Kullanıcı mesaj:Morphosis

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları

  AC Monza · Halkett botu · Nuckelavee · The Colossus of Rhodes · Astatin (2. aday gösterme) · Nesko Şebinkarahisar Maden İşletmesi felaketi · 2009 FIFA Konfederasyonlar Kupası Finali · 2008 Brezilya Grand Prix · Yüksek hızlı demiryolu · Subaraknoid kanama


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları

  Türk Silahlı Kuvvetleri genelkurmay başkanları listesi · Aşk'ın (film, 2013) aday gösterildiği veya kazandığı ödüller listesi · Ermenistan'daki Dünya Mirasları listesi · Christopher Nolan filmografisi · En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü · Aynı yıl içinde iki Akademi Ödülü'ne aday gösterilen oyuncular listesi · Bizim Hikaye (1. sezon) (2. aday gösterme)


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları

  Meriç Nehri · Şahinkaya Kanyonu · Çiftleşen zıpzıplar


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları

  İbrahim Erkal · SCP Vakfı · 2002 Kış Olimpiyatları'nda Bosna-Hersek · Erhard Heiden · Marduk Heykeli · Los Pollos Hermanos · Johann Joachim Winckelmann · Türk Kurtuluş Savaşı Batı Cephesi · 2008 Yaz Olimpiyatları'nda Tuvalu · 2016 Yaz Olimpiyatları'nda Tuvalu · Kütüphaneci · Neptün · 1976 Yaz Olimpiyatları'nda Nepal · 2018 Kış Olimpiyatları'nda Ermenistan · Abdullah el-Battal · Bob Lazar · Kaşkalar · Bask Bölgesi arması · 2002 Kış Olimpiyatları'nda Fiji · Willa Brown · Canton Sinagogu · Küçük gruplar sosyolojisi · 2008 Yaz Olimpiyatları'nda Benin · Bâb-ı Âli tercümanı · İsrail'de Rusça · Lewis Hamilton · Gazi Yaşargil


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemesi

  Hazar Kağanlığı


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemesi

  Kalite maliyetleri · Beyoncé

  de:Kırklareli Fen Lisesi[kaynağı değiştir]

  Thank You for Your Answer.;-) Gamsbart (de)

  Hoş Geldin![kaynağı değiştir]

  Hoş Geldin Morphosis!

  Merhaba, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla 229 dilde oluşturulmaya çalışılan ansiklopedinin Türkçe bölümü Vikipedi'ye hoş geldin!

  • Bu ansiklopedi beş ana madde üzerinde şekillenir, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar vardır.
  • Katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin.
  • Ne şekilde madde yazabileceğiniz biçem el kitabında ayrıntılı olarak açıklanıyor.
  • Herhangi bir sorun olursa, yardım sayfalarına bakabilirsin.
  • Diğer kullanıcılardan yardım istemekten çekinmeyin; yeni bir katılımcıya yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, ansiklopedi maddeleri hariç, lütfen imza atmayı (~~~~) ihmal etmeyin.
  İletişim
  için
  Köy çeşmesi
  Ortak çalışma alanı
  Topluluk portalı
  Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsanız
  VikiKaynak
  Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsanız
  VikiSözlük
  Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsanız
  VikiKitap
  Özlü sözleri eklemek istiyorsanız
  VikiSöz
  En çok sorulan... Burada
  Bulmak istediğim konuya nasıl erişirim? Gezinti
  Bir madde için ekleme yapacağım ama telif hakları sorunu ne olacak? Kaynaklar
  Madde hakkında nasıl tartışırım? Tartışma sayfasını kullanın
  Bir madde için yapıcı eleştiri nasıl yapılır? Tavsiye
  Bir kullanıcı ile sorunum var. Ne yapmalıyım? Nezaket (saldırı yasaktır) ve Sorun çözümü

  Kolay gelsin.  --Ugur Basakmesaj 20:30, 5 Ekim 2006 (UTC)
  

  Telif hakları[kaynağı değiştir]

  Achtung.svg

  Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye kamu malı olmayan veya lisansı GÖBL olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler!

  Vito Genovese 13:57, 29 Ekim 2006 (UTC)  Aaah ahh :([kaynağı değiştir]

  aaaa bende yapamıyorum oldu mu :| allah allah ama dur yapacağız...
  ahahah zaten yanlış resim ekliyordum sanırım, dediğin resim hangisi oluyor o takdir de?
  tamam resim nerde?
  işlem tamam arkadaşım, güle güle kullan(alım)
  Sevgili morphosis, bu gariban vikipediste bu kadar şefkat ile yaklaştığın için seni Vikiarkadaş'ım ilân ediyorum. tekrar saygılar
  başkalrı görmesin değil mi, silelim artık :P

  Yine, yeniden ben![kaynağı değiştir]

  selâm Morhosis! Yoksa barışhan mı demeliydim? son değişikliklere bakıyordum da seni gördüm :D selâm vereyim dedim. MSN'de değilim vakit alıcı bir çalışma yaptığım için. Kırklareli maddesini geliştirmişsin, çok güzel olmuş ama sana bir ipucu vereyim ki; bir madde diğer maddelere ne kadar fazla bağlantı içerirse o kadar iyi, gerekli yerlere yüm maddelerinde iç bağlantı yerleştirmek her zaman daha iyi, ve tabiî bol fotoğraf (telifli olmamak şartı ile) neyse şimdi geliyorum az bir işim kaldı. Danbury 19:56, 8 Aralık 2006 (UTC)

  Morphosis nerelerdesin, sesin soluğun çıkmıypr. şu ilçelerin gelişmişlik sıralarını nerde buldun banada söyleyebilirmisin? kestane kebap acele cevap yani
  Ayy evet anlıyorum, geçen sene de ben böyleydim, tanrıma çok şükğr bu sene rahatım, Sana çok şükür ya rebbim! neyse o ilçeler ile ilgili şeyler olasydı çok iyi olacaktı ama neyse, bu vikipedi için büyük bir malzeme! ah bu arada, Şablon tartışma:Türk Alfabesi hakkında senin fikrin ne? hangisini kullanalım? benim fikrim yeşilliden yana
  Oh çok sağol! tabiî ki de yeşil daha iyi kim hazırladı canım sonuçta, ekhm... neyse arkadaş türk alfabesi'nin, latin alfabesinin genişletilmiş bir şekli olduğunu öne sürerek onun kaldırılmasını talep etti. bayağı bir trafik oldu aramızda, ama sonuç yok şu an için. bir de allah rızası için Eski Yunanistan sayfasına bol bol bak ve beni biraz ÖV!!! bir allahın kulu birşey demedi, ühühühü:'( içime oturuyor vallahi, onca şeyi çevirdim ingilizceden, yunancadan önce materyal buldum, bana revâ mı tüm bunlar ? ühühühüh:'( birkimse bile bana madalya vermedi, ama madalya almadan bu viki'yi bı-rak-ma-ya-ca-ğım. Nerde bu yönetim, nerde bu vikipedistler! neyse, şaka bir yana Kırklar eli maddesi, çok güsel olmuş ellerine sağlık.

  aaaaaaa[kaynağı değiştir]

  senin hafta içi burada ne işin var yaaa :D:D:DDanbury 16:40, 11 Aralık 2006 (UTC)


  Taslaklar, listeler, şablonlar[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar

  Taslak bir madde oluşturcağınızda sadece şablon koyup bırakmayınız. Sadece şablon içeren, başka hiçbir içerik içermeyen maddeler VP:HS M3 gereğince silinebilir. Maddelerin silinmesini istemiyorsanız, lütfen Vikipedi:Taslak'da tanımlandığı gibi taslaklar eklemeye çalışınız. Eklediğiniz başlığın tam ve güzel bir tanımı taslak olacak maddede yer almalıdır.

  Ayrıca liste maddeleri eklerken veya içerikleri liste olarak tanımlanabilecek maddeler eklerken listenin ne listesi olduğunu, başlığından aşikar olsa dahi, belirtmeyi unutmayınız. Bu listelerin tanımlanması açısından çok önemli. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 19:41, 15 Aralık 2006 (UTC)

  • Merhabalar, bildirdiğiniz için teşekkürler, silindi. Herkes madde ekleyebildiği için bu tip maddelerin açıldığı oluyor, gördüğünüzde sil şablonu koyabilirsiniz ({{sil}}) veya o an çevrimiçi olan bir yöneticiye belirtebilirsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 19:53, 15 Aralık 2006 (UTC)

  dil aileleri[kaynağı değiştir]

  • merhaba. zaten Dil aileleri diye bir maddemiz var. lütfen bilgilerinizi oraya ekleyin. açtığınız maddeyi yönlendiriyorum. kolay gelsin. --kibelemesaj 22:33, 15 Aralık 2006 (UTC)

  Şablonlar[kaynağı değiştir]

  Yuppi! :) Sonunda kendi yaptığım şablonları benden başka da kullanan biri çıktı :):):) Çok sağol :D:D:D:DDanbury 18:57, 20 Aralık 2006 (UTC)

  Heey! sen bu kadar rusça ve fransızca da biliyor musun? :| Neyse madem ki sen vikipedistleri dil maddelrini geliştirmeye davet ediyorsun, o zaman sende özne, yüklem, zarf gibi maddeleri geliştir. bakarsan çok ziyan bir hâlde olduklarını görceksin... Bu arada fransızca ve rusça'nda gözüm kaldı bilesin! :P Danbury 17:53, 23 Aralık 2006 (UTC)

  kendi sayfam gibi...[kaynağı değiştir]

  Haha, sağol! Çok teşekkürler anlayışın için, ama ben onu tamamen unutmuşum... Zaten iki gündür bunalıma girmiştim, hiçbirşey yazmak gelmiyordu elimden, bugün biraz açıldım, vikipedi bu aralar biraz hareketli, şimdi dışarı çıkıyorum geldiğimde burada olursan son dedikoduları anlatacağım :P:P:P Neyse şaka bir yana görüşmek üzere (en yakın zamanda inşallaaaah):):):):)Danbury 18:06, 23 Aralık 2006 (UTC)

  Mutlu yıllar[kaynağı değiştir]

  Sevgili Morphosis mutlu yıllar ve iyi bayramlar diliyorum.


  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, mutlu ve huzurlu bir Kurban Bayramı ve yeni yıl dilerimlerimle... --Bahar (yine ben!) 21:44, 29 Aralık 2006 (UTC)


  Buffy resimleri[kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Yüklediğin resimlerin kaynakları google arama motoru linki üzerinden gözüküyor ve ulaşılamıyor.

  örneğindeki gibi düzeltebilir misin bu kaynakları?

  Vito Genovese 16:40, 20 Ocak 2007 (UTC)


  Uygun değil, neden uygun değil? Çünkü adresin yarısı ... şeklinde gizlenmiş. Diğer resimlere eklediğin adresler gibi düzeltebilirsin bunları da. Resmi tutup adres çubuğuna süreklersen, resmin adresini de tam olarak görebilirsin. Sorunlu olanları işaretliyorum şimdilik, düzelttiğin zaman sileriz kaynaksız şablonunu.

  Vito Genovese 16:48, 20 Ocak 2007 (UTC)


  VikiHayat 2006

  VikiHayat
  Yıllık VikiGazete  Yıl 1, Sayı 1 2006 Vikipedi:VikiHayat

  Herkese merhabalar. VikiHayat'ın ilk sayısı hepimize hayırlı uğurlu olsun.
  VikiHayat başta Vikipedi olmak üzere tüm kardeş projelerde olan gelişmeleri anlatan VikiGazete'dir. Deneme aşamasında olan gazetemizin ilk sayısı 2006 yılı bazında olacaktır. Bundan sonraki baskılar aylık olup ismini tartışma sayfasına yazdıran kullanıcılarımıza ücretsiz olarak gönderilecektir. İlk sayımız olması hasebiyle acil ve basit kalıplar üzerine hazırlandı. Lütfen bu sayı ve gelecek sayılar hakkındaki görüşlerinizi tartışma sayfasında belirtiniz.


  VikiHaberler


  Vikipedi

  Portallar

  VikiProjeler

  Diğer

  Kardeş Projeler


  Başvurular


  Yöneticilik

  Denetçilik

  Bürokratlık

  --Absarileti 11:52, 1 Şubat 2007 (UTC)

  Kategori[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Oluşturduğunuz Kaategori:User bs'yi ben sildim siz yeniden yarattınız. Kategori:User bs zaten mevcut, ayrıca "Kaategori" bir yazım hatasıdır, bu nedenle tekrar siliyorum --Pinar 11:17, 31 Mart 2007 (UTC)

  ingilizce vikipedi resimleri[kaynağı değiştir]

  • merhaba, ingilizce vikipedi'deki bütün resimler kullanılabilir değil. oradaki işaretler resimlerin telif problemi taşıdığını gösteriyor yanılmıyorsam. lütfen bu konuya özen gösterin, emekleriniz boşa gitmesin. commons deposundan yararlanın. --kibelemesaj 21:32, 11 Nisan 2007 (UTC)

  Selam[kaynağı değiştir]

  Siz bana mesaj yazarken ben de aynı anda zaten kullanıcıya ilgili konu ile mesaj yazmaktaydım. Böyle bir hızlı sil kriterimiz yok. Sanırım dikkate alınacaktır. İyi çalışmalar--Atacameñoileti 08:54, 14 Nisan 2007 (UTC)

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  O ilgili maddelerin Türkçe yazımlarını biliyorsanız isimlerini değiştirin derim. Yoksa gerçekten onların tümü türkçe olmadıkları için teker teker silinmek zorunda kalacaklardır. Az önce koyduğum sil nedeniyle de değil üstelik. Bu tarz ne kadar madde varsa ya adları türkçeleşecek yada silinecek başka çıkar yolumuz yok. Kolay gelsin. --Etrüskileti 09:33, 14 Nisan 2007 (UTC)

  • merhaba, değişiklik özetinde yazdığımı ve kullanıcıya yazdığım yorumu oku lütfen. yönlendirmeleri yaparsan sevinirim. --kibelemesaj 09:43, 14 Nisan 2007 (UTC)
  • selam morphosis, Latin alfabesinden türeyen alfabeleri başlatmıştım, sen de görmüş ve katkıda bulunmuşsun zaten. eğer vaktin varsa ve istersen çeviriye devam edebilirsin, sevinirim. türkçede, latin alfabesi kullanan dillerdeki özel isimler, eğer türkçeleşerek sözlüklere girmemişse orijinal halleriyle yazılıyor. latin harfleri denince türkçe alfabedekine ek olarak akla sadece w, x ve q geliyor. senin açtığın başlıkları netliğe kavuşturmak için bu tabloların yararlı olduğunu düşünüyorum. bu arada, ingilizce maddede yönlendirmeler alfabelere yapılmıştı, ancak bizde açılan dil maddeleri alfabeleri de içeriyor genel olarak, bu yüzden çoğunu öyle bıraktım, ancak alfabe maddeleri açıldıkça onlara çevrilebilir. sevgiler. --kibelemesaj 09:49, 15 Nisan 2007 (UTC)

  şablon:afrika[kaynağı değiştir]

  merhaba morphosis.afrika şablonuna yardımın için sağol fakat o şablona çalışma var şablonu yerleştirdim ve çalışma var şablonu o madde üzerinde değişikliğin devam ettiğini gösterir ve sen bunu görmedin olsa gerek değişiklik yaptığın için değişiklik çatışmasına yol açtı ve 10 dakkalık iş uzadı da uzadı neyse çalışma var şablonlarına dikkat etmeni istiyorum ve iyi çalışmalar diliyorum.buffy maddeleri ellerinden öper:)))))--Uannis 16:46, 15 Nisan 2007 (UTC)

  litvanya[kaynağı değiştir]

  litvanya ile döktürmüşsün gene;)--uanniS 09:14, 18 Nisan 2007 (UTC)

  !![kaynağı değiştir]

  Sevgili Morphosis sil şablonu koyduğunda neden belirtmelisin!! Bir daha koyduğunda bu uyarımı dikkate alacağını umuyor iyi çalışmalar diliyorum!! İyi akşamlar --Elmacenderesi E=mc2 17:27, 19 Nisan 2007 (UTC)

  düzenle şablonu[kaynağı değiştir]

  Selam Morphosis! "düzenle" şablonunu {{düzenle|Ay Yıl}} şeklinde koyarsan (örneğin {{düzenle|Ekim 2022}}) otomatik kategorileme de yapmış olursun. Kolay gelsin. denisutku *:!? 11:53, 23 Nisan 2007 (UTC)

  commons[kaynağı değiştir]

  selmalar commonsta bulunan resimleri buraya yüklemek zorunda değilsiniz.Örneğin Resim:Jancso.jpg bu resime kaynak olarak en wikiyi göstermişsiniz halbuki resimin hemen altına bakarsanız resmin commonsta bulunduğuna dair bir işaret görebilirsiniz.Bu işareti görürseniz dosyayı yüklemenize gerek kalaz.Sadece resim dosyasının ismini yazıp normal resim eklemdeki kodları kullanarak yapabilirsiniz.Teşekkürler.--Machiavelli' msj 11:48, 26 Nisan 2007 (UTC)

  Haftanın işbirliği[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.

  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var. Lütfen bu projeye katılarak bize yardımcı olun.

  TOBB ETÜ 17:29, 14 Mayıs 2007 (UTC)

  Barış sen iyi misin? Ya da şöyle sorayım MSN adresine hâlâ sahip misin? --Danbury ileti 14:44, 16 Mayıs 2007 (UTC)

  Adını değiştir[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar,

  Madde içeriğini başka bir isme taşırken lütfen adını değiştir sekmesini kullanmaya özen gösterin. Diğer türlü taşıdığınızda içeriğin gelişiminin kanıtı olan geçmiş tam olarak yeni isme taşınmıyor. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 10:04, 17 Mayıs 2007 (UTC)

  !![kaynağı değiştir]

  Bildiğiniz üzere Vikipedi Haber birimi kurulmuş ve gelişmesi için gereken çaba sarfedilmekte. Öncelikle kullanıcı kutusu oluşturup kısa yoldan haber sayfasına ulaşmayı planladık ama çoğu kullanıcının buna ilgi göstermediğini gördük. Şimdiyse mesaj sayfalarına ufak bir şablon halinde haberlerin özetlerini içeren çerçeveler yerleştiriyoruz. Bu proje bir anlık hevesle ya da ego tatmini amacıyla kurulmuş kişisel bir çalışma değildir!! İngilizce vikipedide neredeyse bir çok kullanıcının bırakın mesaj sayfasını kullanıcı sayfasında bulunan bu sistemi kendi vikipedimizde hayata geçirmek ve geliştirmek için yoğun çaba sarfediyoruz!! Bize destek olarak ya da öneriler getirerek katkıda bulunabilirsiniz. Proje daha çocuk ve büyüyecek, yürüyecek... Şablonu arşivlememeniz ve sayfanızdan kaldırmamanız dileğiyle iyi çalışmalar.. --Elmacenderesi E=mc2 16:45, 17 Mayıs 2007 (UTC)

  Haftanın işbirliği[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.

  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var. Lütfen bu projeye katılarak bize yardımcı olun.

  --TOBB ETÜ 08:09, 21 Mayıs 2007 (UTC)

  sims[kaynağı değiştir]

  merhaba.sims maddelerinin geçmişinden maddeleri sizin hazırladığınızı gördüm.acaba sims 2 kaç cd çok kafayı taktım bu ara simse ama bende daha sadece the sims var kendimi çok ezik hisettim bi an.işin esprisi kaç cd sims 2--Hiro Nakamura 16:33, 26 Mayıs 2007 (UTC)

  bu arada http://tr.wikipedia.org/wiki/The_Sims:_Superstar buda benden size armağan olsun.--Hiro Nakamura 16:35, 26 Mayıs 2007 (UTC)
  bende gece 1 de olan tekrarını izleyebiliyorum.çok güzel bir dizi.sims hakkındada simsin orjinal sürümünü öğrenci hele hele lise öğrencisi olarak almam çok güç.daha doğrusu o kadar parayı bir bilgisayar oyununa vemem ben:::)))--Hiro Nakamura 18:53, 27 Mayıs 2007 (UTC)


  heroesi galiba the fix bölümü olması lazım o zamandan beri izliyorum--Hiro Nakamura 18:54, 27 Mayıs 2007 (UTC)

  Haftanın işbirliği[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.

  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var. Lütfen bu projeye katılarak bize yardımcı olun.

  TOBB ETÜ 09:03, 28 Mayıs 2007 (UTC)

  Teşekkür ve yeni haftanın işbirliği[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.

  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var. Lütfen bu projeye katılarak bize yardımcı olun.

  28 Mayıs 2007 haftasının işbirliği projesindeki katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, bu haftanın projesine de aynı istekle katılmanızı rica ederim. Khutuckmsj 20:41, 4 Haziran 2007 (UTC)

  Converse[kaynağı değiştir]

  Hahahaha, selam... Öldürdün beni. Yalnız süper madde seçmişsin hiç bir sözüm yok. Hiç aklıma gelmemişi Vikipedi'de Converse'in maddesini açmak. Tüh nasıl kaçırdım ben... Bende o adam gibi Converselerimle ile koleksiyon yapıp resmimi çekicem, Viki'ye koyucam da ama daha çok çalışmam gerek çok. Ya da annemlerin çalışması gerek diyeyim :) Hadi kolay gelsin... ben şu koleksiyon işini bi iyice düşüneyim ;) --Danbury iletihehehe 15:10, 9 Haziran 2007 (UTC)

  Benim de fotoğraf makinem bozuk zaten, allah'ın cezası istediği zaman çalışır, istediği zaman bozulur. Hayır efendim Converse'i ben daha çok seviyorum, ben daha çok bayılıyorum, her ne kadar bir kleksiyon niteliği taşımasa da benim de 4 çiftim var efendim , o da bi şey. onu bulamayanlar da var :) Hatta bak geçen çarşamba bi tane aldım kurukafalar var böyle.. süper bişi :D:D Çatla da patla. Anarşi işaretli olanı da aldırıcam ama biraz zaman geçsin üzerinden, sonra evde Afrika'da çıplak gezen çocukların lafı ediliyo ben de sinir oluyorum, Afrika'daki çocuklar Converse buldular da, giymediler mi :P --Danbury iletihehehe 15:27, 9 Haziran 2007 (UTC)

  Hmmm, desene pişti olduk... Neyse iyi ki burda değilsin. Gerçek yaşamda pişti olmicaz ona şükür. Ama moral sıfır yani bende :) Neyse... bırakalım şu Converse'i artık, işe bakalım.. çalışalım... ;) Evet gördüğün gibi Ortaçağ'da mutfak kültürü maddesi üzerinde çalışıyorum. Bayağı iyi oldu, içinde geçen sözcükler günlük konuşmalarda çıkabilecek türde. Bayağı yeni sözcük öğrendim. Yaz için çok daha büyük projelerim var, hadi görüşürüz... İyi çalışmalar--Danbury iletihehehe 15:37, 9 Haziran 2007 (UTC)

  teşekkürler[kaynağı değiştir]

  teşekkürler.converse madden çok güzel olmuş.bugün heroes var ah ne kadar güzel bir gün.--Uannismsj 17:56, 10 Haziran 2007 (UTC)


  zaten izlediğim kaliteli yapımlar çok az.heroes çok güzel.smallville'yi fazla izleyemedim sadece çok az baktım.ben birde esc bayılırım saolsun ben yokken hiro nakamura burayı esc maddeleri ile donatmış--Uannismsj 18:37, 10 Haziran 2007 (UTC)

  Başarı dilekleriniz için teşekkür etmek istiyorum, bir terslik çıkmazsa istediğim okuldayım! =) --Bahar (yine ben!) 21:56, 10 Haziran 2007 (UTC)

  aştın kendini[kaynağı değiştir]

  morp aştın kendini gidiyosun 100lemeden bırakmayacaksın galiba projeyi.senin bugün okulun yok mu.karnen nasıl? anlat biraz.--Uannismsj 10:18, 11 Haziran 2007 (UTC)

  converse[kaynağı değiştir]

  Tebrikler, guzel bir madde oluyor. Citrat 17:11, 11 Haziran 2007 (UTC)

  Adil kullanım[kaynağı değiştir]

  Selamlar.Converse maddesi için yüklediğiniz resimler telif ihlali sebeiyle silinmişlerdir.Bu tür özgür lisanslı alternatifi çok kolay bulunabilecek eşya, araç, bina vs. adil kullanıma girmez.Adil kullanım resimleri çok sınırlıdır.Diyelim ki özgür lisanslı alternatif çekilemez (sizin yükledikleriniz çekilebilir) ve diyelimki özgür lisanslı alternatifi yok (sizin yüklediklerinizin fazlasıyla alternatifi var) gene de 5-10 tane resmi kullanamazsınız.Bu durumda sadece bir resmi ve sadece o madde de kullanabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için VP:AK sayfasına göz atınız.İyi çalışmalar.--Machiavelli' msj 17:09, 13 Haziran 2007 (UTC)

  Ne diyorsun ne özrü :).Rica ederim.--Machiavelli' msj 17:14, 13 Haziran 2007 (UTC)

  Çok teşekkürler[kaynağı değiştir]

  Kategorisiz sayfaların kategorilendirilmesi projesindeki üstün katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Kategorilendirilmemiş sayfaların güncellenmesi de bir günde bir yapıldığı için bu sayfaları bulmakta biraz zorluk çektik. Bu zorluğa rağmen projeyi üç günde tamamlamış olduk. Aylardır binlerce sayfa kategorisiz duruyordu. Daha önce de bu projenin aynısı yapılmış fakat tüm sayfalar bitirilememişti. Artık her gün ortalama sadece 50 sayfa kategorisiz olacak, ve bunların kategorilendirilmesi çok kolay olacaktır. Bunların çoğu da yeni sayfalar olcağı için gerekli şablonlar (düzenle, sil, yetersiz vb.) da bu sayfalara verilebilecektir. Artık sıradaki projeyi vakit kaybetmeden başlatalım fikri oluştuğu için, yeni projede katkılarınızı beklerim. Hoşçakalın.--TOBB ETÜ 07:04, 14 Haziran 2007 (UTC)

  depresyon[kaynağı değiştir]

  neden depresyondasın ne oldu.vikipediye lazımsın çık çabuk o depresyondan--Uannismsj 17:29, 16 Haziran 2007 (UTC)

  ödülün[kaynağı değiştir]

  Ay sabahtan beri sana bu ödülü takmak için çalışıyorum ama internbet bugünb çok yavaş.ben iyiyinm işte karne sonrası sendromundayım hala lise 3e geçtiğime inanamıyorum ne kadar büyümüşüm diyorıumm kendi kendime--Uannismsj 17:41, 16 Haziran 2007 (UTC)


  Çok teşekkürler. Daha çok şaşırcak o koca kafalı medusa :) Daha ne planlarım var bi bilsen. ya da o bilse ağzını kapamak için bayağı bi çaba harcamak gerekecek, inan :) Neyse biraxdan çıkacağım ondan önce hemen biraz daha çeviri yapayım. İYi çalışmlar. --Danbury iletihehehe 09:38, 17 Haziran 2007 (UTC)


  Filmler[kaynağı değiştir]

  Eklediğin filmleri Türkçe isimleri ile eklesen yan tabloda orjinal ismi olsa daha yararlı olacağı kanısındayım İyi çalışmalar.--Doğru 20:32, 20 Haziran 2007 (UTC) Açıklamanız için teşekkürler.İyi çalışmalar

  Re:Turkish mistake[kaynağı değiştir]

  Good evening, Morphosis. Thanks a lot for the correction. If you had a doubt in Portuguese, you could send me a message. My best wishes. Renato 20:06, 21 Julho 2007 (UTC)

  Haftanın İşbirliği[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.

  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var. Lütfen bu projeye katılarak bize yardımcı olun.

  --Uannismsj 13:18, 22 Haziran 2007 (UTC)  • Gelsene MSN'e birşey diyicem.--Danbury iletihehehe 11:46, 23 Haziran 2007 (UTC)

  Çeviri[kaynağı değiştir]

  Kolay gelsin Morphosis. Fanta sayfasının çevirisi uzun zamandır yarım kalmış. Belki çeviriyi tamamlamak istersin, ya da çevirmediğin kısımları sayfadan silmek istersin diye bu mesajı yazıyorum. Teşekkürler --Pinar 11:48, 26 Haziran 2007 (UTC)

  Hi[kaynağı değiştir]

  I'm afraid that article about Kırklareli Atatürk Primary School won't fulfil our criteria for articles concerning schools (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Zasady_encyklopedyczno%C5%9Bci_szk%C3%B3%C5%82). In brief, Kırklareli Atatürk Primary School should have 3 or more well-known graduates. I haven't found such information in english article, if there are well-known persons who graduate from this school, let me know about them. Best wishes, Filip em


  ok i will do this, but now i have to go. you can check in the evening. i will give you the link of the georgian version later. see you !:)

  Hi, here is link to polish article: http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C4%B1rklareli_Atat%C3%BCrk_Primary_School. With kindest regards, Filip em

  w:sq:Shkolla Fillore Kırklareli Atatürk[kaynağı değiştir]

  Esselamu Alejkum,

  as you asked me in my User talk page Puntori, I translated the article into Albanian language.

  Regards. ( (09:55, 30 Haziran 2007 (UTC)) Puntori)

  Teşekkürler[kaynağı değiştir]

  Sevgili Morphosis, {{SL}} olması için önerdiğin Buffy the Vampire Slayer bölümleri listesi Vikipedi topluluğunca SL olmaya layık görüldü.

  Güzel katkılarının devamı dileğiyle, teşekkürler, iyi çalışmalar. --Metal Militia ileti 17:37, 2 Temmuz 2007 (UTC)

  Kullanıcı adı[kaynağı değiştir]

  İyi akşamlar Metal, ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum. Acaba bu konuda bana yadımcı olabilir misin?? ::: Morphosis (:

  Merhaba Morphosis, olabilmeyi isterdim fakat şu an için bunu yapamıyoruz. Dilersen bu isteğini Pınar'a ilet, o da gerekli yerlere iletecektir. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Metal Militia ileti 17:55, 18 Temmuz 2007 (UTC)

  Kolay gelsin Morphosis. Kullanıcı adını değiştirmek için meta'da başvurmalısın. Aslında başvuruyu ben yapabilirim ama daha önce yaptığım başvuruları halen yerine getirmemişler. Aşağıdaki formda ???? yerine istediğin kullanıcı adını yazıp buraya eklemen yeterli:

  ===Morphosis @ tr.wiki===
  I request that [[:tr:User:Morphosis]] on the ''Turkish Wikipedia'' be renamed to [[:tr:User:????]]:
  *'''Local old user page:''' [[:tr:User:Morphosis]]
  *'''Automatic local list of bureaucrats:''' [[:tr:Special:Listusers/bureaucrat]]
  Thank you! ~~~~
  

  --Pinar 07:50, 19 Temmuz 2007 (UTC)

  Kandiliniz mübarek olsun--A-4 kağıt 20:02, 19 Temmuz 2007 (UTC)

  Haftanın işbirliği projesine davet[kaynağı değiştir]

  Bu haftanın işbirliği projesi için katılım çağrısıdır.


  Vikipedi'de yapılacak düzenlemeler için insan gücüne ihtiyacımız var.
  Lütfen → bu ← projeye katılarak bize yardımcı olun.

  Ketçap[kaynağı değiştir]

  http://tr.wikipedia.org/wiki/Tartışma:Ketçap

  güzel[kaynağı değiştir]

  vikipedia ya katıldığınız için teşekkür ederiz.ÖDÜL ALMANIZ DİLEĞİ İLE

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  Laura ve Gümüş Sfenks'in Kehaneti maddesinin kategorilendirmesi geniş kategori "kitaplar" içinde olmamalıdır. Eğer bilim kurgu romanları kategorisinin yanlış olduğunu düşünüyrosanız, doğru alt kategorilendirmeyi yapabilirsiniz...Hoşcakalın...Vikipedist 14:45, 20 Mart 2008 (UTC)

  Teşekkürler...Hoşcakalın...Vikipedist 14:48, 20 Mart 2008 (UTC)

  Haftanın iş birliği için katılım çağrısı!

  Haftanın iş birliği projesine katılarak 100 TL'lik kitap hediye çeki kazanma şansını yakalayın!
  2010'un 9. haftası için proje olarak Seçkin madde üretimi seçilmiştir.
  Projeye katılmak için buraya tıklayın.
  Bundan sonraki haftalar için bilgi mesajı almak istemiyorsanız lütfen bunu size mesajı atan kullanıcıya bildirin.

  --CnkALTDSmesaj/message 02:36, 2 Mart 2010 (UTC)

  Buffy the Vampire Slayer bölümleri listesi SLİA[kaynağı değiştir]

  Merhaba, 2007 yilinda aday gösterdiğin Buffy the Vampire Slayer bölümleri listesini VP:SLN 1a,b ve 3 maddelerini sağlamadığı için VP:SLİA göstereceğim. Konu hakkındaki yorumlarını bekliyorum. Selamlar --Coriolis 01:52, 11 Ağustos 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Mother Nature from the Smurfs.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d5 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 19:28, 29 Kasım 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Feathers from the Smurfs.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d5 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 19:28, 29 Kasım 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Johan And Pewit.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d5 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 19:28, 29 Kasım 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Smoogle.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d5 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 19:28, 29 Kasım 2010 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Yunanistan yönetim binası.JPG adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d1 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  --GôkTR001 17:09, 16 Nisan 2011 (UTC)

  Reality 00:52, 21 Temmuz 2011 (UTC)


  Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

  Merhaba Morphosis,

  Oluşturmuş olduğunuz Dosya:Kovboy.jpg adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden d1 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

  Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

  Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

  Reality 22:27, 6 Eylül 2011 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:30, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:30, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:30, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:31, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:32, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:47, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:49, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 20:50, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:05, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:05, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:05, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:05, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:32, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 22:33, 5 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 14:18, 24 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 14:20, 24 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 14:29, 24 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 14:29, 24 Mayıs 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 15:52, 10 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 15:52, 10 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:54, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:54, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:54, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:54, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:54, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 18:56, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Kaynaksız dosyalar[kaynağı değiştir]

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:05, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:09, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:16, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:18, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:18, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:18, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:18, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:18, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:25, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:25, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:25, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:25, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:25, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:29, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:33, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:33, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Reality (mesaj) 19:33, 20 Haziran 2012 (UTC)

  Biraz baklava da sizin için![kaynağı değiştir]

  Baklava - Turkish special, 80-ply.JPEG Bu haftanın İşbirliği Projesini gördünüz mü? Belki bu baklava ile aklınızı çelip desteğinizi alırım. Sevgiler Sargon (mesaj) 12:01, 9 Temmuz 2012 (UTC)

  Hoş geldiniz Morphosis![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Davet..
  Gelin bize; bilgiye destek verin!

  Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

  Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 08:26, 19 Aralık 2014 (UTC)

  bilgilendirme[kaynağı değiştir]

  Doruk455 10:54, 12 Şubat 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:46, 16 Aralık 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:58, 16 Aralık 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:58, 16 Aralık 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:59, 16 Aralık 2016 (UTC)

  Wasser unter der Brücke silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Wasser unter der Brücke) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Wasser unter der Brücke sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Sayginerv-posta 17.34, 19 Eylül 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]