Kullanıcı mesaj:Kostantinopolisli Kostantinopulos

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yeni bir sayfa[kaynağı değiştir]

Merhaba. Malum olduğu üzere uzun bir değerlendirme sonucunda ikinci bir şans vermek üzere engeli kaldırmış bulunuyoruz. Umarım yeni maddeler ve usule uygun katkılarla aramızda yer edinirsiniz. Sizden ricamız şu sayfada gösterilen bağlantıdan bir isim değiştirme isteğinde bulunmanızdır. Yeni bir başlangıç yapmanızda hem size hem diğer kullanıcılara yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Artık eskiyi ve eski davranışları bir kenara koymak gerekliliğini uzunca anlatmaya gerek duymuyorum. Aklınıza takılan her şeyi mutlaka sorunuz, danışınız, doğrusunu birlikte bulmaya çalışalım. Lütfen bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışalım. İyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 18.09, 13 Ocak 2019 (UTC)

Uyarıları dikkate alarak, önceki hatalarını tekrarlamayacağını umuyorum. Kullanıcı adı değişikliği için bana müsait bir kullanıcı adı belirtirsen ben de halledebilirim.-- Hakan·IST 19.01, 13 Ocak 2019 (UTC)

Helmut Berding silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Helmut Berding) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Helmut Berding sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Ali Haydar (mesaj) 09.46, 16 Ocak 2019 (UTC)

İş birliği projeleri[kaynağı değiştir]

Merhaba Kostantinopulos, her hafta farklı projelerin yapıldığı Vikipedi:İş birliği projesi sayfasına katılmak ister misin? Yarın pazartesi yeni bir proje duyurulacak, kullanıcılar tabloya adlarını yazdırıp o alanda en çok katkı vermek için hafta boyunca hem yarışacak hem de güçlerini birleştirecek. Eğer ilgini çekerse haftalık projelere katılmanı rica ediyorum, bu hem Vikipedi'nin yararına olur hem de sizin toplulukla daha iç içe olmanızı sağlayarak size yararlı olur. --Ali Haydar (mesaj) 16.25, 10 Şubat 2019 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Merhaba Kostantinopolisli Kostantinopulos, rica etsem Gonca Us adlı ölü maddesine fotoğraf ekleyebilir misiniz? --Ali Haydar (mesaj) 21.11, 3 Mart 2019 (UTC)

Cansu Canan Özgen silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Cansu Canan Özgen) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Cansu Canan Özgen sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Ali Haydar (mesaj) 23.34, 4 Mart 2019 (UTC)

Cansu Koç silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Cansu Koç) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Cansu Koç sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--SakhalinioBuyrun beniiiim? 18.55, 10 Mart 2019 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Merhaba Kostantinopolisli Kostantinopulos, Ayşen Aydemir adlı ölü maddesinde fotoğraf eksik rica etsem bu durumla ilgilenebilir misin? Kolay gelsin. --Ali Haydar (mesaj) 23.24, 12 Nisan 2019 (UTC) Halledildi efendim...--109.248.200.142 06.40, 13 Nisan 2019 (UTC)

Maddesi açılan kişi hakkında övgü[kaynağı değiştir]

Merhaba Kostantinopolisli Kostantinopulos, daha önce dediğim gibi maddesini açtığın kişiler hakkında metin yazarken lütfen kişiyi öven, ansiklopedik olmayan cümlelerden kaçın. Yaptığının bir örneği Ertekin Dinçay maddesinde mevcut. Lütfen biraz daha dikkatli olalım iyi çalışmalar. --Ali Haydar (mesaj) 13.22, 16 Nisan 2019 (UTC)

Alexandra Cherepanova maddesi[kaynağı değiştir]

Rusçadan çevierek ekledim direkt silmemenizi rica ediyorum hemen silmişsiniz Rusça'da kaydı var rica ediyorum geri getirin efendim görüşülsün ödülleri var sayfasındaki bilgi kutusunda Rusçada... Kaydadeğerlik koymanızı mümkünse ödülleri ekledikten sonra karar verin hemen silmemenizi geri getirmenizi rica ediyorum değerli bir sanatçı kendisi...--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 07.33, 27 Nisan 2019 (UTC)

Merhaba sayın Kostantinopolisli Kostantinopulos, Rusçadaki sayfayı inleyerek (Rusça biliyorum) sildim. Rusçada bile sayfayı kayda değerlik ile işaretleyip kuluçkaya (Инкубатор) almışlar. Bu nedenle sayfa silinmiştir. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 07.38, 27 Nisan 2019 (UTC)

Buaradada beklenmesini rica ediyorum geri getirilip ekleyeceğim kaynaklar ve dış bağlantılar vardı ödülleri eklyecektim lütfen.. isterim oradada silinmemiş sonuçta kaydadeğerlik koyun lütfen--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 07.51, 27 Nisan 2019 (UTC)

Kişi kayda değer değil. Burada şablon eklenen yüzlerce sayfaya geri dönüp bakılmaya unutuluyor. Rusça'da süreç tamamlanınzca siz tekrardan mesaj yazarsınız sayfayı geri getiririz. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 08.56, 27 Nisan 2019 (UTC)

Sadece bu madde için rica ediyorum daha böyle bir isteğim olmayacak geri getirirmisiniz lütfen ödülleri ve eksik kaynakları koyayım kaydadeğerlik etiketi koyun sayın Sakhalinio daha böyle bir istekle bulunmayacağım lütfen...--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 09.31, 27 Nisan 2019 (UTC) Akabinde Rusçada kalmazsa buradada silebilirsiniz oradaki maddeyi ekleyen ben değilim oradaki bilgileri çevirip bıraya ekledim sadece değerli bir sanatçı ödülleride var...--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 09.31, 27 Nisan 2019 (UTC) Daha önce onlarca kez böyle istekleriniz oldu. Rusçadaki süreç bitince Türkçede eklersiniz. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 09.50, 27 Nisan 2019 (UTC) Uzun zamandır böyle bir istekte bulunmadım geri getirmenizi rica ediyorum sayın Sakhaliniolütfen getirinki eksikleri gidereyim lütfen Rusça ile beraber takip ederek niahi kararı sizler veririsiniz silinen versiyonu geri getirmenizi rica ediyorum...--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 09.58, 27 Nisan 2019 (UTC)

Bu konuda son isteğimdir ısrarcı olam için değil sanatçıya bakarsanız ödülleri var kaydadeğer ekleyince göreceksiniz geri getirmenizi rica ediyorum ....--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 10.04, 27 Nisan 2019 (UTC)

Lütfen Rusçayı takip edin, sonrasında bakalım. Saygılarıma, SakhalinioBuyrun beniiiim? 16.52, 27 Nisan 2019 (UTC)

şu an madde Rusça vikide durmakta oradaki durumu kaydadeğerlik etiketi var burada direkt neden siliyorsunuz oradaki durumla aynı olmasını rica ettim sizden sayın Sakhalinio maddeyi geri getirirmisiniz bakın düzinelerce ödülü var eksik kaynaklar var hem düzenleyerek çevirerek ekledim geri getirmenizi önemle rica ediyorum--Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 05.32, 28 Nisan 2019 (UTC) @Sakhalinio https://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Alexandra_Cherepanova&action=edit&redlink=1 - Maddeyi lütfen geri getirin kaynakları ve ödülleri ekleyeyeim Rusçadaki duruma göre öyle karar verin tekrar rica ediyorum --Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 07.58, 28 Nisan 2019 (UTC)

Lütfen gereksiz ısrarınızı bırakın. Rusya ki sanatçıya en çok değer veren ülkelerin başında gelir. Orada sonuçlansın sonrasında burada sonuca göre bakarız. Bizde kuluçka gibi bir sürecimiz yok. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 08.09, 28 Nisan 2019 (UTC)

Israr değil kişi kaydadeğer sadece Rusça'daki amdde düzenlenmediği için Kaydadeğerlik almış orada silineceği anlamına gelmiyor kaldırmadıklarına göre düzenlenip kalacak ben sizin buraya normal standartlarda ekledim hemen sildiniz kaydadeğer değil twinkle diye Rusçadaki yere bakınız aldığı kaydadeğer ödüller var sanatçının ve kaynaklarda mevcut diyeceğim bu kadar geri getirmeniz gerekirdi... Yardımcı olmalıydınız.. :( --Kostantinopolisli Kostantinopulos (mesaj) 12.56, 28 Nisan 2019 (UTC)

Bart Chilton[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar. Bart Chilton maddesindeki katkılarınız için teşekkürler. Fakat Kaynakça ve dış bağlantılar bölümünde İngilizce olarak yazılmış bazı öğeler var. Bunların da çevirisini yapmanız mümkün müdür? Çeviri yapıldığı takdirde maddeyi onaylayacağım. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Ravages (mesaj) 10.08, 16 Mayıs 2019 (UTC)

Mümtaz Alpaslan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mümtaz Alpaslan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mümtaz Alpaslan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Ali Haydar (mesaj) 18.53, 16 Mayıs 2019 (UTC)

Satranç bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Merhaba Kostantinopolisli Kostantinopulos, satranç maddeleri için teşekkürler. Satranç oyuncuları maddelerinde Şablon:Satranç oyuncusu bilgi kutusu adlı bilgi kutusunu kullansanız daha iyi olur. Ayrıca Ulusal Satranç Büyükustası değil Uluslararası Büyükusta yazmalısın. FIDE unvanları sayfasında tüm unvanlar mevcut. İyi çalışmalar. --Ali Haydar (mesaj) 10.58, 23 Mayıs 2019 (UTC)

  • Ayrıca lütfen robot çeviri kullanıp anlamı bozuk cümleler kurmayalım, Vikipedi standartlarına uygun olmayan değişikliklerden kaçınalım. Temizliyorum hepsini. --Ali Haydar (mesaj) 11.33, 23 Mayıs 2019 (UTC)