Kullanıcı mesaj:Kaan 123

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Lütfen mesajlarınızı değiştir yazısının yanındaki +'ya tıklayarak bırakın ve imza atmayı ve başlık koymayı unutmayın. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları

Balinaların evrimi · Hadrian Kapısı · Mustafa Kemal Atatürk · Yüksek hızlı demiryolu · Hepatit B · Elisa Lam · Subaraknoid kanama · Hoşyar Kadın Çeşmesi · Amy Adams · Galata Kulesi · Astatin · İstanbul Anadolu Adalet Sarayı


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları

Formula 1 Grand Prix kazanan pilotlar listesi · Aynı yıl içinde iki Akademi Ödülü'ne aday gösterilen oyuncular listesi · Thomas Cole'un tabloları listesi · Peter Dinklage filmografisi · Britanya kraliyet ailesinin 80 yıldan fazla yaşayan üyeleri listesi · Çağatay Akman videografisi · Türkiye Cumhuriyeti'nin kadın bakanları listesi · En İyi Rap Albümü Grammy Ödülü · Bizim Hikaye (1. sezon) 2


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları

Kurtarıcı İsa Heykeli


Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları

2018 Kış Olimpiyatları'nda Nijerya · Halo (sistem) · Lewis Hamilton · Esat Oktay Yıldıran · Ampirik sosyoloji · Jansügirov · Gizemli Sihir Numarası · Yatay hareketlilik · Boerehaat · 1994 Kış Olimpiyatları'nda Ermenistan · Robinson Kemeri · Nótt · Five Nights at Freddy's · Dejan · Tarihî İsa · 2013 Emirates Cup · Gazi Yaşargil · 2014 Emirates Cup · 2015 Emirates Cup · Sagopa Kajmer 2 · Yaşam felsefesi · Uzay ve zamanın felsefesi · Psikoloji felsefesi · Hızır Reis (gambot) · Vücut zırhı · Türk fındığı · Nemmersdorf Katliamı · 1994 Kış Olimpiyatları'nda Meksika · Askr ile Embla · Alan Moore (savaş ressamı) · Adriana Ocampo 2 · Erken modern İskoçya’da cadı mahkemeleri · Altın Küre Cecil B. DeMille Ödülü · Entwicklung serisi · Centrosaurus · Palanka · Stilianos Zaucis


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemesi

İnka mimarisi · Sirius · Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (film) · Hazar Kağanlığı · Oscar Niemeyer


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemesi

No Doubt diskografisi


Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemesi

Ayvalık (2. aday gösterme) · Hong Kong bayrağı

Lihtenştayn (tartışma) Hk.[kaynağı değiştir]

Sayın Kaan sizin mantığınızla yaklaşmak gerekirse, Osmanlı Devleti'nin adı ingilizcede de Osman veya Osmanlı olmasını beklememiz gerekirdi fakat sizinde bileceğiniz gibi ingilizler Osmanlı'ya Ottoman derler. Aoze 22:36, 27 Haziran 2009 (UTC)

GSR[kaynağı değiştir]

Merhaba. Günün seçkin resimlerine katkınız için teşekkürler. Yalnız bunları aynı türden resimler mümkün olduğunca kısa aralıklarla ana sayfaya çıkmayacak şekilde ayarlıyordum, çeşitliliği sağlamak amacıyla. Seçtiğiniz resimlerden bazılarını bunu gözeterek değiştirmek istiyorum. Zira manzara resimleri hep arka arkaya gelmiş. Emeğinizi hiç saymamak için görüşünüzü almak istedim. Teşekkürler. --Yabancımsj 15:38, 29 Haziran 2009 (UTC)

Arşivlenmiş Resimler[kaynağı değiştir]

Seçkin Resim Adayları sayfasından arşivlenmiş içeriği çıkartırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler... Kaan 123 14:16, 29 Haziran 2009 (UTC)

Seçkin İçerik Sorumlusu olan kullanıcı Mızrak ile iletişime geçmenizi önermek durumundayım. Teşekkürler. --M.M. ileti 16:32, 29 Haziran 2009 (UTC)

Gaziantep[kaynağı değiştir]

Gaziantep maddesi yazmaya başladığınızı gördüm. Başarılar dilerim. --Veritas ileti 14:00, 3 Temmuz 2009 (UTC)

Sağolun. Sizin de yardımınızı beklerim. Kaan 123 16:51, 3 Temmuz 2009 (UTC)

Tıp Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Wiki Project Med Foundation logo colored.svg

VikiProje Tıp davetiyesi

Merhaba Kaan 123, Tıp ile ilgili maddeleri düzenleyip, geliştiren Tıp Projesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --~~~~

--MightY msj 17:07, 3 Temmuz 2009 (UTC)

  • Teşekkürler, iyi çalışmalar.--MightY msj 17:12, 3 Temmuz 2009 (UTC)

English rename[kaynağı değiştir]

Can you confirm that the request at en:Wikipedia:Changing username#Kaan 321 → Kaan 123 is you? Thanks. EVula // mesaj // 16:03, 4 Temmuz 2009 (UTC)

The request is still there. EVula // mesaj // 21:08, 4 Temmuz 2009 (UTC)
Yes, this request is mine. Kaan 123 10:04, 5 Temmuz 2009 (UTC)

Sayfa silme[kaynağı değiştir]

Talebiniz üzerine sayfa silindi... --Karduelismsj 16:58, 4 Temmuz 2009 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Metal Milita'ya yazdığınız mesajı gördüm.

Cevap: burası İyi çalışmalar... --Kerem233 16:03, 5 Temmuz 2009 (UTC)

VikiProje Türkiye Yerleşim Birimleri[kaynağı değiştir]

Vikiproje:Türkiye yerleşim birimleri'ne katılmak istiyorum. Acaba nasıl katılabilirim? Kaan 123 15:58, 5 Temmuz 2009 (UTC)

Şu sayfaya adınızı ekleyerek. --M.M. ileti 16:07, 5 Temmuz 2009 (UTC)
Teşekkür ederim. Bu kadar kolay olduğunu bilseydim baştan adımı yazardım. Kaan 123 16:14, 5 Temmuz 2009 (UTC)

Türkiye idari şablonun yanlış kategorilendirme![kaynağı değiştir]

Bu şablonda bulunan bir hata yüzünden Güneydoğu Anadolu'daki tüm illeri Doğu Anadolu'da gösteriyor. Düzeltmenizi rica ederim. Bilginize Kaan 123 12:49, 8 Temmuz 2009 (UTC)

Sadece hizmetlilerin düzeltebileceği sayfalar değilse, bu örnekte olduğu gibi, siz de gördüğünüz bu veya benzer hataları kendiniz düzeltebilirsiniz. En azından durumu ilgili maddenin tartışma sayfasında ya da burada dile getirebilirsiniz. İyi çalışmalar. --M.M. ileti 17:12, 8 Temmuz 2009 (UTC)
Benim demek istediğim o değil. Ben o hatayı nasıl düzelteceğimi anlayabilmiş değilim. Bu konuda yardım etemenizi istiyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar. Kaan 123 17:30, 8 Temmuz 2009 (UTC)
Hata şu şablondaydı; düzeltim (nasıl ve nerede?). ;-) --katpatuka 09:43, 12 Temmuz 2009 (UTC)

Alleben Deresi[kaynağı değiştir]

Merhaba, nehirler olur ama dereler ansiklopedik değildir... Iğdır'ı SM yapan biri olarak VP:Yerleşim Birimleri çalışmanı takdir ederim ancak, taslak kriterlerine dikkat etmelisin. İyi çalışmalar...--LINKIи PKileti 15:25, 14 Temmuz 2009 (UTC)

Kısa maddeler...[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar,
  • Eklemiş olduğunuz Naib Hamamı maddesi taslak kriterlerini karşılıyor mu karşılamıyor mu oldukça tartışmalı... bu kadar kısa maddeleri (konusunu tam olarak tanımlayamayan, 3 cümle dahi içermeyen) genelde siliyoruz (şablon veya resim içermeleri fark etmiyor - ana odak metinsel içerik). Bununla birlikte maddenin silinmesini istemem; arzu ederseniz birkaç cümle daha bilgi ekleyin, silinmekten kurtulsun? Teşekkürler, iyi çalışmalar... - - noumenon א mesaj 19:25, 16 Temmuz 2009 (UTC)

Uydu görüntüleri[kaynağı değiştir]

Merhaba,
Telif hakkı saklı uydu görüntülerinin Vikipedi'de kullanılması mümkün değil çünkü özgür lisanslı alternatifleri üretilebilecek durumda (örneğin NASA'nın ya da diğer ABD kaynaklarının web sitelerinde bulunabiliyor). O sebeple yüklediğiniz GoogleEarth resmini silmek durumunda kaldım. Bilginize. İyivikiler... [ho? ni!] 12:01, 19 Temmuz 2009 (UTC)

Not[kaynağı değiştir]

Gaziantep üzerinde çalışmanı takdir ediyorum. Sanırım Iğdır (merkez) ve Eskişehir (şehir) gibi SM yapmayı planlıyorsun. Gaziantepspor'un armasını orada kullanman Adil Kullanım Politikası'nın 9. maddesine göre aykırıdır, bu yüzden çıkardım. Kolay gelsin...--вяí¢αи76ileti 16:59, 26 Temmuz 2009 (UTC)

  • Evet, ben de Gaziantep maddesini SM yapmayı planlıyorum. O resmi de çıkardığınız için teşekkürler. Benim merak ettiğim şey şu; Bu maddenin SM olmak için ne kadar eksiği var? Kaan 123 17:05, 26 Temmuz 2009 (UTC)
Öncelikle geniş bilgi içermeli ve yeterli kaynak olmalı. Ayrıca vikipedide il merkeziyle il maddeleri farklıdır. Bir arada bulunması karışıklığa yol açar. Diğer şehir ve il maddeleri birbirinden ayrılmıştır, dikkat edersen. Iğdır maddesini ben de il gibi hazırlamıştım ama tavsiyeler neticesinde örneğin ilin tamamını kapsayan ekonomi başlığını kısalttım ve uzun olanını il maddesine koyup ana madde ibaresi koydum. Bunlara dikkat edip Gaziantep maddesinde olacakları ya şehir merkezine koymayacaksın. Ya da şehir merkezi yerine il maddesiyle ilgileneceksin. Bu sayede de SM uzunluğu için kurallarda net bir rakam olmasa da bu maddeye göre yeterli uzunlukta olmalıen az 50.000-60.000 bayt olması gerek...--вяí¢αи76ileti 17:17, 26 Temmuz 2009 (UTC)

Gaziantep[kaynağı değiştir]

Selam. Sadece Gaziantep de olabilir. Madde içerikleri bakımından il-merkez ayrımı yapıldıysa sorun yoktur, bence. Takabeg ileti 14:10, 29 Temmuz 2009 (UTC)

Gaziantep[kaynağı değiştir]

Öncelikle giriş kısmı biraz daha arttırılmalı, tarih kısmı biraz daha genişletilip ayrı başlık açılır ve il maddesinde derleme oluşturulabilir. Ekonomi kısmı geliştirilmeli. Ayrıca bunlarla ilgili fotoğraflar eklenmeli özellikle telifsiz resimler olmalı. Turizm kısmı kültür kısmında ayrılabilir ve kültür kısmı biraz daha geliştirilmeli. Spor kısmı sadece fulbolla sınırlandırılmamamlı. Eğitim kısmıda genişletirilebilir. Örnek bir format olarak şu maddeler kullanılabilir: Bonn, Eskişehir (şehir), Iğdır (merkez), Lizbon, Safranbolu, Karabük. İl hakkında fazla bilgim bulunmadığından yardımcı olamayabilirim. Düzenelemelerde yardımcı olabilirim. Kolay gelsin.--Aycanileti 17:08, 31 Temmuz 2009 (UTC)

Portal:Gaziantep[kaynağı değiştir]

Selam, şu sayfa baktım çünkü vikikodum kullandusunuz.

I saw you could speak English enough, so I'll use it if you don't mind. To create the Portal:Fransa page, I used content subpages which I included on the main page, the same way you include templates with {{altsayfa veya şablon adı}}. You cannot include the subcontent with [[altsayfa adı]] ; only create a simple link. Sometimes, in order to have a graphic page, I put the content in a frame: most of the time you "draw" (wikicode in fact) the frame in the main page, to include the content in it, but for a better organisation you can sometimes put the frame in a subpage, that you include on the main page to get the frame in which you include the content. You can see my subpages organisation here.

Also, for the French portal, I used blue, white and red because of the French flag; and pastel light colors because flashy, dark, strong or agressive colors are difficult to read. For a Gaziantep portal, you may choose 1 or 2 (or 3 like I did for France because of the flag, but the more colors you choose the more difficult it is to make it) and try to have your own style. See for exemple how Portal:Beşiktaş uses black and white, Portal:Galatasaray uses red and yellow, and Portal:Fenerbahçe uses blue and white to have their unique graphic style. Colors are coded with # followed by 6 figures\lettres (for exemple black is #000000, and white #FFFFFF). You can find a color code list here.

Sorunuzsa var, lütfen bana mesaj gönderiniz. İyi vikiler. --Klymene 18:47, 1 Ağustos 2009 (UTC)

Ulvik[kaynağı değiştir]

Selam. SR'e baktım. Çoook güzel resim. no:Ulvikafjorden maddesinin açılması lazım da Norveççeniz var mı ? Takabeg ileti 01:59, 2 Ağustos 2009 (UTC)

  • Maalesef Norveççe bilmiyorum. Ancak bilsem iyi olurdu Kaan 123 mesaj 07:22, 2 Ağustos 2009 (UTC)

Adana (il)[kaynağı değiştir]

Adana (il) maddesini kaliteli madde yapmak istiyor musun? Bu konuda sana yardım edebilirim. Kaan 123 07:00, 5 Ağustos 2009 (UTC)

sevinirim eğer e-mail adresinizi verirseniz daha rahat konuşuruz.... --GökTR 14:38, 5 Ağustos 2009 (UTC) cevap bekliyorum benim msn adresim : gokturksahinyaz@hotmail.com
Öncelikle, bir maddede hem ilden hem de il merkezinden bahsedilmez. Mesela ben de başta Gaziantep maddesinde aynısını yapmıştım, ancak sonra il hakkındaki bilgileri Gaziantep maddesine taşıdım. Sen de benzer bir şey deneyebilirsin. Adana (il) maddesindeki il merkezi hakkında olan bilgileri Adana maddesine taşıyabilirsin. Başka ne yapacağını tavsiyemi yerine getirdikten sonra söylerim. Kaan 123 14:46, 5 Ağustos 2009 (UTC)


bu maddeyi tek başıma düzgün bir hale getiremem. maddede bir çok başlık veya varsada kısa. maddedeki açıklamalrın çoğu şişirme ve gereksiz. ayrıca bir çok kırmızı bağlantı var uğraştım ama olmadı yeter benden bu kadar..... --GökTR 14:56, 5 Ağustos 2009 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

  • Sanırım sizi sinirlendirdim. Özür dilerim. Yeni bir tablo koydum maddeye ama umarım beğenirsiniz. Beğenmezseniz geri alabilirsiniz. Bunun yanında "Valiler ve belediye başkanları" başlığını iki kolon halinde yeniden düzenledim. Onu da beğenmezseniz geri alabilirsiniz. Face-smile.svg İyi çalışmalar. --♪♫Berkay0652|ileti 16:22, 5 Ağustos 2009 (UTC)
Çok sağolun. Benim de tam yapmak istediğim şey idi.Face-smile.svg Kaan 123 17:11, 5 Ağustos 2009 (UTC)

Türkiye VikiProjesi[kaynağı değiştir]

Flag of Turkey.svg VikiProje Türkiye davetiyesi
İyi günler. VikiProje Türkiye'ye ilgi duyabileceğinizi düşündüm. Detay için proje sayfasına bakabilirsiniz.

BJK48mEsAj 17:15, 13 Ağustos 2009 (UTC)

Türkiye'deki endemik bitkiler[kaynağı değiştir]

Bu konuda yeni bir madde açman yerinde olmuş. Tartışma sayfasında daha fazla tür ve kaynak ricasında bulunmuşsun. Burada http://wwweski.tubitak.gov.tr/tubives/index.php?com=12400 genel bir listesi var. Umarım işine yarar gerektiği yerlerde yardımcı olurum. --Fagusmsj 04:03, 23 Ağustos 2009 (UTC)

Ana Sayfa[kaynağı değiştir]

  • Köy çeşmesi istekler bölümüne Biliyor Muydunuz? diye bir bölüm eklemişsiniz. Çok haklısınız. Aynı şekilde haberler bölümüde yok ve metakutudaki kardeş projeler kısmında hem kardeş projeler eksik hemde meta-viki'nin logosu yanlış. Ancak aynı yorumu bende ana sayfanın tartışma sayfasına yazdım. Ama ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.--FinlandiyalımEsAj 10:50, 2 Eylül 2009 (UTC)

Yanlışlık mı var acaba?[kaynağı değiştir]

Merhaba. Dünya Mirası Alanları listesi (Asya ve Okyanusya) maddesinin silinmesini istemenizin nedeni nedir? Sayfa farklı bir yere mi taşındı? --Superyetkinileti 09:11, 7 Eylül 2009 (UTC)

  • Evet. "Dünya Mirası Alanları listesi (Asya ve Okyanusya)" maddesinin içeriği "Dünya Mirasları" sayfasına taşındı. Kaan 123 14:08, 7 Eylül 2009 (UTC)
    • Peki, yanıt için teşekkürler. İyi vikiler. --Superyetkinileti 14:11, 7 Eylül 2009 (UTC)

Viki Proje Hayvanbilim[kaynağı değiştir]

Merhaba, zooloji maddeleri yazıyorsuna ama Vikiproje:Hayvanbilim‎inde üye değilsin, valla kayıtlı olmayanlara zooloji maddesi yazma izni vermiyoruz, şaka bir yana kullanıcı adını eklersen sevinirim. Projelere ve faaliyetlere katılmak istersin diye düşündüm... --Fagusmsj 19:50, 13 Eylül 2009 (UTC)

Dünya Mirasları[kaynağı değiştir]

Merhaba. Dünya Mirası Alanları listesi (Asya ve Okyanusya) maddesi silindikten sonra Dünya Mirası Alanları şablonunun bölge adlı veri alanında kullanılan bağlantılar bozuldu. Silinen bu maddeyi Dünya Mirasları sayfasına yönlendirmek iyi bir çözüm olabilir mi? İyi vikiler. --Superyetkinileti 14:08, 18 Eylül 2009 (UTC)

SRA[kaynağı değiştir]

Selam Kaan. Kayank işte. Bu kaynağı bulmak çok kolaydı. Zira commonsta yer alıyor. Diğer kullanıcıların ekleyeceğini bekliyordum. Fakat sizin gibi meselelere tarafsızca yaklaşan kullanıcının karşı oy kullandığını görünce bizzat ekledim. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 09:15, 23 Eylül 2009 (UTC)

SRA 2[kaynağı değiştir]

Resmin alt yazısı çok kısa. O Apolo-Mitra heykelinin baş kısımı'dır. Ben de tırmandım oraya. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 10:29, 23 Eylül 2009 (UTC)

Nemrut Dağı Millî Parkı maddesinde Antiochos (Antikos mu acaba) olarak geçiyor. Araştırmamız lazım. Takabeg ileti 10:41, 23 Eylül 2009 (UTC)

Dam Meydanı maddesindeki bu fotokrom ve Samiler maddesindeki bu resim nasıl ? Takabeg ileti 10:57, 23 Eylül 2009 (UTC)

Amsterdam Kraliyet Sarayı maddesindeki fotokrom da iyidir. Takabeg ileti 11:08, 23 Eylül 2009 (UTC)

Madde geçmişleri[kaynağı değiştir]

Merhaba Kaan. Bu gibi değişikliklerle madde geçmişleri kayboluyor. Aynı başlık altında birleştirilmesi gerektiğine inanılan iki madde varsa, ikisinin içerikleri doğru isimli maddede birleştirilip hizmetlilerin geçmişleri birleştirmesi için gerekli şablon eklenmeli. --yabancım 10:55, 4 Ekim 2009 (UTC)

Versailles Sarayı maddesinin içeriği diğer maddeye aktarıldıysa, geçmişleri birleştireceğim. --yabancım 11:03, 4 Ekim 2009 (UTC)
Gerçi soru cümlesi kurmamışım ama, yukarıdaki mesajı yanıt bekleyerek yazmıştım. Maddeleri tamamen incelemediğimden bilgilerin aktarıldığından emin olamadım. Son kez kontrol edip beni haberdar ederseniz, gerekli işlemi yapabilirim. --yabancım 16:34, 4 Ekim 2009 (UTC)
Geçmişler birleşti, teşekkürler. --yabancım 14:23, 5 Ekim 2009 (UTC)

Vikipedi:Seçkin madde incelemesi/Bonn[kaynağı değiştir]

Vikipedi:Seçkin madde incelemesi/Bonn sayfası için maddenin gelişimine göre değerlendirmenizi tekrar yapabilir misiniz. İyi çalışmalar. (Bu mesaj sayfada yorum yapan bütün kullanıcılara atılmıştır) --Machiavelli' msj 22:15, 18 Ekim 2009 (UTC)

Vikipedi:Seçkin madde incelemesi/Tank[kaynağı değiştir]

Vikipedi:Seçkin madde incelemesi/Tank sayfası için maddenin gelişimine göre değerlendirmenizi tekrar yapabilir misiniz. İyi çalışmalar. (Bu mesaj sayfada yorum yapan bütün kullanıcılara atılmıştır) --Machiavelli' msj 22:20, 18 Ekim 2009 (UTC)

Slm[kaynağı değiştir]

Selam Kaan. Mesela Bokeh (maddenin kendisi güzel değil ama) bir tekniktir. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 13:55, 19 Ekim 2009 (UTC)

SRA[kaynağı değiştir]

Selam Kaan. Bu resim daha önce aday gösterildi. Ancak dahil edilen madde ve altıyazısının olmamasından dolayı seçilmedi. Aday gösgtermeyi düşünüyor musun ? Maddesi var. Takabeg ileti 13:04, 22 Ekim 2009 (UTC)

Hiroşima[kaynağı değiştir]

Selam. Bu dosya yeniden SRA gösterildi. Haberin olsun. Takabeg ileti 07:44, 14 Kasım 2009 (UTC)

DAVET[kaynağı değiştir]

Replacement filing cabinet.svg

--Merhaba Kaan 123! Arşiv şablonunu geliştirme takımına katılmak isterseniz buraya adınızı ekleyip, buradan geliştirmeye başlayabilir veya şablonu kullanabilirsiniz. Teşekkürler. ----GôkTR001

Merhaba[kaynağı değiştir]

Osmanlı İmparatorluğu haritası Türkçeleştirildi--***Osmanlı98***İyi vikilemeler*** 13:22, 7 Şubat 2010 (UTC)

Haftanın iş birliği için katılım çağrısı!

Haftanın iş birliği projesine katılarak 100 TL'lik kitap hediye çeki kazanma şansını yakalayın!
2010'un 9. haftası için proje olarak Seçkin madde üretimi seçilmiştir.
Projeye katılmak için buraya tıklayın.
Bundan sonraki haftalar için bilgi mesajı almak istemiyorsanız lütfen bunu size mesajı atan kullanıcıya bildirin.

--CnkALTDSmesaj/message 02:42, 2 Mart 2010 (UTC)

Davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
İyi günler.
Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--Cano58 (mesaj) 06:33, 1 Eylül 2012 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 2 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 3 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 3 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 4 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 4 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 5 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 5 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 6 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 6 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 7 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 7 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 18:05, 8 Haziran 2014 (UTC)

SM adaylığı[kaynağı değiştir]

Aday gösterdiğiniz madde, seçkin madde statüsü alamadı.

Mustafa Kemal Atatürk, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasında aday gösterildi, ancak yeterli desteği toplamadığı için seçkin madde olarak seçilemedi. Başka bir maddeyi aday göstermek isterseniz, Vikipedi:Seçkin madde adayları sayfasındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Sİbot (mesaj) 21:05, 8 Haziran 2014 (UTC)

Dişli balinalar[kaynağı değiştir]

Kaan nasılsın, Dişli balinalar ve türlerine ilgili sanırım. Ben Gagalı balina maddesini açtım. VP:Mİ'de Ziphius istenmiş. Normalde gagalı balina için ziphius cavirostris diyorlar. Ziphius ile aynı şey mi bilmiyorum ama yönlendirdim maddeyi. Belki senin uzmanlığın vardır bir göz atabilirsin. Ziphius diye bir madde bulamadım diğer vikilerde. Kaynakta bulamadım internette. Aynı şey olabilirler diye düşünüyorum. Alexandre M. 03:43, 18 Mart 2015 (UTC)