Kullanıcı mesaj:1997kB

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  OOjs UI icon pushPin.svg
  Welcome to my talk page!
  Hey! I am 1997kB. I patrol many projects, and where I don't know the language I only act in cases of serious vandalism. If you think I have done anything wrong, feel free to message me. For ease of communication and to keep conversations in one place, I prefer you leave me messages at my talk page on metawiki. If you don't like that you can leave me messages here too, but since I do not watch all of my talk pages, your message might not get a timely response. Thanks! Face-smile.svg

  Havacılıkla ilgileniyorsanız;[kaynağı değiştir]


  HugoWikiVoyage2Mountain.png
  İyi günler, iyi çalışmalar,
  Sizi Havacılık ile ilgili tarih, eğitim, kişi, toplum, ekonomi gibi konularda katkı sağlamayı amaçlayan Vikiproje Havacılık projesi kapsamında her ay tekrarlanan Havacılık İş Birliği Projesine davetlisiniz.

  Her ay planlı bir şekilde Havacılık konusu ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan iş birliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.
  Talhaaisk (mesaj) 17.21, 19 Mayıs 2020 (UTC)
  [yanıtla]