Kullanıcı mesaj:88.243.192.22

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Ocak 2021[kaynağı değiştir]

Ambox warning pn.svg İbi bölümleri listesi üzerinde yaptığınız geri dönüşlere göre şu anda bir değişiklik savaşına girdiniz; bu, diğer kullanıcıların sizinle aynı fikirde olmadığını gördüğünüzde, içeriği tekrar tekrar olması gerektiğini düşündüğünüz gibi değiştirdiğiniz anlamına gelir. Kullanıcılardan bir anlaşmazlık durumunda diğer kullanıcıların değişikliklerini defalarca geri almak yerine başkalarıyla işbirliği yapmaları ve bir fikir birliğine varmaya çalışmaları beklenir.

Dikkat edilecek noktalar:

  1. Değişiklik savaşı, geri alma sayısından bağımsız olarak aksatıcıdır;
  2. Haklı olduğuna inanıyorsanız dahi değişiklik savaşına girmeyin.

Kendinizi bir değişiklik anlaşmazlığının içinde bulursanız, anlaşmazlığı gidermek için değişiklik savaşına neden olan değişikliği tartışmak için maddenin tartışma sayfasını kullanın ve kullanıcılar arasında fikir birliğini temsil eden bir versiyon üretmek için çabalayın. Bazı durumlarda, geçici sayfa koruması talep etmek uygun olabilir. Bir değişiklik savaşına girerseniz, değişiklik yapmanız engellenebilir. ‒ToprakM  22.07, 10 Ocak 2021 (UTC)

İbi bölümleri listesi[kaynağı değiştir]

8.Sezon'un başlama tarihi henüz belli değil lütfen net bir tarih koymayın. Eray08yigit (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 13.56, 11 Ocak 2021 (UTC)

Size tekrar tekrar söyleme rağmen hala düzenlemeye devam ediyorsunuz 8.sezon yayımlama hakkında bir bilgi yok Eray08yigit (mesaj) 14.35, 11 Ocak 2021 (UTC)
İbi'nin 8.Sezon tarihi henüz net olmamasına rağmen neden hala 13 Nisan 2021 tarihini koyuyorsunuz??? Eray08yigit (mesaj) 14.06, 13 Ocak 2021 (UTC)

Ocak 2021[kaynağı değiştir]

Saatli dur ikonu
İbi bölümleri listesi sayfasında yapılan Değişiklik savaşı ve 3 geri dönüş kuralı ihlali nedeniyle bu IP adresini kullanan anonim kullanıcıların değişiklik yapması 24 saat süreyle engellenmiştir.
Bir anlaşmazlık sırasında ilk olarak değişiklikleri tartışmaya ve fikir birliğine varmaya çalışmalısınız.
Engelin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından aşağıdaki metni mesaj sayfanızdaki engelleme bildiriminin altına ekleyin: {{Engel kaldır|gerekçe=buraya gerekçenizi yazın ~~~~}}.  ‒ToprakM  14.48, 11 Ocak 2021 (UTC)
Eğer bu bir paylaşılan IP adresiyse, bir hesabınız varsa ve konuyla alakasız bir kullanıcıysanız; oturum açarak değişiklik yapmaya devam edebilirsiniz..