Kullanıcı mesaj:Ceylan 09

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Kasım 2016[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Merhaba, ben Mona778. Bilmeni isterim ki  Hazal Kaya adlı maddeye yaptığın son katkılarından birini ya da birkaçını geri aldım. Çünkü yapıcı değişiklikler değillerdi. Eğer deneme yapmak istiyorsan, lütfen Deneme tahtasını kullan. Eğer hatalı olduğumu düşünüyorsan veya sormak istediğin bir soru varsa mesaj sayfam aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin. Teşekkürler! --Mona778 (mesaj) 00:44, 20 Kasım 2016 (UTC)

Lisans ve kaynak bilgisi eksik olan dosya[kaynağı değiştir]

Adem20ileti 15:31, 23 Kasım 2016 (UTC)

Ansiklopedik bilgi ikazı[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen sadece ansiklopedik içerik ekleyiniz.
Vikipedi'ye hoş geldiniz. Büyük olasılıkla yaptığınız değişiklik silindi, silinmek üzere işaretlendi ya da geri alındı. Lütfen sadece ansiklopedik bilgi / içerik eklemeye özen gösteriniz (bakınız: Vikipedi ne değildir?). Bu konuda kayda değerlik ölçütleri sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Ansiklopedik bilgi içermeyen sayfalar eklemeyi tekrarlamanız durumunda katkılarınız silinecek ya da geri alınacaktır. Bilgi edinmeniz rica olunur. Teşekkürler, iyi değişiklikler!
chansey Mesaj 16:39, 23 Kasım 2016 (UTC)


Kasım 2016[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Vikipedi'ye hoş geldiniz. Son yarattığınız Stv İnt adlı sayfa Vikipedi'nin politikalarına uymaması nedeniyle silindi (ya da yakında silinecek). Lütfen deneme yapmak için deneme tahtasınını kullanın. Ayrıca madde oluşturma sihirbazına da göz atabilirsiniz. Madde yaratma hakkında daha çok bilgi almak için ilk maddeniz sayfasını veya karşılama sayfasını inceleyebilirsiniz. Teşekkürler! --By erdo can • msj 11:35, 26 Kasım 2016 (UTC)