Kullanıcı mesaj:Earslaner2001

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Copyright caution-2.svg
Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz. Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, ancak Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Kısa bilgi almak için buraya tıklayınız. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! ----BirazdangelicemMsj 19:00, 19 Mart 2015 (UTC)


Uyarı[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen Vikipedi'ye özgeçmişinizi eklemeyiniz. Bu durum Vikipedi'de hoş karşılanmaz ve biyografiniz silinebilir. Kayda değerlik kriterlerini sağlaması halinde, biyografiniz başka kullanıcılar tarafından eklenecektir. Vikipedi internet sayfanız için bir alan değil, ansiklopedidir. Vikipedi'ye eklenebilecek derecede uygun bir biyografiniz olduğunu düşünüyorsanız Otobiyografi bölümünü inceleyebilirsiniz. Tekrar hoş geldiniz, teşekkürler.
Ali Haydar (mesaj) 21.16, 29 Mayıs 2019 (UTC)

Robot çeviri eklemeyiniz!
Merhaba, Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemenizi takdirle ve teşekkürle karşılıyorum. Özgür ansiklopedinin gelişmesi ancak sizin gibi kullanıcıların aramıza katılımıyla mümkündür, katkılarınızın bu vesileyle devamını diliyorum. Bununla beraber, lütfen çeşitli programlar ya da web sayfaları aracılığıyla Türkçe dışında bir dilden çevirisi yapılmış sayfaları Vikipedi'ye eklemeyiniz. Bu tür sayfalar, ciddi düzeyde ifade ve anlam bozuklukları içerdiğinden, hatta hatalı çeviri içerme ve okuyucuyu yanlış bilgilendirme riskine sahip olduklarından hızlı silme kuralları gereği silinecektir. Eğer dil bilginiz yeterli değilse, diğer kullanıcılara mesaj atıp yardım isteyebilirsiniz. Vikipedi'ye farklı alanlarda katkıda bulunmak istiyorsanız, neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoş geldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler.
Ali Haydar (mesaj) 21.16, 29 Mayıs 2019 (UTC)


Cevherriz Hanım Efendi adlı Vikipedi Sayfası Oluşturdum ve Bu Sayfa'nın Beyaz Liste'ye Alınmasını Rica Ederim[kaynağı değiştir]

Öncelikle Hayırlı Günleriniz olsun, Ben Earslaner2001 vikipedi'ye katkı sağlıyorum da, sizden ricam vardır. Cevherriz Hanım Efendi adlı vikipedi sayfası oluşturdum ve sayfamda hiçbir sıkıntı olmadığını başka bir devriye kullanıcısı söyledi ve ben de incelediğim de pek kusuru yoktu. Ricam şu; Bu Sayfayı İnceler misiniz ve Beyaz Listeye Alınabilir mi? -- Earslaner2001 (mesaj) 20:08 , 24 Temmuz 2019 (UTC)

Merhaba Earslaner2001, madde incelenip onaylanmış. Devriyelerin yaptığı da bu aslında. Kolay gelsin, iyi çalışmalar. --Gökhan (mesaj) 20.29, 24 Temmuz 2019 (UTC)