Kullanıcı mesaj:Güney Karaköse

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye hoş geldin Güney Karaköse![kaynağı değiştir]

Bu su soğuk değil. Cesur ol!

Eda Nur Hancı[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Huluxsi. Oluşturduğun Eda Nur Hancı maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Huluxsi (mesaj) 19.46, 31 Aralık 2020 (UTC)

Ecem Sena Bayır[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Huluxsi. Oluşturduğun Ecem Sena Bayır maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Huluxsi (mesaj) 19.46, 31 Aralık 2020 (UTC)

Cihan Talay[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Huluxsi. Oluşturduğun Cihan Talay maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Huluxsi (mesaj) 19.46, 31 Aralık 2020 (UTC)

Begüm Çağla Taşkın[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Huluxsi. Oluşturduğun Begüm Çağla Taşkın maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Huluxsi (mesaj) 19.47, 31 Aralık 2020 (UTC)

Ansiklopedik bilgi[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen sadece ansiklopedik içerik ekleyiniz.
Vikipedi'ye hoş geldiniz. Büyük olasılıkla yaptığınız değişiklik silindi, silinmek üzere işaretlendi ya da geri alındı. Lütfen sadece ansiklopedik bilgi / içerik eklemeye özen gösteriniz (bakınız: Vikipedi ne değildir?). Bu konuda kayda değerlik ölçütleri sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Ansiklopedik bilgi içermeyen sayfalar eklemeyi tekrarlamanız durumunda katkılarınız silinecek ya da geri alınacaktır. Bilgi edinmeniz rica olunur. Teşekkürler, iyi değişiklikler!

-- Dr. Coalmesaj 20.58, 31 Aralık 2020 (UTC)