Kullanıcı mesaj:Emree4

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye Hoş Geldiniz![kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldiniz

Merhaba Emree4. Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Aklınıza takılan sorular varsa ve danışma gereği duyuyorsanız yardım ve sıkça sorulan sorular sayfalarına bakabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı Danışma masası ve Köy çeşmesinde de belirtebilirsiniz. Maddelerde değişiklik yapmak için bu sayfaya ve bu sayfaya bakmanızda yarar var. Ses, animasyon, fotoğraf, vb. dosyaları Vikipediye yüklemek için önce mutlaka bu sayfayı okumalısınız. Vikipedistlerle mesajlaşmak isterseniz size her konuda yardımcı olmak isteyeceklerdir. Mesaj atmak istediğiniz kullanıcının mesaj sayfasına girip, üstteki "+" butonuna tıklayıp, çıkan değişiklik sayfasında konuyu, mesajı yazıp sonunda da 4 tilde ile (~~~~) imza atmayı lütfen unutmayınız!
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri eklemiyoruz. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız.

Unutmayın![kaynağı değiştir]

  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin Kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Politika ve yönergeleri okuduysanız, değişiklik yapmayı ve Vikipedide neler yapabileceğinizi artık biliyorsanız cesur olun ve değişiklik yapmaya başlayın!...
Haydi kolay gelsin!

Reality 22:54, 24 Ağustos 2011 (UTC)


Stop hand nuvola.svg
Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunma hakkında daha fazla bilgi almak için hoşgeldiniz sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelişmeye katkıda bulunmayan, boş, hakaret vb. değişiklikler vandalizm olarak tanımlanır ve eğer bu tavrınızı sürdürürseniz daha fazla uyarılmadan engellenebilirsiniz. Lütfen, diğerlerinin emeklerine zarar vermek yerine ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olun. Teşekkürler. ki bl 21:52, 10 Mart 2011 (UTC)

Şükrü Saracoğlu stadı[kaynağı değiştir]

İki ayrı kaynakta ayrı şekillerde belirtilmiş bir bilgi var, üstelik Fenerbahçe'nin kendi resmi sitesindeki bilgiyi çıkarıyorsunuz. Rica ediyorum maddelerden özellikle kaynaklı bilgileri çıkarmayınız. --Stultiwikiabana yaz 14:20, 6 Nisan 2011 (UTC)

  • İyigeceler Emre. şu değişikliğin normalde kabul edilmeyebilirdi ancak kabul ettim. Çünkü önceki bilginin de kesinliği yoktu. Bu arada kaynak gösterebilirim demişssin. Rica etsem oraya kaynak ekleyebilir misin? Kolay gelsin.--Reality 22:55, 24 Ağustos 2011 (UTC)
  • Oluşturduğunuz Tayfun Duygulu maddesinde telif ihlali olmadığını iddia ediyorsunuz ama şuna bir bakın. Maddeyi g9'dan siliyorum şimdi.--Reality 15:50, 19 Kasım 2011 (UTC)

Yanıltıcı Bilgi[kaynağı değiştir]

Şu sayfadaki birçok bilgi yanlıştır. Düzelttim ama geri silindi. Bayezid-i Bistami Türbesi Hatay'ın Kırıkhan ilçesindedir. Bunu fotoğraflarla ispatlayabilirim. Hatta internettende araştırabilirsiniz. Ama bu maddeye zamanında türbenin Tokat/zile'de olduğunu yazan arkadaşta aynı ispat ve kaynağı eklemekle sorumludur (eğer vikipedi kurallarında kişiye göre yaptırım yoksa). Siz vikipedi yetkililerindende aynı hassasiyeti bekliyorum. Emree4 08:47, 29 Kasım 2011 (UTC)

Merhaba. Maddede oldukça köklü bir değişiklik yapmışsınız; ancak hiçbir kaynak göstermemişsiniz bunları yaparken. Varsa kaynak bana mesaj olarak atın yahut maddeye ekleyin, en olmadı tartışma sayfasına yazın; gereken zaten yapılacaktır. Ama kaynaksız değişiklikleri reddetmek zorundayız takdir edersiniz ki. Kimin iyi niyetli olduğunu kimin olmadığını ayırt etmek çok zor. Bu konuda anlayışlı olacağınızı umuyorum. İyi günler, iyi çalışmalar.--Rapsar da ne ki? 08:53, 29 Kasım 2011 (UTC)

Yetki Kullanımı[kaynağı değiştir]

"Burası bizim mekan, istediğimiz gibi at koştururuz diyorsunuz" anlaşılan. Benim bildiğim kadarıyla vikipedi adı üstünde özgür bir ansiklopedi idi. Ben gayet araştırıp uğraşarak bir şey yazıyorum, siz hangi düşünceyle bunu inat eder gibi tekrar siliyorsunuz. Makul bir açıklama vereceğinizi de sanmıyorum. Burada ben daha önce birçok kullanıcı adı ile katkıda bulundum, önceden daha güzel işini yapan yetkililer vardı, ama görüyorum ki artık yetki verme olayını baya saçmalamışlar. Neyse alın sizin olsun vikipediniz. Emree4 (mesaj)

Selam, Emree4 albümüyle tekrar müzik listelerinde yerini almıştır. ifadesi sanki aralardan uzun yıllar geçmiş gibi; albümünü çıkarmıştır. daha uygun olabilir. Bunun yanında bir defa değişikliğinizi sildim. İyi Vikiler. Uğurkent (mesaj) 15:33, 30 Mayıs 2014 (UTC)

Hoş geldiniz Emree4![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 07:58, 28 Aralık 2014 (UTC)


Merhaba Emree4, Eğer cevabınız olumlu ise Vikipedi:Devriyelik başvurusu sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi Vikiler. --Mavrikantmsj 07:58, 28 Aralık 2014 (UTC)

türkiyedeki üniversiteler listesi konu başlığı[kaynağı değiştir]

bir günçelleme yapsan güzel olur ben bütün eklemeleri yaptım.ama malesef ekler görülmüyor. 09:31, 10 Ocak 2017 (UTC)~