Kullanıcı mesaj:Electromotive

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Kevinself sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Çalışmalarım

İlave Tv[kaynağı değiştir]

Merhaba İlave Tv sayfasına kaynak ekledim ve engellenmiş bir devriye kaydadeğerlik şablonu koymuş bir ilgilenir misiniz? saygılar--88.230.153.98 15.50, 2 Nisan 2020 (UTC)

  • Merhabalar, sayfanın KD olup olmadığı belirsiz olduğu için silinmeye aday göstereceğim. Orada sayfanın kayda değer olup olmadığı tartışılacaktır. İyi vikiler dilerim. --Electromotivemail 15.55, 2 Nisan 2020 (UTC)

Değişiklikleri onaylamamışsınız--88.230.153.98 15.57, 2 Nisan 2020 (UTC)

AWB[kaynağı değiştir]

Selam. Mailinizi gördüm. Find kısmına e-spor replace kısmına eSpor yazarsanız istediğiniz eylemi yapar AWB.--Teacher0691 (mesaj) 20.44, 3 Nisan 2020 (UTC)

@Teacher0691, yardımınız için teşekkür eder, iyi vikiler dilerim.--Electromotivemail 09.15, 4 Nisan 2020 (UTC)

Merhaba, şu düzenleme hatalı gözüküyor, madde için önemli bağlantılar kaldırılmış. Kolaylıklar.--Kingbjelica (mesaj) 23.37, 5 Nisan 2020 (UTC)

Merhabalar @Kingbjelica, birden çok aynı sayfalara halihazırda bağlantı olduğu için bu değişiklikleri yapmıştım. İyi vikiler.--Electromotivemail 23.41, 5 Nisan 2020 (UTC)
Hızlı dönüş için teşekkür ederim. Birden çok bağlantı olması sorun değil, faydalı bir şey aslında. Uzun maddeler için daha önemli. AWB ile tespit edilecek bir durum değil yani, benzer hatalar diğer maddelerde varsa geri alabilir misin? Kolaylıklar tekrar ve tabii sağlıklı günler dilerim.--Kingbjelica (mesaj) 23.49, 5 Nisan 2020 (UTC)
@Kingbjelica, uyarınız için teşekkür ederim. Biraz AWB'yi yeni kullanmaya başladığım için hata yapıyorum, öncelikle bu konu için üzgünüm. Diğer maddelerde yaptığım değişiklikleri de geri alıyorum. Size de sağlıklı günler ve iyi geceler dilerim.--Electromotivemail 23.52, 5 Nisan 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 23. haftasının İş Birliği Projesi, Spike Lee filmografisindeki film maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.20, 1 Haziran 2020 (UTC)

İç Saha/Deplasman Hk.[kaynağı değiştir]

Selamlar, 2020 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi sayfasının sonuçlar kutusunda İç Saha/Deplasman yazıyor, bildiğinizi ümit ederek yazıyorum, esporda iç saha deplasman diye bir şey yok. Bunu kaldırmamız doğru olur diye düşünüyorum ancak nasıl kaldıracağım hakkında bir fikrim yok. Bana yardımcı olursanız mutlu olurum. İyi vikiler ve sağlıklı günler dilerim.--Electromotivemail 20.51, 5 Haziran 2020 (UTC)

Merhabalar. Modüle bir göz attım da sanırım modülde bahsi geçen column ismi için özelleştirme imkanı yok, veyahut -varsa da- ben bulamadım. Bulursam gerekli düzenlemeyi yaparım. Ayrıyeten sayfadaki takım logoları adil kullanıma takılabilir. İyi vikiler. --oltnilhn (mesaj) 12.27, 7 Haziran 2020 (UTC)
@Oltnilhn, çok düşük pikselde kullanımının sorun yaratacağını düşünmüyorum zira gamepedia gibi sitelerde de adil kullanımla kullanılan küçük takım görselleri herhangi bir telif ihlaliyle karşılaşmıyor. --Electromotivemail 12.49, 7 Haziran 2020 (UTC)

Sizleri Formula 1 Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

2019 Formula One Test Days - Charles Leclerc's Ferrari SF90.jpg VikiProje Formula 1 davetiyesi
Merhaba Electromotive, Formula 1 ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Formula 1 Projesi'ne katılmak için sizi davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar Face-smile.svg--MediaWiki message delivery (mesaj) 14.10, 7 Haziran 2020 (UTC)
Eğer bu Vikiproje ile ilgili daha fazla mesaj almak istemiyorsanız, lütfen buraya adınızı ekleyin.

Vikiproje Evrimsel Biyoloji Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Electromotive, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 15.53, 7 Haziran 2020 (UTC)


İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 24. haftasının İş Birliği Projesi, açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 01.01, 8 Haziran 2020 (UTC)

Vikiproje Formula 1 İBP davetiyesi[kaynağı değiştir]

Felipe Massa 2015 Malaysia FP3.jpg VP Formula 1 iş birliği projesi davetiyesi
Selamlar Electromotive! Formula 1 Vikiprojesinin iş birliği projesinde bu haftanın konusu McLaren takımının 1980-2020 arasında kullandığı araçların maddelerinin açılması ve geliştirilmesi seçilmiştir. Katılımınızı beklemekteyiz Face-smile.svg İyi çalışmalar! --MediaWiki message delivery (mesaj) 15.19, 8 Haziran 2020 (UTC)


Vikiproje Formula 1 İBP davetiyesi[kaynağı değiştir]

No.14 Fernando Alonso (30720433852).jpg VP Formula 1 iş birliği projesi davetiyesi
Selamlar Electromotive! Formula 1 Vikiprojesinin iş birliği projesinde bu haftanın konusu McLaren takımının 1980-2020 arasında kullandığı araçların maddelerinin açılması ve geliştirilmesi seçilmiştir. Katılımınızı beklemekteyiz Face-smile.svg İyi çalışmalar! --MediaWiki message delivery (mesaj) 12.18, 15 Haziran 2020 (UTC)


İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 25. haftasının İş Birliği Projesi, kadın millî ragbi birliği takımı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 26. haftasının İş Birliği Projesi, Viki bağlantısı olmayan maddelerde iç bağlantı verilmesi olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.21, 22 Haziran 2020 (UTC)

Sponsorluklar hk.[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Sponsorluk adlarının şablonlarda yer alması gerektiğini düşünüyorum. Kontrat veritabanında da bir dönem için de olsa resmi adları bu olarak gözüküyor. Bu konuyu tartışabiliriz de. Böyle olmasından yanayım ve değerli görüşlerinizi de merak ediyorum. İyi vikiler ve sağlıklı günler.--Electromotivemail 15.39, 23 Haziran 2020 (UTC)

Ekleme yapayım. fastPay Wildcats, İstanbul Wildcats olarak yazıyor. O belki İstanbul Wildcats olarak kalabilir.--Electromotivemail 15.41, 23 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar çok teşekkür ederim sizlerde iyisinizdir umarım? Bu sorun hakkında benim de kendi kanaatim sizden farklı değil ancak geçmişte bu sorunu futbol ve basketbol şablonların da yaşadık. Mesela Medical Park o zamanlar Antalyaspor'un isim sponsoru idi ancak Çaykur Rizespor kulübün resmi adı Medical Park ise geçici sponsor adı ve şuan geçmişe dönük kararı bulamıyorum ancak hizmetli ve devriyelerin vermiş olduğu karar sonucu tüm şablonlar için bu kural geçerli. Siz tekrar geri almışsınız değişikliği ancak ben almayım amacım bir savaş yada rekabet değil e spor a çok büyük katkılarınız mevcut ancak sizden değişikliği geri almanızı rica edeceğim. Zaten farklı bir hizmetli ya da devriye görünce otomatik alıp sizi uyaracaktır. Biz geri alalım siz sayfanın tartışma kısmına talebinizi tekrar girin bende yorumlamak isterim bir karara vardırır hem de benim bulamadığım kararı belki diğer dostlarımız çıkarıp sunar. Kendinize çok iyi bakın iyi vikiler :) (Pipapo7 (mesaj) 23.05, 23 Haziran 2020 (UTC))

@Pipapo7, aslında mesajı attığınızda siz geri alabilirdiniz asla karşı çıkmam :) Sizin de espor sayfalarına emek verdiğinizi görüyorum ve bunun için çok teşekkür ederim. Sponsorluk konularına gelince de eğer daha önceden tartışılmışsa -ki ben de belirli aralıklarla Vikipedi'de etkin olurum- kaçırmışımdır ve bu durumdan haberim yoktu. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sizden de Vikipedi'de esporun gelişimi için verdiğiniz katkıların devamını rica ediyorum. Daha aklımda bir sürü fikir de var :) Bunları hayata geçirebilirsem yakın zamanda futbol, basketbol ve voleybol hariç çoğu spordan gelişmiş düzeye gelebileceğimizi düşünüyorum. İzleyici sayısını ve spora duyulan ilgiyi düşündüğümde de espor daha azını hak etmiyor. Tekrardan katkılarınızın devamı dileğiyle iyi vikiler dilerim.--Electromotivemail 07.21, 24 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 27. haftasının İş Birliği Projesi, Wolf Kimya Ödülü sahibi maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.20, 29 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 28. haftasının İş Birliği Projesi, Bayrak taşıyıcı hava yolu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.19, 6 Temmuz 2020 (UTC)

VikiProje Psikoloji daveti[kaynağı değiştir]

Vikiproje
Psikoloji
Daveti
WikiProject Psychology Logo (Deus WikiProject).png

Merhabalar Electromotive!, Psikoloji ile ilgili maddeleri düzenlemek ve geliştirmeyi amaç edinen Psikoloji VikiProjesine davetlisiniz. Face-smile.svg


--evrifaessa ❯❯❯ mesaj

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 19.18, 8 Ağustos 2020 (UTC)

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Electromotive: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)