Kullanıcı mesaj:AliIsingor

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba AliIsingor, Türkçe ansiklopedi oluşturma projesi olan Vikipedi'ye hoş geldiniz!
  Vikipedi'ye katkılarda bulunurken size gerekli olabilecek bilgiler içeren aşağıdaki sayfaları incelemenizde yarar vardır.

  Lütfen yardım istemekten çekinmeyin, bütün Vikipedi kullanıcıları size yardımcı olacaklardır. Tartışma sayfalarına ve kullanıcılara mesaj yazdıktan sonra imzanızı atmayı unutmayın! Kolay gelsin.

  --Ruzgarmesaj 12:55, 4 Haziran 2006 (UTC)

  Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

  Hoşgeldiniz Ali Bey, sizi burada görmek büyük keyif. Burada da maalesef iş çok :)) M. Selim Naiboğlu --Cansız 20:27, 5 Haziran 2006 (UTC)

  bada sayfası[kaynağı değiştir]

  merhaba ali bey; vikipedideki değişiklikleriniz için teşekkürler, yenilerini bekliyoruz :-) çalışma yaparken sayfalara koyduğunuz taslak şablonlarını sayfanın en üstüne değil de en altına koyarsanız daha iyi olur, iyi çalışmalar -- sayz'ınusu 03:45, 19 Ocak 2012 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Minor Barnstar Hires.png Küçük yıldız
  İçerik eklerken aynı zamanda yazım, dilbilgisi, noktalama ve biçem sorunlarını düzelten ve özet kutucuğunu hiç boş bırakmayan AliIşıngör'e teşekkürler. Sadrettinmesaj 15:45, 27 Temmuz 2012 (UTC)

  beyaz liste[kaynağı değiştir]

  merhaba, kullanıcı haklarınızı yeni aktif olan beyaz listeye dahil olacak biçimde değiştirdiğimi haber vermek istedim. kolay gelsin. --kibele 16:44, 31 Temmuz 2012 (UTC)

  Davetiye[kaynağı değiştir]

  Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
  İyi günler.
  Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--Cano58 (mesaj) 16:38, 4 Ağustos 2012 (UTC)


  Türkçe haber[kaynağı değiştir]

  Merhaba Ali Bey öncelikle BlackBerry Ltd adlı maddedeki kaynağı güncellediğiniz için teşekkür ederim, okunulabilirlik ve anlaşılabilirlik açısından kaynakların Türkçe olmasına özen gösteriyorum iyi çalışmalar. --Caglarctr (mesaj) 00:27, 14 Ekim 2013 (UTC)

  Çağlar Bey, çabanızı takdir ediyorum ancak Türkçe kaynakları eklerken iki kere düşünmek, haberi asıl kaynağından doğrulatmak gerekiyor. NTVMSNBC'deki haber tamamen hatalı, yanlış bir haberdi. Bu nedenle de kaldırdım. --AliIsingor (mesaj) 08:44, 20 Ekim 2013 (UTC)

  Devriyelik[kaynağı değiştir]

  Devriyelik yetkiniz etkinleştirilmiştir. Olumlu katkılarınızın artarak sürmesi dileğiyle. --Superyetkinileti 17:10, 4 Ocak 2014 (UTC)

  Allah utandırmasın :).--AliIsingor (mesaj) 17:17, 4 Ocak 2014 (UTC)

  Manjaro Linux sayfasında temel bilgilendirmelere ve manjaro araçlarına ilişkin değişiklikler bir süreden beri beklemektedir. Onaylarsanız sevinirim. --tulliana 11:42, 9 Temmuz 2014 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  Fizikçiler listesi'ndeki kırmızılıkları giderme çalışması konulu iş birliğine katıldığınız için teşekkür ederim. Bu projede 54 yeni madde oluşturarak hedefimize ulaştık. Bu haftanın iş birliği konusu ise Türkoloji maddesini düzenleme ve Türkolog maddelerini oluşturma çalışması. Katılımınızı bekler, iyi çalışmalar dilerim. --SiLveRLeaD mesaj 10:49, 27 Ocak 2014 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
  merhaba tarihle ilgileniyorsunuz herhalde bende tarihe oldukça düşkünüm eger sizin için uygunsa birlikte çalışmayı öneriyorum size MACİT34 (mesaj) 11:06, 11 Mayıs 2014 (UTC)

  İBP 29. Hafta[kaynağı değiştir]

  İBP 30. Hafta[kaynağı değiştir]

  Blog[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Blogunuz kapanmış galiba. Japonca erotik içerikler yayınlanıyor. Kullanıcı sayfanızdan çıkarmanızı tavsiye ederim. --Mavrikantmsj 05:16, 24 Aralık 2014 (UTC)

  Helal[kaynağı değiştir]

  Trophy.png istanbul
  Çabanız takdire şayan, tebrik ediyorum. Mersah01 (mesaj) 09:06, 18 Ocak 2015 (UTC)

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, AliIsingor
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 00:58, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan


  Yardımınıza İhtiyacım Var![kaynağı değiştir]

  Merhaba hocam, beyaz sayfa üyesi olmama rağmen değişiklik yapmakta da sıkıntı yaşıyorum, benden önce ki bekleyen değişikliklerden dolayı yaptığım değişiklikler beklemektedir. Yardımcı olup sayfalarda ki değişiklikleri öncelikle incelerseniz sevinirim. https://tr.wikipedia.org/wiki/Roswell_UFO_Vakas%C4%B1 https://tr.wikipedia.org/wiki/51._B%C3%B6lge https://tr.wikipedia.org/wiki/Yenilenebilir_enerji https://tr.wikipedia.org/wiki/Abdurrahim_Karsl%C4%B1 https://tr.wikipedia.org/wiki/Cebrail_Ser%C3%A7ek

  (Cebbar 09:13, 13 Haziran 2015 (UTC))

  Yaptım :). --AliIsingor (mesaj) 14:27, 13 Haziran 2015 (UTC)
  

  prdsmehmetstc[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Kullanıcı:Prdsmehmetstc isimli kullanıcıyı tanıyor musunuz? Hizmetlilik sayfasında sizi uzun süredir tanıdığını belirtmiş ve üye olur olmaz hizmetli oylamasına katılmış. Bir hizmetli adayı olarak oylamaya katılmayı düşünen arkadaşlarınıza VP:OY gereksinimlerini açıklarsanız sevinirim. reob 17:38, 18 Ağustos 2015 (UTC)

  İroni[kaynağı değiştir]

  Onayladığınız [1] bu sürüm reklam içeriyordu. Geri aldım. Gözden kaçabiliyor. Reklam linklerine karşı daha dikkatli olmanız dileğiyle, iyi çalışmalar. Alexandre M. 15:56, 9 Nisan 2016 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği davet[kaynağı değiştir]

  State Emblem of the Soviet Union.svg
  Flag of the Soviet Union (1923-1955).svg
  VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

  Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  --Ahmet Turhan (mesaj) 12:02, 23 Ocak 2017 (UTC)

  Ocak ayı sona eriyor[kaynağı değiştir]

  Sovietfilm.png

  VikiProje Sovyetler Birliği kapsamında gerçekleştirilen Sovyet filmleri listesini düzenleme projesinde son 5 güne giriyoruz. 50 madde olan proje hedefine dair an itibariyle 14 madde (28%) tamamlandı. Projenin bitimi olan 31 Ocak 2017'ye kadar katkılarınızı bekliyoruz.

  Bununla birlikte Şubat 2017 için anket ve oylamalara dair görüşünüze ihtiyacımız var. Buraya görüşlerinizi aktarmanız, gelecek aya dair ayın görseli ve işbirliği projesi konularında oylama yapmanızı temenni ediyoruz.

  Bol katkılar iyi Vikiler. --MediaWiki message delivery (mesaj) 14:19, 27 Ocak 2017 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği ilk Şubat 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği Ayın İşbirliği Daveti

  State Emblem of the Soviet Union.svg
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her ay tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın proje konusu Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin özerk cumhuriyetleri şablonundaki kırmızı bağlantılı maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir.

  Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:23, 1 Şubat 2017 (UTC)

  Şubat ayı ilk projesi sona eriyor[kaynağı değiştir]

  State Emblem of the Soviet Union.svg

  VikiProje Sovyetler Birliği kapsamında gerçekleştirilen Sovyetler Birliği'nin özerk cumhuriyetleri ve idari bölümleri maddelerinin oluşturulması projesinde son günler. 25 madde olan projeye dair 14 Şubat 2017'ye kadar katkılarınızı bekliyoruz.

  Bol katkılar iyi Vikiler. --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:47, 11 Şubat 2017 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği İkinci Şubat 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği Ayın İşbirliği Daveti

  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her ay tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın ikinci proje konusu Sovyetler Birliği'nde inşa edilen anıtlar ve heykeller kategorisine ait maddeler oluşturulmasıdır.

  Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:31, 15 Şubat 2017 (UTC)

  Bu ayın ve gelecek ayların işbirliği projeleri[kaynağı değiştir]

  Worker.jpg

  Bu ayın VikiProje Sovyetler Birliği İşbirliği Projesi olan "Sovyetler Birliği'nde inşa edilen anıtlar ve heykeller kategorisine ait maddeler oluşturulması" projesine son 5 gün. An itibariyle 20 olan madde hedefine dair 10 madde (%50) açıldı, proje bitim tarihi olan 28 Şubat 2017 gününe kadar katkılarınızı bekliyoruz.

  Bununla birlikte gelecek aylara dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. An itibariyle şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme konuları gibi 8 farklı proje önerisi mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, işbirliği ile Vikipedi'yi geliştirelim. --MediaWiki message delivery (mesaj) 09:49, 24 Şubat 2017 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği Birinci Mart 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği Ayın İşbirliği Daveti

  Frauentag 1914 Heraus mit dem Frauenwahlrecht (cropped).jpg
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her ay tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın ikinci proje konusu Sovyet kadınlar kategorisine ait maddeler ve alt kategoriler oluşturulmasıdır.

  Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  --MediaWiki message delivery (mesaj) 23:03, 28 Şubat 2017 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği Birinci Mart 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği Ayın İşbirliği Daveti

  Frauentag 1914 Heraus mit dem Frauenwahlrecht (cropped).jpg
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her ay tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın ikinci proje konusu Sovyet kadınlar kategorisine ait maddeler ve alt kategoriler oluşturulmasıdır.

  Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  --MediaWiki message delivery (mesaj) 23:03, 28 Şubat 2017 (UTC)

  Seçkin madde çalışması - VikiProje Sovyetler Birliği işbirliği[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği İşbirliği Daveti

  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her iki haftada bir tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın ikinci proje konusu Rusya Ulusal Marşı maddesini Türkçe Vikipedi'ye seçkin madde olarak kazandırmaktır.

  Her iki haftada bir planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin dönemki ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 11:09, 16 Mart 2017 (UTC)

  Seçkin madde çalışması - Rusya Ulusal Marşı[kaynağı değiştir]

  16-31 Mart 2017 tarihleri arasındaki VikiProje Sovyetler Birliği İşbirliği Projesi'nde Rusya Ulusal Marşı maddesini seçkin madde yapmak için çalışma devam ediyor. Bu kapsamda açılması gereken 36 maddelik listede halen eksiklikler mevcut. Katılımcılar listesine adınızı ekleyerek projeye katkılarınızı bekliyoruz.

  Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 23:44, 22 Mart 2017 (UTC)

  VikiProje Sovyetler Birliği ilk Nisan 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]
  WorkerLogo.png
  Sovyetler Birliği Ayın İşbirliği Daveti

  Flag of the Azerbaijan Soviet Socialist Republic.svg
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her ay tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

  Bu ayın proje konusu Azerbaycan'da komünizm şablonundaki kırmızı bağlantılı maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir.

  Her ay planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 21:50, 1 Nisan 2017 (UTC)

  Azerbaycan konulu işbirliği projesinin bitmesine son 2 gün[kaynağı değiştir]

  Worker.jpg

  Bu ayın VikiProje Sovyetler Birliği İşbirliği Projesi olan "Azerbaycan'da komünizm şablonundaki kırmızı bağlantılı maddelerin oluşturulması" projesine son 2 gün. An itibariyle 47 olan madde hedefine dair 18 madde (%38.3) açıldı, proje bitim tarihi olan 15 Nisan 2017 gününe kadar katkılarınızı bekliyoruz.

  Ayrıca gelecek döneme dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. Şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme gibi pek çok konuda proje önerileri mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, işbirliği ile Vikipedi'yi geliştirelim.

  Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 07:34, 13 Nisan 2017 (UTC)

  Pat O'Shane silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Pat O'Shane) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Pat O'Shane sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--~ Z (m) 22:40, 29 Mayıs 2017 (UTC)

  +[kaynağı değiştir]

  Merhaba, açtığınız sayfa silinmeye aday gösterilmiş, belki yorumda bulunmak istersiniz diye düşündüm.--Kingbjelica (mesaj) 14:47, 2 Temmuz 2017 (UTC)

  Sayfada telif sorunları da vardı, onları temizledim. Daha dikkatli olmanızı öneriyorum.--Kingbjelica (mesaj) 11:51, 3 Temmuz 2017 (UTC)

  Kars Oblastı[kaynağı değiştir]

  Benim yaptığım değişikliği niye geri aldınız? Kars Oblastı'nın nüfus yapısını gösteren tabloda Ermeniler "Ehli sünnet" olarak gözüküyor! Belli ki bu kutuyu hazırlayan kişi Türkler satırının karşısına gelecek bu açıklamayı yanlışlıkla Ermenilerin karşısına eklemiş. Bunu düzeltmiştim, siz geri almışsınız bu düzeltmeyi! --AliIsingor (mesaj) 12:05, 20 Eylül 2017 (UTC)

  Merhaba sayın AliIsingor, ben sayfayı kontrol ederken sizden sonrada yapılan ve onaysız olan şu değişikliklerle birlikte bi denetleme oldu. Bu da silinen bilgiler dolayısıyla bir hata olmuş olabilir. Ama özellikle denetleme bekleyen değişikliklerde sebepsiz bilgi silmeler olunca bu tip durumlar ortaya çıkabilmektedir. Saygılarımla, iyi vikiler, SakhalinioBuyrun beniiiim? 13:41, 20 Eylül 2017 (UTC)

  Hugo Pratt[kaynağı değiştir]

  Please do *not* rollback again the correction! "Hugo Pratt" was a pen-name, the real first name of the artist was Ugo Eugenio (without the "H") and the family name was Prat (with a single "t"). So you can use either "Hugo Pratt" (his artistic name) or "Ugo Eugenio Prat" (his real name). "Hugo Eugenio Pratt" does not exist and was *never* used by the artist. Best regards.

  Lütfen * yapmayın * tekrar düzeltme yapın! "Hugo Pratt" bir kalem ismiydi, sanatçının asıl adı Ugo Eugenio ("H" olmadan) ve aile ismi Prat (tek bir "t" ile) idi. Böylece "Hugo Pratt" (sanatsal adı) veya "Ugo Eugenio Prat" (gerçek adı) kullanabilirsiniz. "Hugo Eugenio Pratt" mevcut değil ve sanatçı tarafından * hiç kullanılmamış *. Saygılarımla --Arturolorioli (mesaj) 09.45, 22 Mayıs 2019 (UTC)[yanıtla]

  Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

  RMaung (WMF) 18.54, 20 Eylül 2019 (UTC)[yanıtla]

  Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

  RMaung (WMF) 15.10, 4 Ekim 2019 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 19.06, 15 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]

  Dosya:Choqok 1.2.png[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Satirdan kahraman. Oluşturduğun Dosya:Choqok 1.2.png maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Çift kopya dosya" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Satırdan Kahraman (mesaj) 22.34, 20 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]

  Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

  Merhaba AliIsingor: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

  (English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

  Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

  MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)[yanıtla]

  Davet[kaynağı değiştir]

  Imperial Seal of Japan.svg Japonya Vikiprojesine Davetlisiniz
  Merhaba, iyi çalışmalar, iyi vikiler.
  Japonya ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Japonya Vikiprojesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak isterseniz katılımcılar listesine isminizi ekleyebilir ve çalışma sayfasında yapmayı düşündüğünüz katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve tartışma için TIKLAYINIZ.

  --Huunta ▪ ileti 21.37, 15 Ekim 2021 (UTC)[yanıtla]

  Vikiproje Özgür Yazılım'a davetlisiniz![kaynağı değiştir]


  GreenCopyleft.svg

  Merhaba AliIsingor,

  Vikipedi'deki Özgür yazılım ile ilgili maddeleri oluşturmayı ve geliştirmeyi amaçlayan Özgür Yazılım Vikiprojesi'ne davetlisiniz.

  Vikiprojeye katılmak için katılımcılar listesine kullanıcı adınızı ekleyebilir, Özgür Kafe'de proje hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir ve her ay düzenlenen İş birliği projelerine katılarak pek çok ödül kazanabilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.
  Turk ansiklopedici ☎️ 07.43, 1 Kasım 2021 (UTC)[yanıtla]


  Vikiproje Özgür Yazılım İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

  Vikiproje Özgür Yazılım İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Vikiproje Özgür Yazılım İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

  Vikiproje Özgür Yazılım İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

  Vikiproje Özgür Yazılım İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]