Kullanıcı mesaj:MeteMetheus

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Gecikmiş bir hoş geldin![kaynağı değiştir]

İşte size Vikipedi, MeteMetheus için hoş bir karşılama diliyoruz. Zaten bir süredir yaptığınız katkılarınız için teşekkür etmek istedim. Yolunuzu bulmakta başarılı olmanıza rağmen, editörlerin Vikipedi'den en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan aşağıdaki bağlantılardan bazılarını takip edebilirsiniz:

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar.

Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikipedist olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! evrifaessa ❯❯❯ mesaj 14.57, 6 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

İmza atma kılavuzu[kaynağı değiştir]

Tartışma sayfalarına ve/veya diğer kullanıcılara yazdığınız iletilerinizin sonuna dört adet ~ "tilde" adlı işareti eklerseniz, imzanız belirir. Klavyenizdeki (Q/q klavye için) Alt Gr ve Ü harfi tuşlarına birlikte 4 kez basmanız ya da üstteki mavi/gri kutucuklardan 6.sına tıklamanız yeterli. --evrifaessa ❯❯❯ mesaj 14.58, 6 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]


Kullanıcı sayfası yönergesi[kaynağı değiştir]

Merhaba! Vikipedi'deki kullanıcı sayfanızda nelerin bulunabileceği, nelerinse bulunmaması gerektiği konularıyla ilgili olarak kullanıcı sayfası yönergesi fikir verecektir. Sorunuz olursa herhangi bir Vikipediste danışmaktan çekinmeyin lütfen. Uzun bir aradan sonra tekrar hoşgeldiniz, iyi çalışmalar. Dr. Coalmesaj 15.19, 6 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]