Kullanıcı mesaj:HulaguKaan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

Merhaba HulaguKaan,

Oluşturmuş olduğunuz İbad Hüseynov adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden m1 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

a[.]med»»ileti 20:46, 6 Ağustos 2010 (UTC)

İmza[kaynağı değiştir]

Selamlar, mesajınızı yazdıktan sonra, yazdığınız kutucuk üzerinde imza butonuna basarsanız ya da ~ bu işaretten 4 adet koyarsanız mesajın sizin tarafınızdan yazıldığını daha kolay anlarız kolay gelsin. --Boyalikus 00:57, 11 Ağustos 2010 (UTC)

Güvenilir kaynaklar[kaynağı değiştir]

Güvenilir kaynak nedir ? sorunuza ve Monte Melkonyan'ın silinmesini istemenize şu şekilde yanıtlayabiliriz: Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK Takabeg ileti 01:00, 11 Ağustos 2010 (UTC)

"Azerice dili"[kaynağı değiştir]

Merhaba, bildiğim kadarıyla Türkçe'de "Azerice dili" diye bir ifade olamaz. Ya "Azerice" olur, ya da (gramer anlamda) "Azeri dili". Dilin resmi ismi olan "Azerbaycan dili" şeklindeki düzeltmemi neden geri aldınız? HulaguKaan (mesaj) 09.13, 12 Nisan 2019 (UTC)

Sayın HulaguKaan, öncelikle Vikipedi'deki kullanımın Azerice olduğunu bilgilerinize sunarım. Konuyla ilgili eski tartışmalara gözgezdirmek isterseniz şurayı ve şurayı inceleyebilirsiniz. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 09.23, 12 Nisan 2019 (UTC)

Evet, zaten "Azerbaycan dili" ifadesini de "Azerice" sayfasına bağlamıştım. HulaguKaan (mesaj) 09.24, 12 Nisan 2019 (UTC)