Kullanıcı mesaj:Méarchlár

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba Méarchlár, Vikipedi'ye hoş geldiniz.
  Crystal Clear app kedit.svg
  Herkes yazabilir

  Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir butonuna basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

  Bantuan
  İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
  kullanarak imzalamayı unutmayın!.
  Tips
  Yardım bilgileri

  Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Membuat kesalahan?
  For Non-Turkish Speakers
  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
  日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
  русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
  Mediawiki.png Kardeş Projeler

  VikiSözlük
  Özgür Sözlük

  VikiKitap
  Özgür Kitaplar

  VikiKaynak
  Özgür Kütüphane

  VikiSöz
  Özdeyişler

  Commons
  Çoklu ortam paylaşım

  Meta-Wiki
  Viki Merkez

  Kolay gelsin.. --Fenerli1978Buyrun beniiiim? 08:26, 4 Mart 2015 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
  Bu tüm güzel katkıların için. Çalışmaya devam. İyi vikiler. Ömer Berkaymesaj 17:45, 6 Mart 2015 (UTC)

  Merhaba.[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Şablon:AllRovi movie şablonuna bağlantı veren sayfaları Şablon:Allmovie film ile değiştiriyorsun. Bunun için Vikipedi:Botlar/İstekler sayfasını kullanabilirsin. İyi vikiler. --Ömer Berkaymesaj 17:52, 6 Mart 2015 (UTC)

  Teşekkür ederim bu önerinizi dikkate alıcam ayrıca sayfama bir yıldız atmıssınız bunun için teşekkür ederim iyi çalışmalar. Méarchlár (mesaj) 18:07, 6 Mart 2015 (UTC)
  Birde filmler ile çok ilgilisiniz. Sizi yeni maddeler açarken görmek güzel olur. --Ömer Berkaymesaj 18:27, 6 Mart 2015 (UTC)

  Teşekkür ediyorum ileride ilham geldikçe açmayı düşünüyorum Méarchlár (mesaj) 18:32, 6 Mart 2015 (UTC)

  Beyaz liste[kaynağı değiştir]

  Merhaba Méarchlár. Beyaz listeye alınmışsınız. Sizi tebrik ederim. Bundan sonra değişiklikleriniz otomatik olarak onaylanacak. İyi vikiler. --Ömer Berkaymesaj 10:29, 7 Mart 2015 (UTC)

  Bu yetki daha fazla değişiklik ve daha kararlı çalışmamı sağlayacak. Kibele ve sizlere teşekkür ediyorum.Méarchlár (mesaj) 16:21, 7 Mart 2015 (UTC)

  selam, değişiklikleri geri alırken gerekçelerden yararlanırsanız çok iyi olur. sadece deneme ve vandalizmleri doğrudan geri çeviriyoruz, diğerlerinde gerekçe belirtiyoruz. kolay gelsin. --kibele 22:08, 10 Mart 2015 (UTC)

  Bu konu hakkında bir bilgim yoktu. uyardığınız için teşekkür ederim Méarchlár (mesaj) 22:16, 10 Mart 2015 (UTC)

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, Méarchlár
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:10, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  Hoş geldiniz Méarchlár![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Davet..
  Gelin bize; bilgiye destek verin!

  Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

  Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Eğer devriyelik ölçütlerini sağlıyor ve gönüllü iseniz Devriyelik başvurusu sayfasından başvurunuz yapabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Ömer Berkaymesaj 18:47, 17 Mart 2015 (UTC)

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  Merhaba Méarchlár. Devriye başvurusu için teşekkür ederim. Seni devriye olarak görmek güzel olacak. Kullanıcı sayfana {{Kullanıcı beyaz liste}} kutusunu ekleyebilirsiniz. --Ömer Berkaymesaj 19:30, 17 Mart 2015 (UTC)

  Bu zamana kadar verdiğiniz destek için size teşekkür ediyorum. kişisel kullanıcı sayfamı şu an oluşturuyorum Méarchlár (mesaj) 19:38, 17 Mart 2015 (UTC)

  3GD[kaynağı değiştir]

  Merhaba Méarchlár, görevin hayırlı olsun öncelikle. 3 geri dönüş yaşadığın durumu gözlemledim. Kullanıcının yaptığı aykırı fakat sizden ricam asla 3. geri dönüşü yapmayın, başkasını bekleyin. Artık devriyesiniz, sürümün onayını kaldırsanız yeterli olacaktır 3.GD yerine.--İyi Vikiler.Ayrıntılı Bilgi#ileti 19:48, 17 Mart 2015 (UTC)

  Evet haklısınız vandalizm dışında bu kuralı uygulamam gerekirdi. uyardığınız için teşekkür ederim Méarchlár (mesaj) 19:55, 17 Mart 2015 (UTC)

  Tebrikler[kaynağı değiştir]

  Tebrikler, artık devriyesiniz. Katkılarınızın katlanarak devam etmesi dileğiyle. İyi vikiler. --Watermelon juice (mesaj) 20:03, 17 Mart 2015 (UTC)

  Sayın Watermelon Juice devriye başvurusundaki desteğiniz için teşekkür ederim. iyi çalışmalar. Méarchlár (mesaj) 20:07, 17 Mart 2015 (UTC)

  Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar. --Watermelon juice (mesaj) 20:12, 17 Mart 2015 (UTC)

  Açıkçası değişiklikleriniz beni çok etkiledi. Tebrik ederim--Talipakyuz19 mesaj atın 19:43, 18 Mart 2015 (UTC)

  Hola[kaynağı değiştir]

  Üzgünüm, ben bu dili konuşan değil.
  (İspanyolca) Hola, sobre esta edición. Esa edición fue hecha por un usuario que estaba vandalizando cross-wiki, el está añadiendo a esa persona en un montón de Wikis, así que esa edición es incorrecta. Por favor, dejarla como la deje yo anteriormente. --Matiia (mesaj) 02:49, 7 Nisan 2015 (UTC)

  ?? --Matiia (mesaj) 21:33, 7 Nisan 2015 (UTC)

  Merhaba, geri aldığım ilgili maddenin 4 nisan 2015 tarihli değişiklik için gerekçe belirtmiştim. Anladığım kadarıyla madde 6 mayıs 2014 tarihinde vandalizme maruz kalmış. Bekleyen değişikliğinizi onaylıyorum. iyi çalışmalarMéarchlár (mesaj) 07:48, 8 Nisan 2015 (UTC)

  Değişliği geri almaya onay.[kaynağı değiştir]

  Bu kullanıcı yanlış yere yazmış veya vandalizm yapmış. Değişikliklerini geri alabilir misiniz? Özel:Katkılar/YIGIT_TARIK


  Tahrik[kaynağı değiştir]

  Pespese devam eden yapilani edileni silme ve vandalizmle suclamadan sonra devriye haklari verilmis Muratero isimli wikipedist hafiyelik yapip google ismimi yazmis orda gorduklerini aleyhime kullanmak ve hedef göstermek gayesi ile tamamen iyi niyetli kurdugum diyaloga karsilik verme curetini gostermistir tarafimin wp faydali olamicagimi cunku turk ve islam sevdalisi olmadigim gibi tuhaf ve wp mevzuatina tamamen zit bi davranis sergilemistir. Geregini arz ederim. Biz wikipedistler, dinli dinsiz ateist kemalist veya ermeni de olabiliriz. Türkce wikipedia beynelmileldir. Su ana kadar olgun mesleki bi davranis icinde oldugumu dusunuyom Tesekkurler a.nailov (mesaj) 19:25, 2 Haziran 2015 (UTC)

  Kanal 5 Türkiye Sayfası[kaynağı değiştir]

  Merhaba, söz konusu sayfada bulunan bilgiler Kanal 5 ile alakası yok, bilgilerin bazıları FOG TV ile alakalı ki bunlarında bazıları yanlış. Sayfa tamamen silinmeli, teşekkürler.