Kullanıcı mesaj:Dr. Oremar

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Merhaba Dr. Oremar, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Vikipedi sayfalarında yaptığınız değişiklikleri bu sayfadan tüm Vikipedistler inceleyebiliyor ve herhangi bir sayfada yanlışlık yapsanız bile, siz veya herhangi bir vikipedist işlemi geri alabiliyor. Bu yüzden hata yapmaktan korkmayın, cesur olun!
  • Herhangi bir maddeye gidip sayfanın üst kısmındaki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonuna basarak, o sayfaya yeni bilgiler ekleyebilir, yanlış ve kaynaksız bazı bilgileri çıkartabilir veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz. Vikipedi'de şu an hangi kullanıcıların hangi değişiklikleri yaptığını görmek için sol menüde bulunan son değişikliklere tıklayabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına, bilge sayfasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında mesajlarınızın sonuna, "~~~~" yazarak imza atmayı unutmayın!.
  Son olarak!
  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz. (Sizin kullanıcı sayfanız sitenin en üstünde yer alan isminize basınca çıkan buradaki sayfadır.)
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin, engelleme politikası, oy kullanımı gibi politika ve yönergelerini vakit buldukça mutlaka okuyun.
  Haydi başlayın!
  • Vikipedi'yi daha iyi kullanabilmek için buradaki bilgileri ara ara okuyabilirsiniz. Bir kaç gün içinde ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız. Vikipedi'de yazılan tüm bilgilerin belirli editör veya yazarlar tarafından değil, Vikipedi'ye yeni kayıt olan tüm kullanıcılar tarafından yazıldığını unutmayın!

  Kolay gelsin!

  NanahuatlEfendim? 00.22, 20 Mart 2020 (UTC)[yanıtla]

  Israrcılık yapmayın.[kaynağı değiştir]

  Merhabalar. Vikipedide henüz yenisiniz vikipedi tarafsız bir ansiklopedi oluşumudur. Burası bazı terörist örgütleri ve onları övme yeri olmadığı gibi hiçbir kimseyi övme ya da yerme yeri değildir. Israrlı değişikliklerinize devam edersiniz vikipedi yönetimince yaptırıma tabi tutulursunuz. kolay gelsin. --Kadirmesaj sayfam 20.46, 7 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Vikipedi objektif ve bağımsız bir kuruluştur. Burada bu senin Türkiye'yi övmen kadar legaldir. Dr. Oremar (mesaj) 01.06, 8 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Mesajı kendi sayfanıza değil benim kullanıcı mesaj sayfama atmanız gerekiyor. Önce vikipediyi tanıyın bilim, kültür maddelerinde kendinizi deneyin, tecrübeli kullanıcılardan yardım alın, maddelerin tartışma sayfalarına görüş belirtin. Kuralları iyice öğrenin. Size bu tavsiyelerim hem bir vikipedist hem devriye olarak yapıyorum. --Kadirmesaj sayfam 17.01, 8 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Stop hand nuvola.svg
  Vikipedi'ye hoş geldiniz. Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunma hakkında daha fazla bilgi almak için hoş geldiniz sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelişmeye katkıda bulunmayan, sayfa boşaltma, hakaret vb. değişiklikler vandalizm olarak tanımlanır ve eğer bu tavrınızı sürdürürseniz daha fazla uyarılmadan engellenebilirsiniz. Lütfen, diğerlerinin emeklerine zarar vermek yerine ansiklopedimizin gelişmesine yardımcı olun. Teşekkürler.

  --Kadirmesaj sayfam 21.20, 11 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Kaynaksız değişiklik[kaynağı değiştir]

  Kaynaksız değişiklikte bulunmayın. Maddelerden bağlantıları gereksizce kaldırmayın. --Hakaretamiz (mesaj) 14.29, 6 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]