Kullanıcı mesaj:KuzeydekiBuyucu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Python[kaynağı değiştir]

Selamlar. Python (programlama dili) maddesinde yapmış olduğunuz geniş içerikli değişiklik için teşekkürler, ancak içerik ansiklopedik olmadığından dolayı değişikliğinizi geri aldım. Vikipedi hakkındaki temel bilgi ve yönergelere üstte bulunan hoşgeldin mesajından ulaşabilirsiniz. Eğer bir sorunuz olursa yardım etmeye hazırım, mesaj sayfamdan bana ulaşabilirsiniz. İyi vikiler... -- Supermæn (mesaj) 20:08, 7 Ağustos 2016 (UTC)

KIA şablonu hk.[kaynağı değiştir]

Ben şablonu hançere benzemesi için times new roman yaptım siz neden bu işlemi geri aldınız. Hançer haç işareti ile tıpatıp aynı oluyor öyle yapınca. Kenarlarını daha belirgin hale getirmiştim. KuzeydekiBuyucu (mesaj) 23:41, 31 Ağustos 2016 (UTC)

Onun için değil, hakkında şablonu eklediğiniz için geri aldım. --Turgut46 07:38, 1 Eylül 2016 (UTC)

IP engelleme muafı hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba sanırım siz yetkili birisiniz bir sorum olacak türkiyeden vpn ile girmek zorundayım ama bazı vpnlerden kullanıcılar da engellenmiş nasıl bu engellemeden muaf olabilirrim öyle bi imkanım varmı bir sunucudan giremezken diğer bir sunucudan girebilliyorum bunu çözmem lazım.IP engelleme muadını nasıl alabilirim.KuzeydekiBuyucu (mesaj) 11.41, 5 Temmuz 2018 (UTC)

Merhaba sayın KuzeydekiBuyucu, Türkçe Wikipedia için ben muafiyeti gerçekleştirdim ama global bir muafiyet için bir kahya'dan ricada bulunmak gerekir. @HakanIST bu işlemi gerçekleştirebilir. Selamlarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 12.33, 5 Temmuz 2018 (UTC)

Şablonların Güncellenmesı Hk.[kaynağı değiştir]

Vikipedi'de varsıllaştırılan içerik kesinlikle silinmez Face-smile.svg Birebir çeviri yapmanızda herhangi bir sakınca yok. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 10.23, 20 Temmuz 2019 (UTC)

Kopyala yapıştır[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Vikipedi:Telif hakları politikalarımız gereğince diğer web sitelerden içerikleri kopyala yapıştır yapmak yasaktır. Web sitesindeki içeriği kendi cümlelerimizi kullanarak yeniden yazıyoruz. Sizden ricam Tarım tarihi maddesinde kopyala yapıştır yaptıysanız o kısımları kendi cümlelerinizle yeniden yazmanız. Aksi takdir içerik silinecektir. Kolay gelsin. Cem 53 mesaj 13.39, 13 Eylül 2019 (UTC)