Kullanıcı mesaj:Goktr001

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Seattle Great Wheel, Seattle, Washington, Estados Unidos, 2017-09-02, DD 16.jpg Kullanıcı sayfam veya mesaj sayfam altındaki sayfalarda (sayfaların kendisi de dahil olmak üzere) bütün çalışmalarım bulunmaktadır. Hepsini özgürce, atıf ile veya atıf olmadan, kullanabilirsiniz. Seattle Great Wheel, Seattle, Washington, Estados Unidos, 2017-09-02, DD 16.jpg
  When someone just writes 'f**k, f**k, f**k', we just fix it, laugh and move on.

  Dülmen, Viktorkirmes auf dem Overbergplatz -- 2014 -- 3738 (2).jpg

  Orange and yellow ferris wheel light trails (Unsplash).jpg

  ICON Orlando Observation Wheel.jpg


  bu sayfayı 15.10.2021 tarihinde Huunta değiştirmiş, teşekkürler! bayağı vakit geçmiş.


  Deprem sayfası hakkında[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Görselin boyutunu biraz daha büyütme imkanımız var mı? Gerçekten kötü gözüküyor. Biraz daha yükseltsek, görüntü biraz daha iyileşse?...  Emin Savaş 🗣 20.25, 17 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Yapıyorum şimdi bir şeyler. Bakalım nasıl olacak. Goktr 20.29, 17 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Değişiklikler bekliyor![kaynağı değiştir]

  Şu anda, Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 2.060 değişiklik bulunmakta; bu oldukça yüksek bir değer. Okuyucuların bilgiye hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için bekleyen değişiklikleri haydi hep birlikte eritelim!

  İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

  2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz.

  Davet[kaynağı değiştir]

  Imperial Seal of Japan.svg Japonya Vikiprojesine Davetlisiniz
  Merhaba, iyi çalışmalar, iyi vikiler.
  Japonya ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Japonya Vikiprojesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak isterseniz katılımcılar listesine isminizi ekleyebilir ve çalışma sayfasında yapmayı düşündüğünüz katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve tartışma için TIKLAYINIZ.

  --Huunta ▪ ileti 21.47, 15 Ekim 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]