İçeriğe atla

Kullanıcı mesaj:Heyula91

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Son yorum: MediaWiki message delivery tarafından 3 ay önce Sevgili Heyula91, yardımına ihtiyacımız var! başlığına

Bir yıldız da sizin için!

[kaynağı değiştir]
Özgün Yıldız
Türkiye'deki siyasi parti ve sendika maddelerine olan katkılardan dolayı bu yıldızı hak ettin. Mavrikantmsj 00:11, 23 Kasım 2014 (UTC)

Dosya:Fkf1mayıs.jpg

[kaynağı değiştir]

Merhaba, Bu resim size ait ise https://commons.wikimedia.org yükleyebilir misiniz? Böylece tüm dillerki vikiler bu resimi kullanabilecek. Kolay gelsin. --Mavrikantmsj 07:26, 18 Aralık 2014 (UTC)

Hoş geldiniz Heyula91!

[kaynağı değiştir]
Vikipedi
Vikipe-tan
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 07:58, 28 Aralık 2014 (UTC)


Merhaba Heyula91, Eğer cevabınız olumlu ise Vikipedi:Devriyelik başvurusu sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi Vikiler. --Mavrikantmsj 07:58, 28 Aralık 2014 (UTC)


Kısaltmalar

[kaynağı değiştir]

Selam Mavrikant. Bir konuda fikir almak ve danışmak istiyorum. Sıkça karşıma şu şekilde kuruluşların kısaltmalarıyla açılmış sayfalar çıkmakta ve böyle özellikle siyasi partilerde ve sendikalarda bir çok sayfa var. Sence bunları uzun isimlerine taşımalıyım? bu konuda bir kriter veya kural mevcut mudur? Saygılarımla Heyula91 (mesaj) 22:04, 7 Ocak 2015 (UTC)

Selam, Vikipedi:Adlandırma_kuralları#Açık yazılımı kısaltmalara yeğleyin burada konuyla değinilmiş. Açık kullanım tavsiye edilmiş. Dünya üzerindeki tüm bilgiyi bir gün kendinde barındırmayı planlayan bir ansiklopedide kısaltmalar gelecekte karışıklığa sebep olabilir. Ama TUBİTAK gibi uzun adının neredeyse bilinmediği durumlarda kısaltma kullanılması tercih ediliyor. Bunu göz önüne alarak karar ver, tercih senin. Kolay gelsin. --Mavrikantmsj 22:14, 7 Ocak 2015 (UTC)

Şablon:Türkiye'deki komünist partiler

[kaynağı değiştir]

Şöyle bir değişiklik yaptım yoksa benim ekranı sığmıyordu. Full HD kullanıyorsun galiba :) --Mavrikantmsj 17:50, 24 Ocak 2015 (UTC)

Mavrikant Açıkcası 1900X1200 kullanıyorum, o yüzden fark edememişimdir. Eline Sağlık. Şu maddede bazı değişiklikler yaptım. Eksik veya fazla bulduğun noktaları belirtirsen beni sevindirirsin. :) Heyula91 (mesaj) 18:04, 24 Ocak 2015 (UTC)
Eline sağlık çok emek harcamışsın. Güzel olmuş. Küçük bir değişiklik yaptım ama gerekliliği tartışılabilir :) Kolay gelsin. --Mavrikantmsj 18:19, 24 Ocak 2015 (UTC)
Mavrikant öncelikle teşekkür ederim. Türkiye'deki siyasi partiler listesi maddesinde ki Etkin Siyasi Partiler başlığının ikinci alt başlığı olarak Parlementoda Temsil Edilmeyen Partiler bölümü eklemeyi düşünüyorum. Bu bölümde TBMM'de temsil edilen partiler bölümünde kullandığım tabloyu uygulamayı, fakat kategorileştirme de Sol Kanat Partiler(left-wing)/Merkez Partiler(center-left, center, center-right)/Sağ Kanat Partiler(right-wing) gibi açıklamaları kullanmanın uygun olacağını düşündüm. Fakat tahmin edebileceğin gibi Türkiye'de bu hayli tartışmalı bir konu, uluslararası sosyal bilimciler arasında belli kriterler belirlenmesine rağmen. Ya da tartışmayı önceden engellemek amacıyla ideoloji sekmesinin zaten varolduğunu göz önünde bulundurarak pozisyon sütunu eklenmeyebilir. Bunu yaparken Türkiye'deki etkin siyasi partiler listesi'nde ki sayfası açılmamış olan partileri de tamamlamayı planlıyorum. Bu konuda bana önerebileceğin dikkat etmem gerek hususlar var mıdır? Heyula91 (mesaj) 21:21, 24 Ocak 2015 (UTC)

Şablon isimleri

[kaynağı değiştir]

Merhaba. Yunanistan'daki Siyasi Partiler şablonunun Yunanistan özel isim olduğu için hariç olmak üzere diğer harflerin küçük yazılması gerekmektedir. Yani şöyle: Yunanistan'daki siyasi partiler. Katkınızın kaybolmasını istemiyorsanız ismi bu şekilde değiştirmeniz daha doğru olur. İyi çalışmalar.--88.236.216.246 12:03, 25 Ocak 2015 (UTC)

Merhaba. Aslında tabloyu silmedim. Sadece gizledim. Sadece görüntü açısından bir deneme yaptım. Hangi tablonun yerleştirilip yerleştirilmeyeceği için ortak bir karara varılabilir. İyi çalışmalar.--Türk Vardar (mesaj) 11:22, 26 Ocak 2015 (UTC)

Merhaba Heyula. Yunanistan'daki siyasi partiler maddesindeki değişikliklerimi neden geri aldığınızı öğrenmek istiyorum. Israrınızı anlayabilmiş değilim. Değişikliğin deneme amacıyla yapıldığını belirterek geri almışsınız. Yaptığınız değişikliklerin üstüne bir şeyler konularak daha da geliştirilmesini neden engelliyorsunuz? Herhangi bir bilgi kaybı yok. Aksine bilgilendirme artıyor ve siz bunu engelliyorsunuz. Şunu da belirtmeliyim ki logoları kullanmakta ısrar ediyorsunuz. Ancak bu logolar maddelerde kullanılabilmesi için adil kullanım izni gerekiyor ve bu logolara izin yok. Sizden rica ediyorum. İyi çalışmalar--Türk Vardar (mesaj) 21:28, 30 Ocak 2015 (UTC)

Türk Vardar öncelikle katkılarınızı değerli buluyorum. Yarattığınız tablo konusunda haklısınız yeni bilgilerin bulunması ve diğer metinler nedeniyle sizin koyduğunuz tabloyu yeniden sayfaya geri aldım. Sayfanın ingilizce sayfasında aynen alıp koyduğunuz tablonun yeteri kadar anlaşılır ve düzenli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca tabloda Yunan parlamentosu dışındaki sayısal verilerin kaynaklarındırılması gerekmektedir. Halk temsilcileri bölümü direk çeviriden kaynaklı sorunlu diye düşünüyorum. Yunanistan'da 13 bakanlık bulunmaktadır bu arada. Siyasi pozisyonlar hem bu sütunda hem de ayrı bir pozisyon sütununda belirtilmiş. AP sütununda yine direk ingilizciden çevirdiğinden kaynaklı sorun var. Yunanistan'dan 21 MEP bulunmaktadır. Ya sadece grubu belirtin, ya da belirtilen gruplar içerisinde bahsi geçen partinin kaç sandalyesi olduğunu. Tabloda bunun gibi bir çok sorun bulunmaktadır. Bunların düzeltilmesi gerekir. Katkı sunarken ingilizce'den sadece yazıları çevirmek yerine Türkçe Vikipedi'yi geliştirmek üzerine daha fazla özen gösterilebilir. İyi vikiler. Heyula91 (mesaj) 21:53, 30 Ocak 2015 (UTC)
Türkiye'de siyasi partiler şablonundaki TBMM'de olmayan partiler kısmı çok geniş ve devamlı güncellenme zorunluluğu var. Acaba şablonu temsil edilenler ve sadece seçimlere katılan etkin siyasi partilerle sınırlasak daha iyi olabilir mi?--Türk Vardar (mesaj) 20:15, 31 Ocak 2015 (UTC)
Türk Vardar Seçimlere katılma hakkı olan partiler ancak seçimden seçime YSK tarafından açıklandığı için, Siyasi partiler kanunu'na göre böyle bir ayrımda şu anda hangi partinin ne kadar teşkilatlandığını bilmemiz gerekir. Bu da neredeyse imkansız. Eğer son iki seçimi baz alıp yapsak listeyi seçimlere katılanlar diye, son 4 yıldaki değişiklikleri göz ardı edip, bazı partilere haksızlık yapmış olabiliriz. Ya Haziran'a kadar bekleyip YSK'nın açıklayacağı listeye göre düzenlenebilir, ya da bence daha iyi olacağını düşündüğüm Tek bir kutuda çoklu göster/gizle dolaşım şablonu kullanılabilir. Böylece sayfada kalabalık yapmaz diye düşündüm. Ne dersin? Heyula91 (mesaj) 20:22, 31 Ocak 2015 (UTC)
Olabilir. Açıkçası en makul görüneni bu gibi. Lakin önce listenin güncellenmesi gerekiyor.--Türk Vardar (mesaj) 20:31, 31 Ocak 2015 (UTC)
Türk Vardar Eğer sende uygun görürsen sayfasındaki] oluşturduğum tabloyu o sayfada da kullanarak bütün maddeyi güncelleyebilirim. Bu sırada açılmamış sayfaları da tamamlamaya çalışırım. Tabloyu fazlasıyla uğraşarak yazdım ama eksik yönleri olabilir. İnceledikten sonra bana fazla bulduğun ve eksik gördüğün noktaları belirtirsen bir adım ileri gideriz diye düşünüyorum. Heyula91 (mesaj) 20:37, 31 Ocak 2015 (UTC)
Estağfurullah. Nasıl daha iyisini yapabiliriz? amacıyla görüş alışverişinde bulunuyoruz. Şunu söyleyebilirim ki yaptığım tablolar gerçekten çok bilgilendirici ve detaylı. Daha önce de belirttiğim gibi parti logolarının kullanılması adil kullanım sorunu çıkarması muhtemel. Aslında "Türkiye'deki siyasi partiler" sayfasındaki tabloyu aynı şekilde devam ettirerek "Türkiye'deki etkin siyasi partiler" sayfasını da bu sayfayla birleştirmek ve bu tabloyu gizlemeli olarak yapmak çok güzel olacaktır. Bu ayrım bir tek Türkiye'deki siyasi partilerin listelerinde var.--Türk Vardar (mesaj) 20:46, 31 Ocak 2015 (UTC)
Türk Vardar O zaman ben bu işe girişiyorum. Siyasi partiler listesi sayfasından devam ediyorum. Bitirdikten sonra tekrar konuşalım, eksiklerini de gidermeye başlarız. Logolar için adil kullanım gerekçelendirmesi yaptım tabloda hepsinde. Bu konuyu daha önce bir iki kişiyle daha görüştüm sıkıntı yok,ama bir sorun çıkarsa o sütunu kaldırabiliriz. Birde siyasi pozisyon kısmı siyaset bilimi literatüründe belli kriterler bulunmasına rağmen, Türkiye'de hala tartışmalı ve sıkça değiştiriliyor. Bu konuda ideoloji kısmının varlığında yola çıkarak pozisyon yerine kuruluş tarihi ekleyebiliriz? Birde sıralamayı alfabetik mi yapmalı yoksa, kuruluş tarihine göre mi? ya da üçüncü bir ihtimal olarak ingilizce sayfasında yapıldığı left-wing, nationalist ya da conservative gibi ayrımlara gitmek. Sıkıntı subjektif bir pozisyona düşebiliriz ama denemeye değer aynı zamanda. Heyula91 (mesaj) 20:54, 31 Ocak 2015 (UTC)
Tamamdır. Sen o tabloda nasıl yaptıysan aynı şekilde devam etmen daha iyi olabilir. Karar senin. İyi çalışmalar.--Türk Vardar (mesaj) 21:08, 31 Ocak 2015 (UTC)

Enternasyonal Komünist Akım

[kaynağı değiştir]

Merhaba Heyula91. Enternasyonal Komünist Akım isminde bir madde var ama bir tane bile kaynak belirtilmemiş. Dış kaynakları biraz inceledim ama siyasi ilkeleri ve diğer bilgileri bulamadım, blog gibi haberler verilmiş. Sizin de bu tür alanlar ile ilgilendiğinizi farz ettiğim için müsait olduğunuz zaman bir göz atmanızın iyi olabileceğini düşündüm. İyi günler. Ԙobserve 19:00, 18 Şubat 2015 (UTC)

Ԙobserve Merhaba sayfayı inceledim. Şöyle bir internet siteleri mevcut Türkçe desteği ile. Uygun bir vakit sayfayı düzenlemeye ve kaynak eklemeye çalışacağım ben. Saygılarımla, İyi Vikiler Heyula91 (mesaj) 19:25, 18 Şubat 2015 (UTC)

Parti sayfa birleştirme

[kaynağı değiştir]

Merhaba. Tartışma sonucunda sayfaların birleştirilmesi konusunda bir ortak fikre sahip olduğumuz gözüküyor. Bütün hepsini tespit etmemi ister misin bu durumda olan partilerin? Yargıtay Cumhuriyet Başvcılığının sitesindeki partilerin kuruluş tarihleri kaynak alınıp bugünle arada değişiklikler birleştirebilir diye düşünüyorum. Saygılarımla. Heyula91 (mesaj) 10:19, 18 Şubat 2015 (UTC)

Merhaba. Tabii ki de, "sadece isim değişikliği" yapılan partiler için bu tip bir birleştirme yapılabilir, yapılmalı da.--RapsarEfendim? 19:10, 18 Şubat 2015 (UTC)

Vikipedi:Köy_çeşmesi_(ilginize)#8_Mart başlığına yorum yapabilir misin? --Mavrikantmsj 01:28, 7 Mart 2015 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz!

[kaynağı değiştir]
CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Heyula91
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:04, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇekyaErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Parti merkezi Adresleri

[kaynağı değiştir]

Selamlar. Halkların Demokratik Partisi maddesindeki bilgi kutusundan partinin merkezinin adresini açık adres yazılmıyor gerekçesiyle kısaltmışsın. Buna dair bir karar mı var acaba benim bilmediğim? Çünkü bir çok partinin, örneğin Sosyalist Parti (Fransa), SYRIZA, CHP ingilizce sayfalarında açık adresler mevcut. Saygılarımla Heyula91 (mesaj) 18:13, 19 Mart 2015 (UTC)

Selam. İngilizce Vikipedi'de öyle yapmışlar, doğru söylüyorsun. Siyasi partilerdeki uygulamaları istisnai nedense, diğer şirket, vakıf, dernek, spor kulübü gibi kuruluşlarda böyle bir uygulamaları yok. Herhangi bir Vikipedi'nin uyguladığı sistem diğer hiçbir Vikipedi'yi bağlamıyor. Buna karşın elbette ki herhangi bir yazım yönergemiz olmadığı için ne eklenmesini ne de kaldırılmasını herhangi bir şeye dayandırabiliyorum. Hiçbir oluşumda açık adres yazmadığımız için ben uygun olmadığını düşündüm. Tartışmaya açık bir konu.--RapsarEfendim? 18:45, 19 Mart 2015 (UTC)

Kolektif Önderlik (KP)

[kaynağı değiştir]

Komünist Parti (Türkiye) örgütleniş biçiminde liderlik veya önderlik (buna genel başkan, genel başkan yardımcısı gibi sıfatlar dahil olmak üzere) kendi parti tüzüğünde Merkez Komite'de kolektif önderlik olarak somutlandığı açıkça belirtilmektedir. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına bildirilen isimler, isim belirtme zorunluluğuna dayanıp, gerçekte varolmayan bir kurumu göstermektedir. Bu yüzden partinin bilgi kutusunda sadece yasal olana değil aynı zamanda gerçeğe uygun olarak düzenlenmesi gerekir. Aksi halde bu sayfalarda yanlış bilgiler bulunmaya devam edecektir. Bu yüzden değişikliğinizi uygun olan şekilde değiştiriyorum. Saygılarımla Heyula91 (mesaj) 22:09, 23 Mart 2015 (UTC)

Sizin de belirttiğiniz gibi, yasal olarak partilerin genel başkanı bulunması zorunludur. Yakın zamandaki yasal değişiklikle iki eşbaşkana da izin verilmiştir. Bunun haricinde görev dağılımını nasıl yapacakları partilere aittir. Komünist Parti örneğinde belirledikleri genel başkana (Özlem Şen Abay) fiilen parti yönetiminde başkanlık yetkisi kullandırmayacaklarsa bunu Vikipedi'de belirtmeliyiz, ancak bu genel başkanın kim olduğu bilgisini Vikipedi'den çıkarabileceğimiz anlamına gelmez. Üç ay sonra seçimlerde partinin adının altında genel başkan olarak Özlem Şen Abay'ın adı yer alacak, bu bir formalite nedeniyle böyle olsa bile genel başkanın o olduğu bilgisi Vikipedi'de durmalı. Bir dipnotta genel başkanın diğer MK üyelerinden daha yetkili olmadığını belirtmek yeterli olacaktır. Her hâlükârda Merkez Komitesi adlı yapı genel başkanın karşılığı değildir, bilgi kutusunda "Genel başkan: (Kolektif Önderlik)" yazması anlamsız. Birçok ülkede komünist partilerde genel başkan diye bir şey hiç yok (Türkiye'de böyle bir parti olması Siyasi Partiler Kanunu gereğince mümkün değil), bu durumda genel başkan satırı boş bırakılır, Merkez Komite ayrı bir satırda anılır. Örneğin en:Template:Infobox political party'de presidium var, Merkez Komite o satırda yer almaya daha uygun. Daha detaylı bilgi de (yönetme yetkisinin genel başkanda değil, Merkez Komite'de olduğu) makalenin içinde anlatılır.--Cfsenel (mesaj) 22:51, 23 Mart 2015 (UTC)

Halkın Sesi Partisi

[kaynağı değiştir]

Merhaba. Sana bir konuda danışmak ve fikir almak istiyorum. Bildiğimiz üzere Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye geçişi ile birlikte HAS Parti kendini fesh etti. Fakat şuradaki habere göre parti kapatıldığı gün yeniden kurulmuş. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kayıtlarında parti halen faal gözükmekte ve tüzüğü ile bulunmaktadır. Bu durumu Halkın Sesi Partisi maddesinde mi belirtmek gerekir. Yoksa yeni parti olduğu gerekçesiyle yeni madde mi oluşturmak lazım. Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla. Heyula91 (mesaj) 14:05, 24 Mart 2015 (UTC)

Selamlar Heyula91, bence önemli olan partinin yargıtaydaki kuruluş tarihi ne görünüyor. ben ilgili belgede bir tarih bulamadım ilk bakışta ama sayfalarca bir belge tabiki bu. Eğer parti fiilen kapatılıp tekrardan açılmışsa o zaman madde açmak gerekir diye düşünüyorum ama bi Rapsar'da fikrini belirtse fena olmaz. Selamlar ve iyi vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 14:29, 24 Mart 2015 (UTC)

Fenerli1978 Tekrar kontrol ettim, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığındaki parti kimliğinde kuruluş tarihi olarak 27.09.2012 gözüküyor. Yani HAS Parti'nin fesh edildiği günden yaklaşık bir hafta sonra. Heyula91 (mesaj) 15:08, 24 Mart 2015 (UTC)
Bu demek oluyor ki parti gerçekten kapanmışve yeniden kurulmuş. Benim şahsi fikrim bu iki partinin farklı maddelerde ele alınması ve eski partiden küçükte olsa bahsedilmesi gerekmektedir. İşte girişten hemen sonra parti kapatıldı 1 hafta sonra tekrardan kuruldu gibi. Selamlar ve iyi vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 15:13, 24 Mart 2015 (UTC)

Siyasi Partiler

[kaynağı değiştir]

Millet ve Adalet Partisi mecliste değil. İdris Naim Şahin partiden istifa etti. Refik Eryılmaz'dan önce CHP'nin milletvekili sayısı 125'ti. İsitfa etti 124'e düştü. İtalyakurdu (mesaj) 11:40, 31 Mayıs 2015 (UTC)

Normalde İdris Naim Şahin burada yer almıyor. Genel başkan olarak sadece Mehmet Bozdemir gösteriliyor. Haber kaynaklarında da partisinden istifa etti diye gösteriliyor. Ama burada da parti milletvekili diye gösteriliyor. Ama sizin dediğiniz gibi en güvenilir kaynak TBMM. Bir de Refik Eryılmaz hususunda haklısınız. CHP'nin kendi sitesinde bile CHP milletvekili diye görünüyor. --İtalyakurdu (mesaj) 12:24, 1 Haziran 2015 (UTC)

Türkiye'deki siyasi partiler listesi

[kaynağı değiştir]

O zaman ben de değişiklşklerimi kaynaklı yaparım. İtalyakurdu (mesaj) 10:13, 10 Haziran 2015 (UTC)

Ben kaynaklı değişiklik yapmasını daha buraya üye olmadan önce biliyordum. İthamlarınızda lütfen iftira ve yalan sözler bulundurmayınız. Ben oradaki kaynağı görmemişim. Sonradan gördüm. Onu belirtmek istedim. Siz daha farklı anladınız. İtalyakurdu (mesaj) 10:47, 10 Haziran 2015 (UTC)
Haklı veya haksız fark etmez; benim hakkımda konuşuyorsunuz ve benim ismimden bahsetmiyorsunuz bile. Bu kadar değersiz olmadığımı zannediyorum. Bu biraz dedikoduya kaçmaz mı? İtalyakurdu (mesaj) 11:07, 13 Haziran 2015 (UTC)
Bir de tarih konusunda size katılmıyorum. Örneğin diğer partilerde listenin başında Anadolu partisi var. Oradan örnek veriyim. 14/11/2014 yazsak da aynı, 14.11.2014 yazsak da aynı, 14 Kasım 2014 yazsak da aynı. Çünkü ideolojisi 2 tane olduğu için zaten satır sayısı artıyor. Bunun için tarihi uzun yazınca satır sayısında bir değişiklik olmuyor. Tabii bazılarında satır artıyor ama bunlar birkaç tane. Birkaç tane parti böyle diye benim değişikliğimin geri alınmasını istemem. Saygılarımla... --İtalyakurdu (mesaj) 11:29, 13 Haziran 2015 (UTC)

cobija 23:42, 29 Haziran 2015 (UTC)

Heyula91, Türkiye'deki siyasi partiler listesi'nde çalışman bitti mi? İtalyakurdu (mesaj) 13:59, 3 Ağustos 2015 (UTC)

Diyapazon, 04:10, 17 Temmuz 2015 (UTC)

Diyapazon, 04:12, 17 Temmuz 2015 (UTC)

Diyapazon, 04:13, 17 Temmuz 2015 (UTC)

Bi baklava da ben ikram edeyim.

1. Yılınızın 1. Ayınızın 1. Günü kutlu olsun! Böyle günlere kolay rast gelinmez. İyi günler iyi vikiler... LmattdavidsmithlEvet? 16:57, 20 Eylül 2015 (UTC)

Lenin eserlerini meydana getirme

[kaynağı değiştir]

Merhabalar Heyula91.

Bu mesajı konu ile ilgili gördüğüm herkese atmayı istedim. Lenin şablonunda ve Lenin bibliyografyasında bulunan eksik eserlerin tamamlanması için biraz emek harcanması gerekmekte. Bunun için daha önce iş birliği proje sayfasına öneride de bulunmuştum. Buradaki arşivi oluşturabilirsek çok mükemmel bir işin ortaya çıkacağından eminim. Var olan "kırmızı" maddelerin içeriğini doldurabilirsek daha çok makale eklemeyi planlamaktayım. Ardından şablona da bir dizayn verebiliriz, fakat bu sonraki iş.

Herhangi bir makaleyi oluşturmak için diğer oluşturulan makale maddelerini referans şablon olarak alabilir ve içeriğini doldurabiliriz.

Kısacası şu an bu konuda yardım gerekli. Bu konuda yardım, emek ve özveri aramaktayım. Ne dersiniz, kolektif emekle bir şeyler ortaya çıkarabilir miyiz? --Ahmet Turhan (mesaj) 18:40, 12 Ekim 2015 (UTC)

Ahmet Turhan(mesaj) 13.40, 28 Nisan 2020 (UTC)Yanıtla

Dosya:Tkpbayrak.jpg

[kaynağı değiştir]

Merhaba, ben Satirdan kahraman. Oluşturduğun Dosya:Tkpbayrak.jpg maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Çift kopya dosya" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Satırdan Kahraman (mesaj) 22.35, 20 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla

Dosya:TC İçişleri Bakanlığı logo.png

[kaynağı değiştir]

Merhaba, ben Satirdan kahraman. Oluşturduğun Dosya:TC İçişleri Bakanlığı logo.png maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Çift kopya dosya" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Satırdan Kahraman (mesaj) 22.46, 20 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla

Turan Hareketi Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Turan Hareketi Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Turan Hareketi Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --ahmetlii mesaj katkılar 13.08, 9 Kasım 2020 (UTC)Yanıtla

Ebedi Nizam Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ebedi Nizam Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ebedi Nizam Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --ahmetlii mesaj katkılar 20.27, 6 Nisan 2021 (UTC)Yanıtla

Cihan Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Cihan Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Cihan Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. ----evuntia derlerselam! 12.14, 22 Mayıs 2021 (UTC)Yanıtla

Vatan ve İstiklal Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Vatan ve İstiklal Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Vatan ve İstiklal Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --— Pamfilyalı 💬 22.49, 9 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla

Önce İnsan Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Önce İnsan Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Önce İnsan Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --Kadıköylü Mesaj 10.02, 8 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla

Jelican9💬 20.32, 25 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla

ToprakM  16.14, 25 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla

ToprakM  18.41, 25 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla

Yeni Dünya Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yeni Dünya Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yeni Dünya Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --stdoggomsj 19.35, 17 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla

Anayol Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Anayol Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Anayol Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --stdoggomsj 22.14, 24 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla

Ana Parti silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ana Parti) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ana Parti sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --~stdoggo 19.06, 3 Eylül 2022 (UTC)Yanıtla

Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Türkiye İşsizler ve Emekçiler Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --~stdoggo 14.16, 4 Eylül 2022 (UTC)Yanıtla

İncelenmeyi bekleyen sayfalar sizi bekliyor.

[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili devriye.

An itibariyle incelenmeyi bekleyen 1.776 değişiklik var. Bu sayıyı 3 haneli sayılara düşürmek için iş birliği yapmaya ihtiyacımız var. Yardımcı olmak için lütfen Özel:BekleyenDeğişiklikler sayfasında yer alan değişiklikleri incelemeye başla.

(Bu toplu mesaj olduğu için lütfen yanıtınızı ya bu mesaja beni etiketleyerek ya da mesaj sayfama belirterek cevap veriniz.) Mustafa MVC

İncelenmeyi bekleyen sayfalar sizi bekliyor.

[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili devriye.

An itibariyle incelenmeyi bekleyen 1.700 değişiklik var. Bu sayıyı 3 haneli sayılara düşürmek için iş birliği yapmaya ihtiyacımız var. Yardımcı olmak için lütfen Özel:BekleyenDeğişiklikler sayfasında yer alan değişiklikleri incelemeye başla.

(Bu toplu mesaj olduğu için lütfen yanıtınızı ya bu mesaja beni etiketleyerek ya da mesaj sayfama belirterek cevap veriniz.) Mustafa MVC

TDKPLogo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

TDKPLogo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.58, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

Ygsplogo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

Ygsplogo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.58, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

Europeanleftlogo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

Europeanleftlogo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.58, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

Anaparti-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

Anaparti-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

BADHP-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

BADHP-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

MilliMücadelePartisi-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

MilliMücadelePartisi-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

ÖnceİnsanPartisi-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

ÖnceİnsanPartisi-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

TürkBirliğiPartisi-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

TürkBirliğiPartisi-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

TürkiyeMüdafaa-iHukukPartisi-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

TürkiyeMüdafaa-iHukukPartisi-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

TİVEP-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

TİVEP-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.59, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

DolunayParti-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

DolunayParti-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  21.09, 3 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

DP-logo.png adlı dosya kullanılmıyor

[kaynağı değiştir]

DP-logo.png adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  21.53, 3 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

Kadın Partisi silinmeye aday gösterildi

[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kadın Partisi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kadın Partisi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --ᵇᵉʸᵒᵍˡᵒᵘ (wha?) 00.35, 20 Mayıs 2023 (UTC)Yanıtla

Hep birlikte sürüm kontrollerini eritelim!

[kaynağı değiştir]

Selam sevgili devriye, şu anda, özgür ansiklopedimiz Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 1.880 değişiklik bulunmakta; bu oldukça yüksek bir değer. Bu sayıyı 2 haneli sayıların altına düşürmek için iş birliği yapmaya ihtiyacımız var.. Okurların doğru bilgilere hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için haydi hep birlikte bekleyen değişiklikleri eritelim!

(Bu toplu mesaj olduğu için lütfen yanıtınızı ya bu mesaja beni etiketleyerek ya da mesaj sayfama belirterek cevap veriniz.) YG1’mensaje❓ MediaWiki message delivery (mesaj) 19.31, 12 Mart 2024 (UTC)Yanıtla

Bilgilendirme Hk.

[kaynağı değiştir]

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Mart 2024 (UTC)Yanıtla

Bilgilendirme

[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili kullanıcı, 20 Mart tarihinde yani bu gün 14:00 UTC (TSİ:17:00) saatlerinde yapılacak olan sunucu değişikiliğinden dolayı Tüm Vikileri kısa bir süreliğine sadece okuyabiliceksiniz, değişiklik yapamayacaksınız. Detaylı bilgi için bkz.: Test duyuru.
MediaWiki message delivery (mesaj) 13.41, 20 Mart 2024 (UTC) YG1’Je t'écoute❓ Yanıtla

Sevgili Heyula91, yardımına ihtiyacımız var!

[kaynağı değiştir]

Selam sevgili Heyula91, şu anda, özgür ansiklopedimiz Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 4.743 değişiklik bulunmakta; ne yazık ki bu çok yüksek bir değer. Bu sayıyı hızlıca eriterek okurlara sunmak için hep birlikte iş birliği yapmaya ihtiyacımız var.. Okurların doğru bilgilere hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için haydi hep birlikte bekleyen değişiklikleri eritelim!

(Bu bir toplu mesajdır.) ~ YG1¡Hola❗️ MediaWiki message delivery (mesaj) 19.32, 20 Nisan 2024 (UTC)Yanıtla