Kullanıcı mesaj:89.166.4.211

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Şablon:Türkiye'nin dış ilişkileri[kaynağı değiştir]

Bilgi simgesi Merhaba, Şablon:Türkiye'nin dış ilişkileri sayfasında kısa süre önce yapmış olduğunuz değişiklikler yapıcı görünmediği için geri alınmıştır. Deneme yapmak isterseniz, lütfen deneme tahtasını kullanın. Herhangi bir sorunuz olursa danışma masasında sorabilirsiniz. Teşekkürler. HaythamKenwai efendim? 19.36, 27 Mayıs 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Hoş geldiniz![kaynağı değiştir]

Wikipedia-logo-v2.svg

Merhaba ve Türkçe Vikipedi'ye hoş geldiniz! Lyon Metropolü maddesinde yaptığınız Katkılarınız için teşekkür ederim. Vikipedi'deki yapıcı düzenlemelerinizi takdir ediyorum. Umarız Vikipedi'yi beğenirsiniz ve kalmaya karar verirsiniz.

İşte görmek isteyebileceğiniz birkaç bağlantı:

İşte bazı ipuçları:

  • Bir kullanıcı adı almanızı tavsiye ederim. Vikipedi'deki maddeleri okumak veya düzenlemek için giriş yapmanıza gerek yoktur, ancak bir hesap oluşturmak kişisel bilgiler gerektirmez ve kullanıcı adının olmasının birçok yararı vardır.
  • Tartışma sayfalarını kullanırken, lütfen mesajlarınızın sonunda dört adet tilde (~~~~) kullanarak imzalamayı unutmayın. Bu otomatik olarak kullanıcı adınızı (veya IP adresinizi) ve tarihi yazacaktır.

Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikipedist olmaktan hoşlanırsınız! Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Vikipedi:Danışma masasına veya mesaj sayfama, sorunuzu sormaktan lütfen çekinmeyin. Tekrar hoş geldiniz! --evuntia derlerselam! 18.58, 23 Mayıs 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]