTC)

  Ayın İşbirliği'nde Son 1 Hafta![kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema Ayın İşbirliği'nde Son Hafta!
  Merhaba!
  VikiProje Sinema bünyesinde Ekim 2016 iş birliği projesi "Afiş aranan filmler kategorisinin temizlenmesi" olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibariyle 1.015 olan afiş aranan film maddelerin sayısının proje sonunda, 500'e düşürülmesini hedeflemekteyiz. Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  MediaWiki message delivery (mesaj) 00:20, 25 Ekim 2016 (UTC)

  VikiProje Sinema Ocak 2017 İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Ocak 2017 iş birliği projesi Değerlendirilmemiş Sinema maddelerinin değerlendirilmesi olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibariyle değerlendirilmemiş 6.708 maddenin değerlendirilmesini sağlamak ve {{VikiProje Sinema}} şablonu olmayan maddelere bu şablonun eklenmesi hedeflenmektedir.

  Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN. --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:53, 31 Aralık 2016 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği daveti[kaynağı değiştir]

  State Emblem of the Soviet Union.svg
  Flag of the Soviet Union (1923-1955).svg
  VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

  Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  --Ahmet Turhan (mesaj) 14:37, 28 Ocak 2017 (UTC)

  VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Şubat 2017 iş birliği projesi Film festivalleri listesi'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış film festivallerinin 50'sinin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

  Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN. --MediaWiki message delivery (mesaj) 17:41, 8 Şubat 2017 (UTC)

  VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Mart 2017)[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Mart 2017 iş birliği projesi Kadın film yönetmenleri listesi'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış kadın film yönetmenlerinin 50'sinin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

  Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajları almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:52, 1 Mart 2017 (UTC)

  VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Nisan 2017)[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Nisan 2017'nin 15 günlük ilk iş birliği projesi, Sergey Yutkeviç filmleri'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış Sergey Yutkeviç filmlerinin 18'inin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

  Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 11:11, 1 Nisan 2017 (UTC)

  VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Mayıs 2017)[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Mayıs 2017'nin iş birliği projesi, Cannes Film Festivali şablonundaki eksik maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla şablonda maddesi oluşturulmamış Cannes Film Festivali ile ilgili 20 maddenin oluşturulması hedeflenmektedir.

  Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --Pragdonmesaj 11:19, 1 Nisan 2017 (UTC)

  VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Haziran 2017)[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Haziran 2017 iş birliği projesi, Önemi Bilinmeyen ve Değerlendirilmemiş Sinema maddelerinin değerlendirilmesi olarak seçilmiştir.

  Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla değerlendirilmemiş 7.992 maddenin 500 tanesinin değerlendirilmesini sağlamak ve {{VikiProje Sinema}} şablonu olmayan maddelere bu şablonun eklenmesi hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz.

  --MediaWiki message delivery (mesaj) 11:49, 8 Haziran 2017 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Gay flag.svg
  Merhaba Myxomatosis57!
  VikiProje Sinema bünyesinde Temmuz 2017 iş birliği projesi, dünya genelindeki Onur Haftası nedeniyle LGBT film festivalleri listesindeki kırmızı bağlantılı festival maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 20 maddenin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 10:51, 9 Temmuz 2017 (UTC)

  Vikiproje Feminizm ilk iş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Feminism symbol.svg Vikiproje Feminizm'de Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Feminizm bünyesinde oluşturulan ilk iş birliği projesi, {{VikiProje Feminizm}} şablonu olmayan maddelere proje şablonun eklenmesi olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, {{VikiProje Feminizm}} şablonu olmayan maddelerin bulunup bu şablonun tartışma sayfalarına eklenmesi hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Feminizm mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 11:11, 9 Temmuz 2017 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Ağustos 2017 iş birliği projesi, Altın Aslan Ödülü maddesindeki kırmızı bağlantılı film maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 20 film maddesinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 23:39, 31 Temmuz 2017 (UTC)

  Vikiproje Feminizm Ağustos ayı iş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Feminism symbol.svg Vikiproje Feminizm'de Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Feminizm bünyesinde oluşturulan Ağustos ayı iş birliği projesi, Feminist filozoflar listesindeki kırmızı bağlantılı maddelerin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 20 feminist filozof maddesinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Feminizm mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 23:42, 31 Temmuz 2017 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Ekim ve Kasım 2017 iş birliği projesi, 90. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü başvuruları maddesindeki kırmızı bağlantılı film maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 78 film maddesinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 18:05, 26 Ekim 2017 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde gerçekleştirilen Ocak 2018 iş birliği projesi, 75. Altın Küre Ödülleri maddesindeki kırmızı bağlantılı maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 30 maddenin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 09:52, 6 Ocak 2018 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Şubat 2018 iş birliği projesi, 71. İngiliz Akademisi Film Ödülleri maddesindeki kırmızı bağlantılı maddelerin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 50 maddenin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 07:39, 7 Şubat 2018 (UTC)

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Mart 2018 iş birliği projesi, Akademi Ödülleri şablonundaki kırmızı bağlantılı tören maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 30 maddenin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 10.12, 2 Mart 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje Sinema Nisan ayı iş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Nisan 2018 iş birliği projesi, Vikiveri'de IMDb bilgisi eksik olan maddeler kategorisinin temizlenmesi olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda, kategoride bulunan 200 maddenin IMDb bilgisinin Vikiveri'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 11.28, 2 Nisan 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
  Merhaba Myxomatosis57!
  Vikiproje Sinema bünyesinde Ağustos 2018 iş birliği projesi Afiş aranan filmler kategorisinin temizlenmesi olarak seçilmiştir.

  Proje sonunda 50 film afişinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

  Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  *Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 14.18, 3 Ağustos 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Açtığınız çok sayıda deneysel müzik maddesi için Dijkstra·ileti 21.53, 19 Haziran 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Sayfa Oluşturma Hk.[kaynağı değiştir]

  Selam Myxomatosis57, Wiki sayfasında bir kullanıcıya nasıl mesaj atılır diye araştırdım. Oradaki yönergelere uyarak sana ulaşmaya çalışıyorum. Bir kaç defadır Setur ile ilgili sayfa oluşturmaya çalışıyorum fakat telif sebebiyle red ediliyorum. Ben Setur'un pazarlama departmanında çalışan Setur çalışanıyım. Lütfen telif hakkı sahibinin izni ve onayı olmaksızın Vikipedi'ye telif hakkı saklı içerik eklemeyiniz! içerik sahibinin onayı var. Bunu size nasıl aktarabiliriz? Bu imzasız yazı Olcayirmak (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 12.27, 28 Ekim 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhaba Olcayirmak, Vikipedi'deki Vikipedi:Telif hakları/SSS, VP:BEK, VP:ŞİRKET, WP:REKLAM ve VP:GÜVEN yönergelerini incelemenizi tavsiye ederim. Vikipedi'ye eklenen içeriklerin biçem el kitabına uygun bir şekilde formatlanması ve maddenin kayda değerliğini belirten (VP:ŞİRKET) güvenilir kaynaklarla desteklenmesi gerekiyor. Telif hakkı durumu ise maddenin içeriğin direkt başka bir kaynaktan kopyalanıp eklenmesi nedeniyle olan bir durum; bunun maddelerde standart ve kaynaklı alıntılar dışında yapılmaması gerekiyor. Özellikle kopyalanmış metinlerin maddenin çoğunluğunu oluşturması durumunda hızlı silme kriterleri ile sayfa silinebiliyor.
  Bunun dışında Vikipedi'de çıkar çatışmasının olduğu durumlarda (örneğin kendiniz, tanıdığınız biri ya da çalıştığınız şirket ile ilgili) maddeler açmanız tarafsız bakış açısı yönergeleri dolayısıyla hoş karşılanmaz (VP:İNAL; VP:OB; WP:COI). Kişisel olarak doğrudan bağlantılı olduğunuz herhangi bir konuyu başkalarının yazmasını beklemeniz daha uygun olacaktır. Myxomatosis57 12.59, 28 Ekim 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Djmahmutcankaya, siz bildirim yaptıktan 0:08:56 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#12-Temel içerik politikalarının ihlali: Birden fazla kez ikaz edilmesine rağmen devam eden VP:VND ihlali. 1. Engel 24 saat.. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 16.22, 28 Ekim 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Profil silme talimatı[kaynağı değiştir]

  Pardon da sayfamın neden silinmesi gerektiğini söyledin? Bizzat bana ait tüm her şey. Lütfen gerekeni yap şeffaf ol. Kaan Evkaya (mesaj) 16.49, 3 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhaba Kaanevkaya,
  Mesaj olarak belirttiğim üzere maddeyi hızlı silme kriterlerinden kayda değerlik maddesine uygun olmadığını düşündüğüm için bir hizmetlinin değerlendirmesi için işaretledim. Kişilerle ilgili maddelerin ilgili kayda değerlik koşullarını sağlaması gerekiyor; bunun için ilgili kişi ile ilgili doğrulanabilir ve tarafsız kaynaklar olması gerekiyor. Özellikle maddenin içeriği tarafsız ve güvenilir kaynaklarca doğrulanabilir olmadığı sürece bu içeriklerin kabul görmesi mümkün değil.
  Bunun dışında Vikipedi'de kendin (ya da tanıdığın biri, çalıştığın şirket vs.) hakkınızda bir madde yazmanız hoş karşılanmaz; Vikipedi:Otobiyografi ve VP:İNAL yönergelerine bakmanı öneririm. Myxomatosis57 17.16, 3 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhaba, yazılan yazı beni takip eden birisi tarafından yazılmış ve bugün haberini aldım. Kendisi benim çalışmalarımı bildiği için yazmış. Yazı tüm gerçekliği yansıtmaktadır. Gerekli incelemeyi bekliyorum. İyi çalışmalar. Kaan Evkaya (mesaj) 17.21, 3 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Sayfa oluşturma hakkında[kaynağı değiştir]

  merhaba ben Yamaç erdoğan için bir sayfa açtım ama kapandı ben kendisinin isteği doğrultusunda sayfa açmıştım eğer öyle birinin varlığına inanmıyorsanız kendisinin basılmış bir kitabı mevcut isterseniz araştırabilirsiniz. Doğukan Bayraktar (mesaj) 16.21, 4 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Merhaba Doğukan Bayraktar,
  Açtığınız sayfa Vikipedi'nin hızlı silme politikalarından kayda değerlik kriterlerini sağlamadığı için silindi. Bir maddenin Vikipedi'de bulunması için kişiler için kayda değerlik kriterlerine uyması ve bunun maddede güvenilir ve doğrulanabilir kaynaklarla desteklenmesi gerekiyor. Bu durumda kişinin gerçek ya da kurgusal olmasından ziyade, İnternet ve benzeri mecralarda kayda değerliği belirtecek yeterli bağımsız ve güvenilir kaynak olmaması ile ilgili. Myxomatosis57 17.28, 4 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Özgeçmiş[kaynağı değiştir]

  Ben Wikipediada özgeçmişimi yayınlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim. Bu imzasız yazı Bekir usuk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 19.26, 7 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Acid rock[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Ömer Berkay. Oluşturduğun Acid rock maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Özel" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Ömer Berkaymesaj 01.31, 26 Temmuz 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]