Kullanıcı mesaj:Erica92

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları

  Nesko Şebinkarahisar Maden İşletmesi Felaketi · Baasçılık · 2009 FIFA Konfederasyonlar Kupası Finali · Bizans donanması · Albert Agarunov · 2008 Brezilya Grand Prix · Yüksek hızlı demiryolu · Elisa Lam · Subaraknoid kanama


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları

  Türk Silahlı Kuvvetleri genelkurmay başkanları listesi · Aşk'ın (film, 2013) aday gösterildiği veya kazandığı ödüller listesi · Ermenistan'daki Dünya Mirasları listesi · Christopher Nolan filmografisi · En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü · Aynı yıl içinde iki Akademi Ödülü'ne aday gösterilen oyuncular listesi · Çağatay Akman videografisi · Bizim Hikaye (1. sezon) 2


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları

  Alice Guy


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları

  2008 Yaz Olimpiyatları'nda Tuvalu · 2016 Yaz Olimpiyatları'nda Tuvalu · Kütüphaneci · Neptün · 1976 Yaz Olimpiyatları'nda Nepal · 2018 Kış Olimpiyatları'nda Ermenistan · Abdallah el-Battal · Bob Lazar · Justinus (525 doğumlu general) · Kaşkalar · Bask Bölgesi arması · 2002 Kış Olimpiyatları'nda Fiji · Willa Brown · Ermenistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti · Canton Sinagogu · Küçük gruplar sosyolojisi · 2008 Yaz Olimpiyatları'nda Benin · Bâb-ı Âli tercümanı · İsrail'de Rusça · Lewis Hamilton · 2013 Emirates Cup · Gazi Yaşargil · 2014 Emirates Cup · Centrosaurus


  Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemesi

  Hazar Kağanlığı · Oscar Niemeyer


  Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemesi

  Beyoncé · Chris Isaak · Türk fındığı

  Hoşgeldiniz Erica92![kaynağı değiştir]

  Vikipedi
  Vikipe-tan

  Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz !

  Burası, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla, 250'den fazla dilde oluşturulmaya çalışılan özgür ansiklopedi Vikipedi'nin Türkçe sürümüdür. Burada, yazar kadrosu gibi kavramlar yoktur; sizin de içinde bulunduğunuz Vikipedi kullanıcıları, yani Vikipedi'den yararlanan herkes, Vikipedi'nin yazarıdır.

  Beş temel ilke üzerinde şekillenen bu projeye katkıda bulunmadan önce, Vikipedi'nin politikalarının özetlerini okumanızı öneririz. Ayrıca Vikipedi'nin işleyişi ve içeriğiyle ilgili bilgileri yardım bölümünden alabilirsiniz. Vikipedi hakkındaki sorularınızı Danışma Masası'na iletebilirsiniz.

  Küçük bir hatırlatma: Ansiklopedi maddeleri hariç olmak üzere, tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, (~~~~) işaretlerini koyarak ya da yandaki yeşil el işaretinin gösterdiği değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini tıklayarak Edycja-18.png imza atmayı ihmal etmeyiniz.

  Unutmayın; burası, okuyucuların katkısıyla gelişen özgür ansiklopedi Vikipedi ve siz de buranın bir yazarısınız. Vikipedi'ye katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin. İyi Vikilemeler... --Levent Abi ileti 19:54, 3 Kasım 2008 (UTC)


  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
  русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
  中文: 你不会说土耳其语吗?点击这里
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки   其他語言
  • Özür, "deneme" mesajını yanlışlıkla aldınız. Levent Abi ileti 19:56, 3 Kasım 2008 (UTC)

  Hakkettiniz[kaynağı değiştir]

  Original Barnstar.png
  Özgün Yıldız
  Vikipediye olan katkılarınızdan, özellikle de buz pateni ile ilgili değerli katkılarınızdan ötürü verilmiş. Lütfen devam edin. Manco - mesaj 11:33, 14 Kasım 2008 (UTC)

  iyi günler[kaynağı değiştir]

  çevirdiğiniz rus, ukraynalı vb. buz patencilerinin isimlerinin türk yazım sistemine uygun olması için bana ya da kiril alfabesini anlayan herhangi birine danışabilirsiniz. iyi vikilemeler --Axbyc 20:46, 25 Şubat 2009 (UTC)

  Hayali madde[kaynağı değiştir]

  • İlgili kullanıcı, daha önce de aynı gerekçeyle engellendiği için bu kez 48 saatliğine engellendi ve izleme listeme kaydettim. Söz konusu madde silindi, bildirdiğiniz için teşekkürler.  Levent İleti Katkılar   21:04, 11 Mayıs 2009 (UTC)

  Lost ödülleri[kaynağı değiştir]

  Merhaba. TV ve sinema ödülü maddeleriyle ilgilendiğinizi gördüm. Lost dizisinin kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesinin İngilizcesindeki gibi seçkin liste haline getirilmesi amaçlanıyor. Bunun için de maddedeki kırmızı bağlantıların açılması gerek. Belki bunların bir kaçını açmak istersiniz diye haber vermek istedim. İlgilenemezseniz de sorun değil. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --yabancım 20:29, 2 Ekim 2009 (UTC)