Kullanıcı mesaj:Lawlss

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Uyarı[kaynağı değiştir]

Uyarınız için teşekkürler.--Moradammor (mesaj) 18.10, 31 Mart 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Müzik alanındaki katkılarınız için benden teşekkür niyetine ufak bir yıldız.. Sağlıklı günler dilerim. Kingbjelica (mesaj) 22.37, 16 Nisan 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Surreal Barnstar Hires.png Gerçeküstü Yıldız
Vikipedi'ye geri dönmeniz dileğiyle.… Dr.Suskun (mesaj) 21.25, 31 Mayıs 2020 (UTC)

Sizleri Formula 1 Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

2019 Formula One Test Days - Charles Leclerc's Ferrari SF90.jpg VikiProje Formula 1 davetiyesi
Merhaba Lawlss, Formula 1 ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Formula 1 Projesi'ne katılmak için sizi davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar Face-smile.svg--MediaWiki message delivery (mesaj) 14.10, 7 Haziran 2020 (UTC)
Eğer bu Vikiproje ile ilgili daha fazla mesaj almak istemiyorsanız, lütfen buraya adınızı ekleyin.

Macintosh yazılım listesi[kaynağı değiştir]

Yazılım ana başlığı oluşturup, mobil, web, oyun şeklinde alt başlıklara ayırabiliriz. Ne dersin? Bir kaç tane ben de ekleyecektim ama çalışma etiketini görünce kurcalamayayım dedim :) --pαrαdσkѕmαn ϟ bi' mesaj? 15.31, 12 Temmuz 2020 (UTC)

  • @Paradoksman olabilir, çalışma etiketini kaldırdım zaten. İngilizce Vikipedi'de listelenen bazı başlıkları alıp maddeyi hemen hemen aynı yaptım. Gerisi sizindir. :) Lawlss (mesaj) 15.53, 12 Temmuz 2020 (UTC)

VikiProje Psikoloji daveti[kaynağı değiştir]

Vikiproje
Psikoloji
Daveti
WikiProject Psychology Logo (Deus WikiProject).png

Merhabalar Lawlss!, Psikoloji ile ilgili maddeleri düzenlemek ve geliştirmeyi amaç edinen Psikoloji VikiProjesine davetlisiniz. Face-smile.svg


--evrifaessa ❯❯❯ mesaj

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 16.34, 4 Ağustos 2020 (UTC)

Andres Trondsen[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Ali95Acar. Oluşturduğun Andres Trondsen maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Y2: Kötü yönlendirme" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Ali95Acar (mesaj) 22.13, 8 Ağustos 2020 (UTC)

  • Selamlar @Ali95Acar, çok teşekkür ederim. Yazım yanlışı yapmıştım, doğrusuna yönlendirip maddeyi geliştirirken unuttum eski maddeyi sildirmeyi. İyi geceler dilerim.Lawlss (mesaj) 22.24, 8 Ağustos 2020 (UTC)

Silinen Sayfa Hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba

Firmamız hakkında vikipedia sayfası hazırladık, içerisinde reklam unsuru içeren bir madde yada link yer almıyor. Rica etsem yayına alabilir misiniz, teşekkürler.

iyi çalışmalar.

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Lawlss: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)

500+ Madde[kaynağı değiştir]

500 award.png 500 Madde yıldızı
Türkçe Vikipedi'de 500'den fazla madde başlattığınız için bu yıldız size, sevgiler. Madrox❯❯❯ mesaj? 11.44, 27 Eylül 2020 (UTC)

Doğan Kabak silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Doğan Kabak) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Doğan Kabak sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. ----ToprakM  19.56, 30 Eylül 2020 (UTC)